قوی ترین آنتی ویروس

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
بهترین انتی ویروس بیت دیفندره شک نکنید اگه رو سیتمتون نصب باشه از دست هر ویروسی راحتید فقط کمی سنگینه

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
به هیچ وجه تایید نمی کنم ... شاید آنتی ویروس قوی باشه ، ولی به شدت سرعت سیستمتو میاره پایین (وقتی میگم به شدت ، یعنی خیلی خیلی!!!)... همچنین حجم آپدیت هاش خیلی زیاده و با اتصال هایی مثل دایال آپ و ... عملا غیر ممکنه ...

به نظر من بهترین آنتی ویروس در درجه اول ESET و بعدش هم Avira هست ... هم امنیت فوقالعاده بالایی دارند ، هم حجم آپدیتشون خیلی پایینه ... در ضمن سرعت سیستم رو هم اصلا پایین نمیارند ...

من الان خودم از ESET استفاده می کنم و واقعا راضیم ...

من الان 3 ساله از Kaspersky استفاده میکنم. 7 تا سیستم دارم. که 2 تاشون 24 ساعته روشنن. حتی در حد اپسیلون هم سرعت سیستم پایین نیومده. البته سیستم ها سیستم های نسبتا خوب و قوی هستن.

پ ن : خیلی از امضات خوشم اومد.

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
مشکلش اینکه به پچ و کرک خیلی گیر میده !
اگه لایسنس قانونیش رو بگیرین گیر نمیده...
اما به نظر من بازم هم کسپر بهترین هست

من الان 3 ساله از Kaspersky استفاده میکنم. 7 تا سیستم دارم. که 2 تاشون 24 ساعته روشنن. حتی در حد اپسیلون هم سرعت سیستم پایین نیومده. البته سیستم ها سیستم های نسبتا خوب و قوی هستن.

پ ن : خیلی از امضات خوشم اومد.

بهترین ورژن کسپر 2011 هست ، شک نکنید من همه جوره تستش کردم به این نتیجه رسیدم...
برای سیستم های معمولی هم شید بهترین هست .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
من 1 سالی هست دارم avast استفاده میکنم ! میتونم بگم بی نظیره ! هم اینکه کرک هاش خوب میمونه (6 ماهه کرک نپریده!!!) هم خوب پیدا میکنه و اصلا هم سنگین نیست...!
بعضی وقت هام بدون اینکه کاریم بکنی یه سری حمله رو بلوک میکنه کف میکنی:|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من 1 سالی هست دارم avast استفاده میکنم ! میتونم بگم بی نظیره ! هم اینکه کرک هاش خوب میمونه (6 ماهه کرک نپریده!!!) هم خوب پیدا میکنه و اصلا هم سنگین نیست...!
بعضی وقت هام بدون اینکه کاریم بکنی یه سری حمله رو بلوک میکنه کف میکنی:|
امین جان من تا الان از اوست استفاده نکردم ولی باتعریف شما عزیز مشتاق شدم یبار نصبش کنم تستی ازش بگیرم .

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
آواست رو هم استفاده کردم
خیلی شیک و فانتزی هست طراحیش :D
اسپید اسکنش هم عالیه
اما قدرت شناسایی ویروس نسبت به کسپر اسکای چند درصدی پایین تره ...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آواست رو هم استفاده کردم
خیلی شیک و فانتزی هست طراحیش :D
اسپید اسکنش هم عالیه
اما قدرت شناسایی ویروس نسبت به کسپر اسکای چند درصدی پایین تره ...
ابوالفضل خوشم میاد همرو تست کردیا من فقط نود و کسپر و اویرا ای وی جیو تست کردم بقیرو اصلا تست نکردم .

✞ChrisT✞

کاربر سایت
Aug 11, 2010
162
نام
مسیح
خوب منم چون با آقا ابوالفضل هم محله هستم مثل ایشون همه رو تست کردم آخه ما هرچی میخریم تقریبا مشترکه :))
الانم دارم کسپر استفاده میکنم به نظرم از همه بهتره
جاست کسپر :d حالا ما پرچم نگه میداریم

• Like
Reactions: Click4u

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
من در حال حاظر دارم nod 32 ver 5 استفاده میکنم بدک نیست ولی به نظر خودم کاسپر بهتر هست چون الان نود من اپست دلم نمیاد DEl کنم وگرنه کاسپر میریختم .

چقدر اینجا بتا تستر داریم :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
خوده برنامه + کرک + اپدیتش ! اون manual ها رو هم بگیر که کامل توضیح داده باید چطور نصب کنی و اینا ! خوبیه این سایت اینه که تو یه فایل pdf با عکس همه ی کارهایی که باید بکنی رو توضیح میده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر