راهنمایی بازی metal gear solid 3:snake eater

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام

من در بازی metal gear solid 3:snake eater جایی که یک دریاچه بزرگ است(اوایل بازی) که بعد از آن سیم های برقی راه را بسته است گیر کرده ام . اگه خوب نفهمیدی من کجام بگین توضیح بیشتری بدهم اما اگه فهمیدید من کجام لطفا من را راهنمایی کنید.

باتشکر

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام

من در بازی metal gear solid 3:snake eater جایی که یک دریاچه بزرگ است(اوایل بازی) که بعد از آن سیم های برقی راه را بسته است گیر کرده ام . اگه خوب نفهمیدی من کجام بگین توضیح بیشتری بدهم اما اگه فهمیدید من کجام لطفا من را راهنمایی کنید.

باتشکر

شما بايد از اون درياچه عبور كني و بري جاي سيمهاي برقي .
اگه دقت كرده باشي قسمتي از سيمهاي برقي (قسمت پايين سيمها ) پاره شده و شما بايد اونجا بخوابي رو زمين و از سيمهاي برقي رد بشي . سيمهاي برقي بعدي رو بايد با زدن تير به Swich انها برقشون رو خاموش كني .

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
در خواست راهنمایی دوباره

سلام.
من آنجا رو رد کردم سپس بعد از کشتنthe pain از یک پایگاه عبور کردم و به یک سیم خاردار دارای برق رسیدم. از سیم های برق عبور کردم. به ساختمانی که در آن قفل بود رسیدم.
چگونه باید در آن را باز کنم؟

با تشکر

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
درش را نباید باز کنی.
باید از دیر دیوار(یک روزنه ی توی دیوار) رد شی.
اون دیوار برای این کار هم دیوار رو به رو به همونجایی میشه که آن در وجود داره.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
مگه اون ساختمونی را نمیگی که جلوش 2 تا سرباز و 1 سگ هست؟
اگه همونجا هستید من درست گفتم.اون دره قفله و باز نمیشه.
روی شکل بهت نشون میدم:
6gjjk9v.jpg

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
از ساختمون و اون منطقه کلآ بیا بیرون و به جاهای که از اونجا اومدی برگرد. یه ذره که به محلهای قبلیت برگردی با یکی از افراد The Boss به نام Fear مبارزه کنی و شکستش بدی.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
آیا راهی است که بتوان اون رو راحت کشت.من حتی یک ابر او رو نتونستم هنگام جنگ ببینم.ضمنا می خواستم بدونم من فعلا چند درصد از بازی رو طی کردم.

با تشکر

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
حاجی اصلا قصد فضولی ندارماا ولی حالا چه گیریه که متال بزنی حالا. الان که تازه اولای بازیی, یکم جلوتر بری که هر 3 قدم باید یه پست بدی که . این همه بازی باحال و راحت تر برو اونارو بزن. البته بازمی میگم به من هیچ ربطی نداره هر چخاستی بازی کن.

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
مگه اون ساختمونی را نمیگی که جلوش 2 تا سرباز و 1 سگ هست؟
اگه همونجا هستید من درست گفتم.اون دره قفله و باز نمیشه.
روی شکل بهت نشون میدم:
6gjjk9v.jpg

البته میشه مثل آدم هم وارد ساختمان شد هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
پشت در وایسین و به در ضربه بزنید بعد پشت جعبه های کنار در مخفی بشین ! یه سرباز در رو باز میکنه و میاد بیرون !
آروم باید بری پشت سرش و ...
اینطوری خیلی حرفه ای وارد ساختمان شوید ! :laughing:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
تو این سبک فقط اسپیلینترسل و متالگیر شاخن.
راستی این متالگیر کجاش سخت بود؟!
در مورد کشتن اون یارو هم خیلی سخت نیست فقط از من میشنوی از مسلسل و امثلهم استفاده کن.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
واقعا کشتن اون یارو کار خیلی راحتی بود.ضمنا دلیل این که دیگر از شما راهنمایی نمی خوام مدتی است که دیگر این بازی را نمی کنم.اما بازم بعدا حتما این بازی رو خواهم ادامه داد.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر