بازیهای 360خود را از روی هارد اجرا کنید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از دست تو با این کنسول J-tag راحت می شیم :d
اگه تونستی امولیتور و بازی های ارکید و DLC ها رو بازی کنی. بیا شرایطی باهم سنگین بحث میکنیم:D
البته ما کپی خور و اورج هم داریم. این رو برای اون کپی خوره گفتم ایول=))

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
توی قسمت news سایتش زده اجرای بازی های xbox و xbox360 از روی هارد ...
ولی چقدر خوب می شه اگه بشه بازی های arcade رو هم باهاش اجرا کرد..
دم همه ی هکرها گرم>:d<

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یعنی ما باید بازی رو رو هارد نصب کنیم و بعد استفاده کنیم یا باید ISO بازی رو روی هارد ریخت مثل پلی 3.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
توی قسمت news سایتش زده اجرای بازی های xbox و xbox360 از روی هارد ...
ولی چقدر خوب می شه اگه بشه بازی های arcade رو هم باهاش اجرا کرد..
دم همه ی هکرها گرم>:d<

منظورش هارد دستگاه نبوده. هارد اکسترنال بوده. 2 قطعست. یکیش هارده و یکی دیگش کابل ساتای DVD رام وصل میشه. یعنی فقط DVD رامو سبیه سازی میکنه. پس فکر نکنم بشه باش ارکیدو بازی کرد.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
حالا كه ما رفتيم يه اسليم 4 گيگ گرفتيم ، هم ميگن هك نميشه هم بايد هارد بگيريم براش هم اينكه اگه قرار باشه اينجوري جواب بده ، بايد اون دستگاه رو هم بخريم.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
من که بعید می دونم قیمتش 20-30 تومن باشه ..
شما روی 60-70 حساب کنین چون مثل دانگل که فلش ملش نیست که بشه هرکی دست سازشو بسازه واین یک تکه سخت افزار مستقل هست..

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
خدایا شکرت

یعنی ما باید بازی رو رو هارد نصب کنیم و بعد استفاده کنیم یا باید ISO بازی رو روی هارد ریخت مثل پلی 3.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داداش بازیهای 360 مثل pc نصبی نیستند......اگر هم منظورت نیاز به دیسک بازی باشه فکر نمیکنم ....فقط نیاز به فایل استاندارد ایزو هست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سر قیمت چی بحث میکنید؟اینم مثل ps jail break
3 تا 100 تومن میشه. وقتی روش ساختش توی نت بیاد حله:D تولیدات داخلی= کاهش قیمتها:D

از طرفی هم هر 360 داری ،یکی نیاز داره!پس تولید بیشتر=جنس چینی و قیمت کمتر:D
مثل PS3 بازی رو یکی توی هارد نصب میکنه!همون فولدر رو میزارن تو نت،دانلود میکنی و به هاردت inject میکنی:D خیلی سخت نباید باشه

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
این دستگاه یک Embedded System کامل هست. یعنی یک کامپیوتر کوچک با تمامی امکانات (رم و CPU و ...) که روی اون سیستم عامل لینوکس نصبه و درایو 360 شبیه سازی می شه.
محاله با قیمت زیر 100 دلار عرضه بشه یا حتی بعداً به اون قیمت ها برسه. چون هزینه تمام شده براش زیاده. با دانگل PS3 که فقط یک میکروکنترلر ساده بود فرق داره.
البته این کار رو می شه از طریق PC معمولی هم انجام داد. اگه روش کارش و برنامه های داخلش استخراج بشه که می شه.
ولی اون طوری هم یک PC باید بچسبونید به کنسول که از رو اون اجرا کنه!!

• Like
Reactions: mehdihoo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر