قوی ترین آنتی ویروس

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
کاملا موافقم بنده هم Avast استفاده میکنم خیلی عالی هست و سیستمم تا حالا ویروس خطری یا کلا ویروس نگرفته از ابتدای نصب ویندوز و قطعات جدید تا حالا ویروس نگرفتم!
واقعا عالی هست!

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
وقتی مساله سرعت سیستم مد نظر باشه Avast بهترین گذینس ولی اگر این فاکتور رو مد نظر نگیریم اصلا روی برتریه کسپر بحثی نیست
دوستانی که از Bitdiffender یاد میکنن من یه شخصه از اونهمه آت و آشغالی که اضافه بر سرویس Antivir & Firewall میریزه اصلا خوشم نمیاد. کاملا بی مصرف و فقط CPU رو مشغول میکنه

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
من با ESET راحتم...
یه بار کامپیوترم ویروسی شده بود(ESET رو از کار انداخته بود...) هرکاری کردم پاک نشد همه انتی ویروسارو امتحان کردم...تهش ESET در کمال تعجبم قاطی کرد زد ویروسو پاک کرد(فکر کنم عصبانی شده بود...:d)
کلا" از هر نظری عالیه از نظر من...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
Bitdefender عالیه ولی خیلی زور کامپیوترو میگیره
ولی نسخه ی رایگان هک شدش به درد نمیخوره اصلش خوبه
ESET هم خوبه ولی من زیاد خوشم نمیاد چون یک جورایی کامپیوترو به قاط میندازه
Norton هم داشتم خیلی خوب بود ولی نزدیک 1 گیگ از رم رو میخورد اون زمان رم 2 داشتم اصلا خوب کار نمیکرد کامپیوتر با این آنتی ویروس ولی یک بار استاکس نت اومد سریع زد نابودش کرد نوشت
W32. Stuxnet detected گفتم اوه اوه تمام زندگیمون رفت دست اوباما:D

البته وقتی WINse7en هست آنتی ویروس معنی نداره
الان اون روز داشتم دانلود میکردم یک کلیپ دانلود کردم ریختم رو صفحه یک دفعه دیدم نوشت Explorer has stop working نمیدونستم از چیه بعد از یک روز رفتم با task manager توی پوشه desktop توی درایو ویندوز و همه ی محتویات رو پاک کردم از روی دسکتاپ بعد درست شد
بعضی مواقع سون اینجوری از اومدن ویروس جلوگیری میکنه بعضی مواقع هم میزنه ویندوز رو خراب میکنه میگه باید restore کنی بعدش که رستور میکنی درست میشه
Firewall ویندوز سون حرف نداره

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
اگه نظر مهندسی بخواین هر انتی ویروسی بدون اپدیت روزانه به درد نمی خوره
اگه نظر شخصی بخواین کسپر اسکی چیز خوبیه

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
من در صفحه 2 یه نظر کلی دادم اینم پیشبینی کردم الان هرکی برا خودش میگه این خوبه اون خوبه ولی الان میخوام بر اساس تست های سایت av بهترین سایت مقایشه براتون توضیح بدم اینم بگم که من اصولا انتی ویروس نصب نمیکنم بر خلاف بقیه اینم اشتباه که فکر کنید کسی که انتی ویروس میریزه حرفه ای هستو اینا اتفاقا برعکسه من در محیط نت کار با برنامه ها و حافظه فلش و.... میدونم دارم چیکار میکنم و اصلا احتیاج به انتی ویروس ندارم برای مثال من وقتی میرم یه بازی که تو کل نت پخش شده رو دان میکنم هیچ وقت از انتی ویروس استفاده نمیکنم چون 100 درصد مشکلی نیستش همچنین یه نرمافزار به همین شکل و سایتایی که بهشون اطمینان دارم یا فلش خودم فقط در مواقعی که احساس خطر بکنم استفاده میکنم چون وجود انتی ویروس خودش اعصاب خرد کن و کلافه کنندس اونایی که سبکن که اصلا نریزی بهتره سنگینا هم که باز نریزی بهتره ولی من خودم چند ماه یکبار اسکن میکنم سیستمو که کلی مکافات داره بادید کرکارو ریکاوری کرد و... بخوای لیست سفید بزاری از اون بیشتر وقت میگیره حالا بگذریم حرف اصلیم:
بر اساس اون سایت که اخرین تستاشو تا امروز میبینم
از لحاظ سبکی و درگیر نکردن سیستم:
1 eset
2 k7
3 avast
4 semantec
از لحاظ پاک کردن مالوار (نرم افزار های مخربی هستن) و همچنین قدرت پاک کردن ویروس ها و همچنین قدرت پاک سازی یک فایل از ویروس
1 bitdefender
2 pc tools
3 kaspersky
4 semantec
از لحاظ سوتی (یعنی اشتباه نکردن و هشدار اشتباه ندادن)
1 kaspersky
2 microsoft
3 panda
4 eset
از لحاظ حفاظت داینامیکی(یعنی خودش حواسش به همه چی هست و ویروسارو تو سیستم به شکل هوشمن پیدا میکنه)
1 semantec
2 bitdefender
3 kaspersky
4 qihoo
از لاحاظ قدرت شناسایی وقتی که نتی ویروس اپدیت یعنی تکیه بر دیتابیس
1 panda
2 semantec
3 trustport
4 avira
از لحاظ قدرت شناسایی بدون اپدیت انتی ویروس یعنی بر اساس هوش مصنوعی
1 gdata
2 avira
3 eset
4 kaspersky
این ها معتبر تر از هرچیزیه که هرکسی بگه و نظر شخصی بده

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
این هم رتبه بندی من:
از نظر سبک بودن و سرعت بالا:
1. ESET
2. AVAST
3. BitDefender
از لحاظ قدرت و دقت:
1. KasperSky
2. AVAST
3. Norton
از لحاظ محیط کاربری:
1. KasperSky
2. AVAST
3. ESET

کلا دنیا و کسپرسکای، بقیش رو بریز دور. مخصوصا نسخه ی Internet Security 2012. این نظر من بود. (این رو هم بگم که ESET یه آشغال به تمام معناست:d)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اگه نظر مهندسی بخواین هر انتی ویروسی بدون اپدیت روزانه به درد نمی خوره
اگه نظر شخصی بخواین کسپر اسکی چیز خوبیه
بیشتر آنتی ویروسا حجم آپدیتشون بالا هست و بدرد آپدیت روانه نمیخورن
با اینترنت دایل آپ هم میشه این آواست رو توی چند دقیقه آپدیت کرد
ولی با ADSL که هنوز وصل میشم دیگه میگه اپدیت شد

همین چند دقیقه پیش گفت آپدیت شد:D

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
من خودم دقیقا چندین antivirus رو روی سیستمم امتحان کردم ESET که داغون تر از همه بود norton, kaspersky ,avast همه رو امتحان کردم و اخرش دوباره سیستمم ویروس گرفت ولی وقتی که Avira نصب کردم سیستم داشت پرواز میکرد حدودا تا یک ماه دیگه میرم premiumشو میخرم واقعا که بهترین انتی ویروسه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من خودم دقیقا چندین antivirus رو روی سیستمم امتحان کردم ESET که داغون تر از همه بود norton, kaspersky ,avast همه رو امتحان کردم و اخرش دوباره سیستمم ویروس گرفت ولی وقتی که Avira نصب کردم سیستم داشت پرواز میکرد حدودا تا یک ماه دیگه میرم premiumشو میخرم واقعا که بهترین انتی ویروسه
چی؟؟؟
اویرا؟؟؟
نه بابا
اون چون نسخش رایگانه میگن خوبه
الان پسر عموم یک کامپیوتر داغونی داره مال 7 سال پیش
آواست روش نصب کرده یک ویروس نمیاد سیستمشم خوب کار میکنه

منم همینطور اون دفعه یک کرک نرم افزار دانلود کردم
آواست گیر داد پاکش کرد(کرکم هیچ جا پیدا نمیشد اینم شانسی پیدا شد)
بعدش زدم آنتی ویروسو خاموش کردم هنوز روی کرک کلیک کردم خود به خود یک نرم افزار نصب شد و گفت باید باید نسخه ی پولی منو بخری تا درست بشه زد ویندوز مارو خراب کرد نمیشد به هیچ جایی از ویندوز دست بزنی
نرم افزارشم به اسم آنتی ویروس بود ولی خودش ویروس بود و مجبور شدم ویندوز عوض کنم

تاثیر آنتی ویروس اینجا معلوم میشه

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
چی؟؟؟
اویرا؟؟؟
نه بابا
اون چون نسخش رایگانه میگن خوبه
الان پسر عموم یک کامپیوتر داغونی داره مال 7 سال پیش
آواست روش نصب کرده یک ویروس نمیاد سیستمشم خوب کار میکنه

منم همینطور اون دفعه یک کرک نرم افزار دانلود کردم
آواست گیر داد پاکش کرد(کرکم هیچ جا پیدا نمیشد اینم شانسی پیدا شد)
بعدش زدم آنتی ویروسو خاموش کردم هنوز روی کرک کلیک کردم خود به خود یک نرم افزار نصب شد و گفت باید باید نسخه ی پولی منو بخری تا درست بشه زد ویندوز مارو خراب کرد نمیشد به هیچ جایی از ویندوز دست بزنی
نرم افزارشم به اسم آنتی ویروس بود ولی خودش ویروس بود و مجبور شدم ویندوز عوض کنم

تاثیر آنتی ویروس اینجا معلوم میشه

خودم یک بار دقیقا همین مشکل مثل تو داشتم که میگفت بیا اول برو نسخه Premium بگیر تا دوباره ویندوز بشه باهاش کارش کرد از هیچ روشی هم نمیشد از دستش خلاص شد ولی یک بار هم که شده Avira نصب کنید ببینید که چی دارید

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
هر انتی ویروسی بگین من به مدتهای طولانی هر کدومشون رو امتحان و استفاده کردم اما هیچ کدوم BitDiffender نمیشه واقعا آنتی ویروسه

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
سلام بچه ها من یه ویروس گرفتم وقتی فلش به سیستمم میزنم تمام اطلاعات فلش کیلو بایتی میشه مثلا اگر یه کلیب باشه ایکون اون میشه مثل ویدونز مدیا بلیر یا بوشه میشه شبیه بوشه در ویدوز اکس بی علاوه بر این یه چندتا فایل دیگه میسازه به اسم passwordوsecretوxبافرمت mpgدوتا اولی هم بوشه هست ویه عکس به اسم secyالبته هیچ کدوم باز نمی شن و کیلوبایتین هر انتی نصب کردم حریفش نشده مثل aviraوkasprوnodوavast من چیکار کنم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بچه ها من یه ویروس گرفتم وقتی فلش به سیستمم میزنم تمام اطلاعات فلش کیلو بایتی میشه مثلا اگر یه کلیب باشه ایکون اون میشه مثل ویدونز مدیا بلیر یا بوشه میشه شبیه بوشه در ویدوز اکس بی علاوه بر این یه چندتا فایل دیگه میسازه به اسم passwordوsecretوxبافرمت mpgدوتا اولی هم بوشه هست ویه عکس به اسم secyالبته هیچ کدوم باز نمی شن و کیلوبایتین هر انتی نصب کردم حریفش نشده مثل aviraوkasprوnodوavast من چیکار کنم

شما دوست عزیز اگه کسپرو درست کرک کنینش بعد درست اپدیتش کنین هر چی باشه پاک میکنه از لینک زیر اقدام کنین اخری یه اموزشه اونو دقیق بخون موفق باشی .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
همونطور که معین گفت این ویروس با کاسپر 2012 به روز شده از بین میره.
USB Disk Security رو هم اگر نصب کنید فایل اتوران فلش رو بلاک میکنه. اگر از فلش یا هارد خارجی برای سیستمتون استفاده میکنید ، این برنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم.
- ویرایش -
یادم رفت اینو بگم که پوشه های اصلی شما بوسیله این ویروس مخفی میشن که باید به آدرس زیر برید
Folder Option ---> View
و بعد از فعال کردن گزینه Show Hidden files . تیک گزینه های زیر رو بردارید تا غیر فعال بشن
Hide empty drivers in the Computer Folder
Hide Protected operating system file
تا پوشه های شما به نمایش در بیاد.
و میتونید به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر