WarCraft

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط amin_s3v3n:
سلام دوستان لطفا هر ترفندي وروشي وآموزشي يا هر مطلب مفيدي ميدونيد از مبتدي تا پيشرفته بگيد تا ما هم استفاده كنيم ...
مجله بازينما استراتژي اين بازي رو نوشته. خيلي جالبه :mrgreen: اگه ميخواي واركرفت ياد بگيري اونو بخون

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بچه ها براي راه اندازي اين تاپيك:

اگه يادتون باشه بعد از تموم كردن To Tame A Land مي گفت ادامه اش به اسم Blaze of Glory رو بزودي ميديم برين بگيرينش كسي لينكي ازش داره

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط sina_unl:
بچه ها براي راه اندازي اين تاپيك:

اگه يادتون باشه بعد از تموم كردن To Tame A Land مي گفت ادامه اش به اسم Blaze of Glory رو بزودي ميديم برين بگيرينش كسي لينكي ازش داره
ببینم منظورت همون ماموریت رکسار Rexxar هست ؟ ادامه اینو میخوای ؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مجله بازينما استراتژي اين بازي رو نوشته. خيلي جالبه اگه ميخواي واركرفت ياد بگيري اونو بخون
دوست عزیز مجله ی بازینما فقط گروه Orc رو نوشته.کلا بازی پیچیده ای هست.باید تمرین خیلی زیادی کرد تا خوب یاد گرفت.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Kain:
ببینم منظورت همون ماموریت رکسار Rexxar هست ؟ ادامه اینو میخوای ؟
آره خدایی داری بده در ضمن کرک 1.18 رو کسی نداره از 12 تا لینک گرفتم خراب بودم

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
این بازی خیلی سخته !!!
یعنی در واقع منم یه زمانی شاخ این بازی بودم . ولی وقتی میرید با حرفه ای ها بازی میکنید میفهمید هیچ عددی نیستید!! یعنی اصلا وجود ندارید :d ولی انصافا اگه تو این بازی بخواید حرفه ای بشید باید تمرین کنید اونم به شدت تمرین کنید !! دمو ببینید و ...
در کل من اعصاب این بازی رو دیگه ندارم یعنی کلا استراتیجیک (حرفه ای) بازی نمیکنم.........

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نه عزیزم کرک هم 1.18 داره مثلا تو پچ یه بازی رو نصب می کنی تا کرک اون ورژن رو نداشته باشی نمی تونی بازیش کنی
والا اینجوریش رو من نشنیده بودم...
حالا دانلود کن ببین همینه یا نه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر