بازیهای 360خود را از روی هارد اجرا کنید

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به نظر میاد یه ادم زرنگی پیدا شده وتونسته دستگاهی بسازه بدون اینکه احتیاجی باشه به جی تگ کردن کنسول ایکس باکس360که نیاز به rootkeyاین کنسول بود میتوانید شبیه سازی کنید بازیهای روی درایو رو از روی هارد دیسک به وسیله یک یک کاستوم فریمور یا نرم افزاری که از طریق لینوکس ساخته شده
خبر بسیار خوبی بود برای طرفداران این کنسول چون لازم نیست دیگه از اپدیت جدید ودیسکهای جدید ترسی داشته باشند میتونید به راحتی بازی هارو روی هارد بریزید و بازی کنید حتی میتونید طبق ادعایی که سازنده این شبیه ساز کرده در liveهم برید.
attachment.php

منبع1:http://www.maxconsole.net/content.p...0-games-to-stealthily-run-from-USB-hard-drive
منبع2:http://x360key.com/

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
اگر بشه بدونه نقص باهاش وارد لایو شد و ماکرو رو دور زد , خیلی خوب میشه!!
کافیه به دست چینی ها بیوفته به تولید انبوه برسه , بعد وارد ایران بشه , تا شاهد مدل دست سازش هم بشیم...

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
ممنون برای خبر .
خیلی خوشحال شدم .
خوب دستگاهه چند هست ؟

هنوز قیمت دستگاه مشخص نیست به زودی برای خرده فروشی عرضه میشه ...
مثل اینکه برای x360 slim هنوز کار نمیکنه ... البته به زودی درست میشه ...
خبر صحت داره .... تست هم شده .... انگار باید x360 باز بشه و با یه کابل sata به سخت افزار متصل شه ....خودم همچین چیزی زیاد نخوندم راجعش ولی روش کار همون شبیه سازی دی وی دی رام هست ... فقط نمیدونم چرا بعد این همه سال ...
راحت شدیم .... :d فنهای x360 بشتابید >:d<
من حدس میزنم تو ایران اوایل بالای 100 باشه
Distributor list coming soon

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خبر خیلی خوشحال کننده ایی بود هرچند دیگه آخرای نسله ولی امیدوارم شایعه نباشه و حقیقت داشته باشه

فعلا که فقط رو کنسوهای فت جواب داده ولی به زودی برا اسلیم هم راه اندازی میشه که اصل کاری هم همینه!

ببین عجب خبر مهمی بوده که بعد از مدت ها کاری کرد مجتبی هم پست بزنه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر