PC ا Hitman : Absolution

250px-HitmanAbsolutionPackArt.jpg

Developer : IO Interactive
Publisher : Square Enix , Eidos
Release Date :
November 20, 2012
Engine :
Glacier 2
Platform :PS3,360,PC
Gener : Stealth, Third-person shooter
تاپيك تصاوير بازي

Square Enix با ثبت حقوق تجاری Hitman : Absolution با تایید رسمی عکس منتشر شده در فروم رسمی Hitman و احتمال نمایش رسمی بازی در E3 2011 عملا بازگشت مامور 47 در آینده ای نزدیک را مسلم کرد .گفته شده باازيكن همه به صورت خفا هم اكشن ميتواند بازي كند و هوش مصنوعي دشمنان نيز تقويت شده است امكانات زيادي براي مامور 47 در نظر گرفته شده است.
سازمانی که قبلا مامور 47 براش کار میکرد به او خیانت کرده و مامور 47 در پی فرتر و نجات جان خود است او به شدت تحت تعقیب پلیسان است و حتی کسانی هم که مورد اطمینان 47 بوده اند به او خیانت کرده اند.
پس از مدتها مامور 47 خود را در جایی میبینید که برایش دسیسه کرده اند و وظیفه ی او نجات جان خود است.
اینطور که گفته شده بازی با موتور گرافیکیه Glacier 2 در دست ساخت است .
و همینطور هم که انتظار میرفت کارگردان بازی جناب اقای tore Blystad است.او در گفته است که : ما برای اولین بار در زندگی شخصیت هیتمن سرک خواهیم کشید که باعث شده است بیشتر به داستان بازی بپردازیم و او گفت: این بار شما در نقش هیتمن بیشتر از گذشته لذت خواهید برد چون در این نسخه نسبت به نسخه های دیگر متفاوت است.
IO Interactive لیسانس تکنولوژی Shroud ( شبیه سازی لباس ) را برای عنوان Hitman Absolution خریداری کرده است.
تکنولوژی Shroud باعث میشود که حالت لباس با توجه به کاراکتر مورد نظر یه صورت real-time و dynamic شبیه سازی بشود.
آقای Tore Blystadt کارگردان بازی Hitman Absolution گفت :
Shroud به ما این اجازه رو میده که در بازی کیفیت بالاتری رو به وجود بیاوریم .خوشبختانه تکنولوژی Shroud بسیار آسان بود و به راحتی در موتور گرافیکی بازی قابله استفاده شد. این روش باعث شد مامور 47 در در لباس خود بهتر جلوه کند.
آقایJoe van den Heuvel رئیس CloakWorks نیز گفت :
IO Interactive میتواند عنوان های AAA خوبی را باتوجه به E3 امسال داشته باشه
در ادامه نیز گفت : Shroud باعث میشود که عنوان Hitman Absolution از شبیه سازی گرافیکی خوبی برخوردار بشود.
یکی از جریانات داستانی بازی رایانه ای Hitman: Absolution هستیم مامور ۴۷ شخصیت اصلی این بازی رایانه ای متوجه این موضوع می شود که در کلان شهر شیکاگو در یک پرورشگاهی به نام Rosewood دختری به نام دیانا برن وود تحت مراقبت قرار دارد و چند مجرم خطرناک شیکاگویی به دلایلی قصد ترور این دختر جوان را دارند و به زودی در یک شب به این یتیم خانه یورش خواهند برد مامور ۴۷ نیز برای این که این دختر به دست این مجرمین به قتل نرسد همان شب یورش این مجرمین به ان یتیم خانه می رود و… بقیه داستان را در ویدئوی جدید این بازی رایانه ای نظاره کنید.ر این ویدئو ما شاهده یکی از جریانات داستانی بازی رایانه ای Hitman: Absolution هستیم مامور ۴۷ شخصیت اصلی این بازی رایانه ای متوجه این موضوع می شود که در کلان شهر شیکاگو در یک پرورشگاهی به نام Rosewood دختری به نام دیانا برن وود تحت مراقبت قرار دارد و چند مجرم خطرناک شیکاگویی به دلایلی قصد ترور این دختر جوان را دارند و به زودی در یک شب به این یتیم خانه یورش خواهند برد مامور ۴۷ نیز برای این که این دختر به دست این مجرمین به قتل نرسد همان شب یورش این مجرمین به ان یتیم خانه می رود و… بقیه داستان را در ویدئوی جدید این بازی رایانه ای نظاره کنی
Diana كه ماجرايي جديد براي مامور 47 ميسازد.اخرين بازي اين سري از مجموعه ادمكش سال 2006 عرضه شد و مودر اسقبال قرار گرفت .DLC بازي با نام Hitman: Sniper Challengeبراي پيش خريد كنندگان هم اكنون درسترس است
ورژن PC بازي August 1, 2012 عرضه خواهد شد .

[h=3]Hitman Absolution system requirements (minimum)[/h]
  • CPU: 2.4 GHz dual core Intel or AMD processor
  • RAM: 1GB of system memory
  • Graphics: DirectX 10 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
  • Operating system: Windows Vista
  • DirectX compatible sound card
  • 10 GB of hard drive space
[h=3]Hitman Absolution system requirements (recommended)[/h]
  • CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Core i5 or Phenom X2
  • RAM: 2GB
  • Graphics: DirectX 10 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX compatible sound card
  • 10 GB of hard drive space

آخرین ویرایش:

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
تقریبا مطمئنم که یه شوتر سوم شخصی میسازن که GEOW الگوشون باشه... و گند میزنن به اسم هیتمن و خاطرات خوبمون :|

هيتمن؟ GOW؟ خيلي ببخشيد ولي از کجا شما اينقدر مطمئن شدين که قراره هيتمن بشه مثل GOW؟ :-o

ممکنه هيتمن سبکشو يکم عوض کنه و کنسوليزه بشه ولي هيتمن کجا گيرز آو وار کــــــــجــــــــا؟!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
هيتمن؟ GEW؟ خيلي ببخشيد ولي از کجا شما اينقدر مطمئن شدين که قراره هيتمن بشه مثل GEW؟ :-o

ممکنه هيتمن سبکشو يکم عوض کنه و کنسوليزه بشه ولي هيتمن کجا گيرز آو وار کــــــــجــــــــا؟!

از اونجایی مطمئنم که روز به روز تقریبا همه شرکتا دارن بازیاشونو نوبُ کنسولیزه میکنن...

حالا گیرز رو زیاده روی کردم یخوده :D ولی خیلی در مورد نوب شدنش نگرانم... مخصوصا جند وقت پیش یه خبرایی ازش اومد که به کُل نا امیدم کردن...

http://www.bazicenter.com/news/1997

• Like
Reactions: pedramstalker

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بی شک شاهد یکی از بهترین بازی ها هستیم
eidos همیشه کارش درست بود و خواهد بود ;)
اتفاقا خیلی امیدوار نباش Eidos نمیسازه که IO بازیسازه قضییس
وقتی K&L اومد همه دیدیم IO تو سبک شوتر سوم شخص یکی از بی استعداد ترین هاست در کنار این ها سبک گیم پلی هیتمن قدیمیست! و مقداری با استاندارد های امروز فاصله داره پس احتمالا گیم پلی خام نمیمونه
سره داستان بازی هم گفتم خیلی وقته دارن روش کار میکنند با توجه به شایعه ای که ساسان گذاشت شخصا احتمال تغییرات فراوان رو میدم روی داستان احتمالا یک داستان از پایه جدید رو خواهیم دید که تا چند نسخه ادامه داشته باشه
البته تو ریبوت بودنش مطئنم که نیست ولی احتمال اینکه بلاهایی سره سبک بازی بیاد زیاده
مثله بلایی که سره Splinter Cell اومد و اب و روغن 90 % فن ها رو دستکاری کرد:d

• Like
Reactions: leonk13

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
از اونجایی مطمئنم که روز به روز تقریبا همه شرکتا دارن بازیاشونو نوبُ کنسولیزه میکنن...

حالا گیرز رو زیاده روی کردم یخوده :biggrin1: ولی خیلی در مورد نوب شدنش نگرانم... مخصوصا جند وقت پیش یه خبرایی ازش اومد که به کُل نا امیدم کردن...

http://www.bazicenter.com/news/1997

نوب که میشه مطمئناً فقط امیدوارم یجوری نشه که کشتار، راحت تر از مخفی کاری و ايجنت بازي بشه که نيازي به فکر کردن نداشته باشه.
البته Eidos تو بازی کماندوز استرايک فورس نشون داد که استعداد ذاتي در تغيير سبک کلي بازي و به گند کشيدنشو داره. الآن که فک مي کنم ميبينم همچين بعيد هم نيستا!!! :d

خب ييك از ارزوهاي من قبل از مرگ داره تحقق پيدا مكينه :d

چه دنياي کوچيکي داري!!!

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا

مطمین باش اگه اینم میخواست رویه اونارو پیش بگیره تو این چند ساله 2-3 تا هیتمن عرضه شده بود.شک نکن با یه عنوان متفاوت (نسبت به عناوین روز) و وفادار به سری های قبل طرفیم.

• Like
Reactions: leonk13

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
IO هم کاراش بگیر مگیر داره .... به جز سری هیتمنش که خداس... ولی کین اند لین{ چیز خاصی نبود... ولی خب من خودم با Mini Ninjas واقعا حال کردم... یه کلاسیک خوب بود.... حالا راجع به داستان بازی چیزی منتشر نشده؟ ببینیم چقدر به Blood Money ربط داره؟ هوس کردم دوباره برمش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر