سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
حسین مطمئن باش هیچ کدوم به GT5 نمیرسه !! :|
gt5 سخت نیست!زمان بر هست
فقط رد بولش سخت هست که اگه هر کسی ۶۰۰ساعت بازی مفید داشته باشه برای گرفتن پلات رفتن رد بول براش آسون هست
اما mgs ها و مکس پین سخت هست
مثلا سخت بودم پلات مکس به یه تروفی هست که تهش تو ۵ ساعت میشه گرفتش ! اما اگه بشه گرفتش:d
که توش باید بازی رو هارد کور بری ;;) در کل یه دقیقه بهت وقت میده که هر کسی بکشی ۵ ثانیه به اون یه دقیقه اضافه میکنه (با شرایطی که گفتم تو یک دقیقه بازی باید کل مرحله ها رو بری و تموم کنی) ;;) اصلا نباید بمیری;;) یک کله ۱۷ چپترش رو بری ;;):d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
gt5 سخت نیست!زمان بر هست
فقط رد بولش سخت هست که اگه هر کسی ۶۰۰ساعت بازی مفید داشته باشه برای گرفتن پلات رفتن رد بول براش آسون هست
اما mgs ها و مکس پین سخت هست
مثلا سخت بودم پلات مکس به یه تروفی هست که تهش تو ۵ ساعت میشه گرفتش ! اما اگه بشه گرفتش:d
که توش باید بازی رو هارد کور بری ;;) در کل یه دقیقه بهت وقت میده که هر کسی بکشی ۵ ثانیه به اون یه دقیقه اضافه میکنه (با شرایطی که گفتم تو یک دقیقه بازی باید کل مرحله ها رو بری و تموم کنی) ;;) اصلا نباید بمیری;;) یک کله ۱۷ چپترش رو بری ;;):d

اگه ردبولو با دسته بری اونوقت میفهمی چقد سخته !!
اصلا اشکمو درآورد ! :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ردبول با دسته پدر درمیاره و انصافا به نظرم واقعا سخته. چشم دیگه نمیبینه انقدر سریع میره این ماشین.
ولی تروفیه Pick up his career خیلی تو مخه به نظرم آدم 100 بار ردبول رو بره بهتره تا این که مثل شلغم بشینه هی بزنه یه مسابقه خودش بره و ما ببینیم وبعد دوباره هی بزنیم یه بار دیگه که اون نوار مربوطه پر بشه. واقعا دیوانه کنندست. :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ردبول با دسته پدر درمیاره و انصافا به نظرم واقعا سخته. چشم دیگه نمیبینه انقدر سریع میره این ماشین.
ولی تروفیه Pick up his career خیلی تو مخه به نظرم آدم 100 بار ردبول رو بره بهتره تا این که مثل شلغم بشینه هی بزنه یه مسابقه خودش بره و ما ببینیم وبعد دوباره هی بزنیم یه بار دیگه که اون نوار مربوطه پر بشه. واقعا دیوانه کنندست. :|

محسن یادم میفته ، نمیدونم بخندم یا گریه کنم !! اصلا مکافات بودا !! :((

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن یادم میفته ، نمیدونم بخندم یا گریه کنم !! اصلا مکافات بودا !! :((

آره میدونم چی میگی. من تو Autudromo Nazionale Monza با اون Nurburgring زیاد اذیت نشدم. لعنتی اون Suzuka کابوس شبانم شده بود. ولی شاخشو بالاخره شیکوندم. :d رکورد رو که زدم باورم نمیشد که زدم. :)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون بازی gt5 رو دیگه نگو دارم برای تروفی هاش یواش یواش بازی میکنم تا بگیرمش
اخه دست تنهام باید همشون رو خودم یه تنه برم واقعا سخته

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
اگه ردبولو با دسته بری اونوقت میفهمی چقد سخته !!
اصلا اشکمو درآورد ! :d
آره با دسته رفتم :dو قبول دارم سخته من نگفتم راحت هست که :dاما نه اندازه مکس پین
الان تو لیست تروفی هات بودم دیدم مکس بازی نکردی پس برا گرفتن این تروفی امتحان نکردی که بدونی چقدر منظورم سخت هست
من هیچ کدوم پلات نکردم اما هر دو بازی کردم خیلی زیاد ,تا قبل از این که مکس بازی کنم سخت ترین پلاتُ برا gt میدونستم اما وقتی این تروفی مکس دیدم نظرم عوض شد
و البته مطمئنم اگه یه بار این تروفی امتحان کنی نظر شما هم عوض میشه ;)
..................................
از نظر من پلات ها به ترتیب سختی:
1.max payne 3
2.gran turismo 5
3.metal gear solid 4
(پس تو این همه بازی هنوز gt5 رو تو مقام دوم میدونم :>)

.:MOHAMMAD:.

کاربر سایت
Jul 23, 2012
17
نام
محمد
آره با دسته رفتم :dو قبول دارم سخته من نگفتم راحت هست که :dاما نه اندازه مکس پین
الان تو لیست تروفی هات بودم دیدم مکس بازی نکردی پس برا گرفتن این تروفی امتحان نکردی که بدونی چقدر منظورم سخت هست
من هیچ کدوم پلات نکردم اما هر دو بازی کردم خیلی زیاد ,تا قبل از این که مکس بازی کنم سخت ترین پلاتُ برا gt میدونستم اما وقتی این تروفی مکس دیدم نظرم عوض شد
1.max payne 3
2.gran turismo 5
3.metal gear solid 4
من gt اصلا بازی نکردم
اما Hakoom که پلاتر جهان هست و کسی تو جهان رو دستش نیومده که 570 تا پلات داره, و هم gt پلات کرده و هم مکس رو
اما توی این همه بازی که بازی کرده پلات مکس سخت ترین پلات جهان دونسته
که بلاگش هم زدن دوستان که ازش پرسیدن سخت ترین پلات کدوم هست و جواب داد مکس و نینجا گایدن
این لینک بلاگ
و این هم عکس اون تیکش برا تون ها که حال ندارن لینک باز کنن
43974975557578111917.png

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
1.max payne 3
2.gran turismo 5
3.metal gear solid 4

اتفاقا مکس پین رو بازی کردم !! اما تروفیاشو سینک نکردم ;;)
اما رو ایکس باکس بیشتر رفتم !! :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سخت ترین بازی زندگی ام که چپ راست سرویسم کرد Witcher2 با درجه ی Dark:|:d

راستی یادم افتاد !! :|
من یه زمانی Dead Space 2 رو تو ایکس باکس ، 1000 اچیومنت کرده بودم !! دستکش قرمز داد بهم !! :((
اسم آخرین درجه اش نمیدونم چی بود اما سیو نداشت !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر