سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من gt اصلا بازی نکردم
اما Hakoom که پلاتر جهان هست و کسی تو جهان رو دستش نیومده که 570 تا پلات داره, و هم gt پلات کرده و هم مکس رو
اما توی این همه بازی که بازی کرده پلات مکس سخت ترین پلات جهان دونسته
که بلاگش هم زدن دوستان که ازش پرسیدن سخت ترین پلات کدوم هست و جواب داد مکس و نینجا گایدن
این لینک بلاگ
و این هم عکس اون تیکش برا تون ها که حال ندارن لینک باز کنن
43974975557578111917.png

hakkom gt5 رو پلات نکرده . 75% از ترفی هاشو گرفته . البته میتونه پلاتش کنه . بخاطر این پلات نکرده جون گفته من اگه بخوام 600 ساعت وقت بزارم پای این با 600 ساعت 20 تا بازی پلات میکنم . اینو محض اطلاع گفتم . کسانی که چمپین ترفی هاشون دیده باشن میدونن که 75% ازش گرفته . ولی قبول دارم نینجا گاییدن 2 از همه سختتره . دیگه الان نمیشه سر پلات کل کل کرد . اکثرا کپی بازی میکنن و واسه کپی هک save زیاد هست واسه یه بازی هک infinite health میزنن بعد با خیال راحت تروفی رو میگیرن . حتی مکس 3 و نینجا 2 هم حک infinite health داره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نینجا گایدن 3 رو هم پلات کردم بنده
فیروز جان اگه از چیت استفاده کنی ، سونی میفهمه و تو قسمت Dirty Cheat و یا یه همچین چیزی ، قرار میده !! :|

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
نینجا گایدن 3 رو هم پلات کردم بنده
فیروز جان اگه از چیت استفاده کنی ، سونی میفهمه و تو قسمت Dirty Cheat و یا یه همچین چیزی ، قرار میده !! :|

همون جور که تروفی با کپی sinc میزنن سونی نمی فهمه واسه اینم نمیفهمه . افلاین هک infiniti health رو استفاده میکنن و باهاش ترفی رو میگیرن بعد که ترفی رو ار زندان اسارت ازاد کردن :d save هک رو پاک میکنن بعد sinc میزنن . از من گفتن بود دیگه ps3 از نظر کل انداختن واسه تروفی کارش تمامه . حتی اون یارو Hakoom هم درخواست داده به تمام سایتاهایی که در رابطه با تروفیه مثلا مثل psn profile ودیگر سایتا که اسم ایدیشو پاک کنن . دیگه اینقدر تقلب دیده سیر شده . من نینجا 2 رو گفتم نه 3 . درجه سختی 2 با3 زمین تا اسمون فرق داره . 3 اسونتره

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نظر من سخترین بازی godofwar3بود باید درجه very hard رو تموم میکردیم تا یکی از تروفی ازاد بشه
البته این مورد رو اشتباه کردی رو Very Hard رفتی! چون تروفی برای این مورد نداره :-" تروفی درجه سختی، برای Hard داشت! :-"

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
همون جور که تروفی با کپی sinc میزنن سونی نمی فهمه واسه اینم نمیفهمه . افلاین هک infiniti health رو استفاده میکنن و باهاش ترفی رو میگیرن بعد که ترفی رو ار زندان اسارت ازاد کردن :d save هک رو پاک میکنن بعد sinc میزنن . از من گفتن بود دیگه ps3 از نظر کل انداختن واسه تروفی کارش تمامه . حتی اون یارو Hakoom هم درخواست داده به تمام سایتاهایی که در رابطه با تروفیه مثلا مثل psn profile ودیگر سایتا که اسم ایدیشو پاک کنن . دیگه اینقدر تقلب دیده سیر شده . من نینجا 2 رو گفتم نه 3 . درجه سختی 2 با3 زمین تا اسمون فرق داره . 3 اسونتره

- - -ویرایش - - -

پس اونایی که تو قسمت Dirty Cheat هستن ، کیان ؟! :|

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
پس اونایی که تو قسمت Dirty Cheat هستن ، کیان ؟! :|

اونا تروفی رو با هک گرفتن . اوایل تروفی هک رو بن نمی کردن . جدیدا الان 1 2 ساله شدید برخورد میکنن . اونایی که الان تو dirty هستن مال قبلا هست . مثلا dock360 اوایل تروفی چند تا از DLC از بازی هارو با هک گرفته بود بخاطر اینه دیگه اسمش تو لیدر بورد مونده . من نمی خوام کل بندازم . شما که با کپی sync میزنی اسمت تو Leaderbord Dirty رفته ؟ که میگی . همون جوری که اسم شما در Dirty نیست اسم خیلی ها هم در Dirty نیست . از نظر سونی کپی انلاین غیر قانونی هست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اونا تروفی رو با هک گرفتن . اوایل تروفی هک رو بن نمی کردن . جدیدا الان 1 2 ساله شدید برخورد میکنن . اونایی که الان تو dirty هستن مال قبلا هست . مثلا dock360 اوایل تروفی چند تا از DLC از بازی هارو با هک گرفته بود بخاطر اینه دیگه اسمش تو لیدر بورد مونده . من نمی خوام کل بندازم . شما که با کپی sync میزنی اسمت تو Leaderbord Dirty رفته ؟ که میگی . همون جوری که اسم شما در Dirty نیست اسم خیلی ها هم در Dirty نیست . از نظر سونی کپی انلاین غیر قانونی هست

خب بخاطر اینکه من از چیت استفاده نمیکنم واس پلات !! :|

- - -ویرایش - - -

راستی فیروز اینو پیدا کردی؟ منم در شرف پلاتم البته وقت ندارم وگرنه خیلی وقت پیش پلاتش میکردم !!
اگه کسی یه لاستیک ابی رنگ که ارم GT6 روش است رو دید اسمه جاده رو بگه تا ما هم این تروفی لعنتی رو بگیریم !!!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خب بخاطر اینکه من از چیت استفاده نمیکنم واس پلات !! :|

- - -ویرایش - - -

راستی فیروز اینو پیدا کردی؟ منم در شرف پلاتم البته وقت ندارم وگرنه خیلی وقت پیش پلاتش میکردم !!

شما اینو جز تقلب میدونی از کی تا حالا کمک گرفتن تقلب حساب میشه !!!!! در ضمن من گفتم کمک میخوام ولی خودم پیداش کردم مدرک هم نشان میدم . تو psn profile اولین کسی که اینو گرفته منم اینم مدرک معتبر . فقط یه چی نفر اول با هک گرفته اونو حساب نکن چون تاریخ و ببین خودت میفهمی قبل از ریلیز بازی گرفته تو این تاریخی که این یا رو گرفته حتی بازی واسه کپی هم نیومده بود ولی خب ممکنه اسم یارو رو حدف کنن چون تقلب کرده. بله شما اگه میتونستی حتما زودتر پلات میکردی ولی اینو بدون که نتونستی که نکردی . شما کلا Ranking تون همیشه 1 هست مثل همون رکوردی که با X1 تو پیست nurburgring زدی 4.9.137 . البته این رکوردت با رکورد من زمین تا اسمون فرق داره من 3.19 زدم . 50 ثانیه اختلاف خیلی خیلی زیاده مثل این میومنه فیفا با کسی بزنی 30 تا ازش بخوری . تو GT اختلافات سر هزارم ثانیه هست نه 50 ثانیه . و اینم بدون من کارهایی تو GT5 انجام دادم که 100 ها برابر از پلاتش سختتره. بعضیا gt5 رو پلات کردن و ادا دارن . رکورد زدن تو Leaderbord اونم زیر 5 نفر بریتر 100 برابر از پلات gt5 سختتره . الانم تو gt6 تو پیست 1948 2 تا psn code 50$ جایزه گذاشتم که کسی که بتونه رکورد من رو بزنه . شما اگه تونستی رکورد من رو انجا بزنی اینجا هم میتونستی از من زودتر پلات کنی . اینم بدون کل انداختن با دنیا با کل انداختن با ایران زمین تا اسمان فرق داره . فرقش اینه تو ایران پای 50 تا 100 نفر در میان هست ولی تو دنیا پای میلیون ها نفر در میان هست

- - -ویرایش - - -

اینم مدرک
69506829875726528570.png

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شما اینو جز تقلب میدونی از کی تا حالا کمک گرفتن تقلب حساب میشه !!!!! در ضمن من گفتم کمک میخوام ولی خودم پیداش کردم مدرک هم نشان میدم . تو psn profile اولین کسی که اینو گرفته منم اینم مدرک معتبر . فقط یه چی نفر اول با هک گرفته اونو حساب نکن چون تاریخ و ببین خودت میفهمی قبل از ریلیز بازی گرفته تو این تاریخی که این یا رو گرفته حتی بازی واسه کپی هم نیومده بود ولی خب ممکنه اسم یارو رو حدف کنن چون تقلب کرده. بله شما اگه میتونستی حتما زودتر پلات میکردی ولی اینو بدون که نتونستی که نکردی . شما کلا Ranking تون همیشه 1 هست مثل همون رکوردی که با X1 تو پیست nurburgring زدی 4.9.137 . البته این رکوردت با رکورد من زمین تا اسمون فرق داره من 3.19 زدم . 50 ثانیه اختلاف خیلی خیلی زیاده مثل این میومنه فیفا با کسی بزنی 30 تا ازش بخوری . تو GT اختلافات سر هزارم ثانیه هست نه 50 ثانیه . و اینم بدون من کارهایی تو GT5 انجام دادم که 100 ها برابر از پلاتش سختتره. بعضیا gt5 رو پلات کردن و ادا دارن . رکورد زدن تو Leaderbord اونم زیر 5 نفر بریتر 100 برابر از پلات gt5 سختتره . الانم تو gt6 تو پیست 1948 2 تا psn code 50$ جایزه گذاشتم که کسی که بتونه رکورد من رو بزنه . شما اگه تونستی رکورد من رو انجا بزنی اینجا هم میتونستی از من زودتر پلات کنی . اینم بدون کل انداختن با دنیا با کل انداختن با ایران زمین تا اسمان فرق داره . فرقش اینه تو ایران پای 50 تا 100 نفر در میان هست ولی تو دنیا پای میلیون ها نفر در میان هست

چی میگی باوو !! :d
من دارم از تو کمک میخوام واسش !! اینو نتونستم تروفیشو بگیرم ، دارم از تو میپرسم !! :|

Parhoon368

کاربر سایت
Jan 27, 2013
21
نام
پارسا
بالاخره Midnight Club هم پلات شد ( البته برا ١٠ روز پيش هستش !!)
GTA V هم چند روز پيش بالاخره بعد مدت ها وقت كردم اون يكمي كه مونده بود رو برم و پلات شد ، حالا فقط MAX Payne مي مونه از راكستارا!!
ولي هنوزم ميگم GTA IV سخت ترين بازييه كه من تا حالا پلات كردم:)

آخرین ویرایش:

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
پلات کردن silent hill dp عذاب وژدان بود یکی از تروفی هاش پیرم کرد ولی بلاخره پلاتش کردم بعدش بدون فکر کردن بازیش رو پاک کردم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر