Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

spark.m

کاربر سایت
Mar 23, 2011
60
نام
محمد
سلام دوستان این تاپیک رو زدم تا هرکی هرچی در مورد zombie میدونه یا در مورد رمز و رازهاش (مثل نوشته های روی دیوار یا چگونگی ازاد کردن نقشه ها ) بلده بگه تا همه استفاده کنند
چون این بازی یکی از پر رمز و راز ترین بازی های ps3است
>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

• Like
Reactions: al2

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام دوستان این تاپیک رو زدم تا هرکی هرچی در مورد zombie میدونه یا در مورد رمز و رازهاش (مثل نوشته های روی دیوار یا چگونگی ازاد کردن نقشه ها ) بلده بگه تا همه استفاده کنند
چون این بازی یکی از پر رمز و راز ترین بازی های ps3است
>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

بعد از کلی تیم دد مچ -و- free for all زدن و بعد از قطع شدن psn گفتم زامبی رو هم امتحان کنم.

من تا level 10 رفتم اما بعد از10 دیگه راه نداره.زامبی ازدر ودیوار میریزه(البته از بعضی دوستان شنیدم از level36 به بعد کارت راحت تر میشه/زامبی ها زیاد هستن ولی دیگه گله ای نمیان .

در کل با رعایت کردن چند فاکتور ساده:خوردن ایستک(همون بطری نوشابه ها دیگه) استفاده از جعبه اسلحه و جایگیری مناسب میشه تا لول های بالاتری دوام اورد.

در ضمن من شنیدم بازی 99 تا LEVEL داره.؟؟؟

doc.jpg

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
مپ Kino Der Toten رو تنهایی تا 45 رفتم. ولی مپ 5 رو 6 اینا بیشتر نرفتم!:d
لعنتی جای نوشابه ها رو بلد نیستم نمیشه بیشتر رفت!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها شاید فکر کنید دروغ میگم ولی من کلا COD ام خیلی خوبه.تا حالا تونستم با برادرم توی CODWAW قسمت زامبی دونفری تا لول 29 بریم که هر کی هر دو تا زامبی رو زده باشه میدونه که مال W@W حداقل 5 برابر سخت تره.
مال Black Ops را 2 نفری به راحتی تا لول 29 رفتم.رمز کار هم اینه که شما همیشه در لول های بالا باید یه دشمن رو ترجیحا از این ها که 4 دست و پا راه میرن رو زنده نگه دارین تا بتونید در و پنجره ها رو ببندید و وقت داشته باشید که کلا تجدید قوا کنید.حتما حتما اون ویسکی یا ایستک :d یا هر چی که اسمشو بذارید رو بخورید چون خیلی تاثیر داره و همیشه Portal تان Active باشه و توی اون قرار بگیرید و وفتی که اوضاع خراب شد ازش استفاده کنید.راستی اون جعبه شانسی یا همون Random Weapon هم حتما استفاده کنید که خیلی به درد میخوره.:d

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
هرچی تعداد نفرات توی زامبی بیشتر بشه زامبی هم بیشتر میاد و سخت تر میشه .
من کینو در توتن 2 نفره 37 زدم با یکی . این زامبی جدیده هم حدود 30 زدم 3 نفره .:d

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
به شخصه گند زدم تو بازی :d تک نفره kino der toten تا 70 رفتم
spilit screen 40
... :d
مثلا بلدید همه gun ها رو با هم داشته باشید ؟ :d

راند 30 به بعد با یه HK21 رو یه زامبی یه clip خالی کردم نمرد

ONLY FIRE TRAP And THUNDER GUN

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
split دو تایی رفتی؟
اره ، ولی 4 نفری با اماتور ها بازی کردم . 3 تا حرفه ای دورم باشن ! میتونم یه strategy خوب بدم

Ascension هم زیاد وقت نشد بازی کنم

به نظر شما RICHTOFEN دختر Dr Maxis رو کشته ؟ یا شاید اون دختره که تو Dressing room هست همون دختر Dr Maxis هست ؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر