قوی ترین آنتی ویروس

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
این یه سایت تخصصی انتی ویروس هست که شدیدا هم اپدیت هست! خیلی به کارتون میاد...

http://www.iransetup.com

اینجام به مقایسه کرده....

http://www.iransetup.com/Compare.html

avast رو شدید پیشنهاد میدم :)

Avast رو منم تایید میکنم! حتی ورژن free هم خیلی خوبه.
ولی کسپراسکی واقعا یه چیز دیگه است! فقط چون دردسر ورژن کرک شدس خیلی زیاده، بهتره که آدم اریجینال بخره. اینجوری از Avast بهتره به نظرم.:d

✞ChrisT✞

کاربر سایت
Aug 11, 2010
162
نام
مسیح

خوب داداش تو همون سایتم خودش کسپر رو پیشنهاد کرده
و اگه خوب مقایسه رو نگاه کنی میبینین آواست و کسپر از همه سرن و در کل کسپر هم از آواست برتره من خودم شخصا که هر دو رو امتحان کردم و از مسپر راضی ترم

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:20 PM ارسال شده بود ----------

کسپر بدیش غیر از اون مشکل کرک هاش اینه که سیستم رو کند میکنه ولی avast نه !

خوب عوضش داداش سیستمت امن میمونه

Avast رو منم تایید میکنم! حتی ورژن free هم خیلی خوبه.
ولی کسپراسکی واقعا یه چیز دیگه است! فقط چون دردسر ورژن کرک شدس خیلی زیاده، بهتره که آدم اریجینال بخره. اینجوری از Avast بهتره به نظرم.:d

منم با این عزیز موافقم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
تو انتخاب نهاییش که به جفتش 90 رو داده ! تو امتیازهای جزیی هم یکی این بهتره یکی اون...
در کل منم قبول دارم جفتش عالیه! کسی در این شک نداره ! حالا هر کی دوست داره هر کدوم رو میخواد دانلود میکنه ! در ضمن با avast هم سیستم امن میمونه !!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
امین من خودم کسپر 2012 نصب میکنم اصلا هم کند نکرده عین ساعت با سرعت نور کار میکنه حالا من موندم کسایی که میگن کند میکنه سیستمشون چیه کلا .

آخرین ویرایش:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834

خیلی کم... ولی این Full Scan کسپر واقعا آدم رو روانی میکنه! خیلی طول میکشه!

پ.ن. آره یادم رفت بگم، توی ورژن 2012 خیلی تغییر کرده! خیلی بهتر شده!

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
avast مزخرف ترین آنتی ویروس دنیاست . کافیه شما بعد از مدتی از روی سیستمتون پاکش کنید و به سایت www.pandasecurity.com مراجعه و از قسمت free scan سیستمتون رو چک کنید و متوجه میشید که اصلا آنتی ویروسی روی سیستمتون نصب نبوده و متوجه فاجعه این avast میشید .

بهترین آنتی ویروس panda هست شک نکنید . بعد از اون avg 2012 به همراه avg internet security . در مقام بعدی kaspersky .

آنتی ویروس node هم بسیار سطح پایین و ابتدایی هست .

خودم در حال حاضر به مدت 3 سال هست که از avg استفاده می کنم . و راضیم .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

امین من به این سایتا میرم خود کسپرم بلاک میکنه نمیزاره برم توش میگه ویروسیه نرین تو این دو سایت جفتشو نمیزاره برم بلاک کرد همون ثانیه اول .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
البته من سیستمم قوی نیست زیاد واسه همینه میگم کند میکنه شاید واسه دوستان این طور نباشه ! ولی در کل avast روی بیشتر سیستم ها جواب میده...

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
امین من به این سایتا میرم خود کسپرم بلاک میکنه نمیزاره برم توش میگه ویروسیه نرین تو این دو سایت جفتشو نمیزاره برم بلاک کرد همون ثانیه اول .

فکر نمیکنه ویروسی باشه! کسپر بعضی از سایت های پایرت رو بلاک میکنه!

✞ChrisT✞

کاربر سایت
Aug 11, 2010
162
نام
مسیح

خوب داداش چون تو این سایت کkey , crack هست بخاطر همین نمیتونی بری غیر فعال کن برو
سایت جالبی هست همچنین به روز
در ضمن منم قبلل آواست استفاده کرم الن اگه با کسپز 2012 مقایسش کنی فکر کنم کسپر تاثیرش رو سیستم کمتر از آواست هست ولی 2011 اینطوری نبود یکم سرعت سیستم رو پایین میاورد ولی نه اونطوری که آدم روانی بکنه :d

و در مورد حرف دوستمون سابقه استفاده از پاندا رو هم دارم در مقابل بعضی ویروسها جواب نمیده و بعد از مدتی به ویندوز آسیب میرسونه و سرعت رو تا حد زیادی پایین میاره ( سابقه شخصی)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
avast مزخرف ترین آنتی ویروس دنیاست . کافیه شما بعد از مدتی از روی سیستمتون پاکش کنید و به سایت www.pandasecurity.com مراجعه و از قسمت free scan سیستمتون رو چک کنید و متوجه میشید که اصلا آنتی ویروسی روی سیستمتون نصب نبوده و متوجه فاجعه این avast میشید .

بهترین آنتی ویروس panda هست شک نکنید . بعد از اون avg 2012 به همراه avg internet security . در مقام بعدی kaspersky .

آنتی ویروس node هم بسیار سطح پایین و ابتدایی هست .

خودم در حال حاضر به مدت 3 سال هست که از avg استفاده می کنم . و راضیم .

ایرانو تحریم کرده تو 2012 ما هم تحریمش کردیم فکر کرده ما ایرانیا کم الکیم هرکی با ایران در افتا ور افتاد داداشم این avg هم به تاریخ می پیوندد با این کارش به درد نمیخوره چون خواسته مارو تحریم کنه هرچند روششو بلدم از تحریم درش بیارم ولی استفاده نمیکنم ارق ملیم کجا رفته .

---------- نوشته در 01:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

کسپر چون فهمیده کرک و ایناش رو داره میزاره بستش ولی مطمئن باشین هیچ مشکلی نیست سایتش هیچ خطری نداره :D

خوب من نمیدونستم سایت کرک داره برا همینه پس ممنون از اطلاع رسانیتون امین جان بعد خدایی کسپر خوبه دوستان گلم یه چی هممون با توجه به نیازمون از یه انتی ویروس استفاده میکنیم خوب همشونم هممون میدونیم یه درصد خطایی دارن خوب پس هرکی برا خودش تصمیم بگیره ببینه کدوم خوبه همونو نصب کنه وحی منزل که نیست امسال بیت دیفانر 2012 اول شد سال بعد یکی دیگه میشه اگه خوب باشه باز خودش میشه پس هرکدوم برا کارتون و با توجه به سبکی و راحتی اپدیت مثلا نود برا کساییکه adsl پر سرعت ندارن عالیه چون افلاین دانلود میکنی اپدیتشو بعد سبکم هست اپدیت میشه انتی یروست مخصوصا این دانشجوها که مثل خودم اینترنت نداشتن یا الان ندارن میرن تو سایت دانشگاه فلشو میزنه دانلود میکنه بنده خدا دیگه نمیدونه منبع ویروس این سایت دانشگاه همین که میزنه تا اپدیت کنه سیستمو میپوکونه ویروسای دانشگاه پس ببینین هر کدوم برا خودتون خوبه همونو نصب کین ن منکه کسپر میریزم با نظر دوستان دیگم اینو عوض نمیکنم چون تصمیم گیرنده نهایی خودمم و گوشم به این حرف بدهکار نیست چون ایمان دارم به کسپر وسلام نامه تمام نقطه سر خط موفق باشین .

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
فکر کنم الان بیشتر دوستان نسخه های Internet Security اکثر این نرم افزار ها رو استفاده می کنند. کسایی که از کسپر استفاده میکنند نسخه Pure رو هم دفعه بعد امتحان کنید.

اما در دورانی که این انتی ویروس ها و فایروال ها برای کاربر های خانگی به راحتی در دسترس هستند یه دورانی انتی ویروس ایمن , شاه کلید همه این ها بود حداقل برای من.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
من به عنوان کسی که با اکثر آنتی ها کار کردم از جمله Kaspersky و Avast و Nod بین اینا اینطور شرح میدم!(همه رو روی آخرین ورژن بازگو میکنم)
Kaspersky:نهایت امنیت ولی خیلی روون نیست انگار یه باری روی دوش آدمه
Nod:یکی از ضعیف ترین سیستم های امنیتی که اصلا امنیت شما رو تضمین نمیکنه فقط یه روبات خوشکل اول استارت آپ میاد همین بیشتر هم برای کلاس گذاشتنه!
Avast:ساده ترین آنتی ویروس ولی در عین حال قوی
ولی مشکلات اساسیش
1-حتی اگه آپدیت منوال باشه بازم احساس میشه داره از اینترنت استفاده میکنه بیشترین نسبت به سایر آنتی ها
2-درسته در مقابل ویروس های ساده و بعضا حرفه ای خوب عمل میکنه ولی در مقابل ویروس های جدید خیر مثلا الان یه کظم غیض بزارین جلوش بی رحمانه خفش میکنه ولی اگه یذره تغییرش بدین خیر ساپورت ضعیفی داره
خوبی های قابل توجه
در مقابل ویروس هایی که فقط ساخته شدند(ویروس های معروف و فراوان) که پخش شدند با قدرت عمل میکند ، ایمیل های اسپم یا ... ، به طوری بهترین آنتی برای گیمر ها ، پایین ترین درصد خطا در آخرین بنچ مارک گرفته شده بین آنتی ها ، سرعت نسبتا خوب اسکن در مقابل رقبا سازگار با اکثر مرورگر ها نسبت به Free بودنش عالی هست و سرعتی از سیستم کم نمیکنه
درکل من نسبت به خوبی ها و بدی های همه Avast رو پیشنهاد میکنم!

---------- نوشته در 06:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

البته بازم تاکیید میکنم نهایت امنیت Kaspersky هست و اولین آنتی ویروس ثبت شده در دنیا هم هست آقای Kaspersky روسی یکی از بهترین هکر های نرم افزار ها بود که به علاقه ی خودش وارد این کار شد و موفقیت بسیاری کسب کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر