FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

amirglo

کاربر سایت
May 26, 2010
7
دوستان میتونین یه دسته معرفی کنین که بشه باهاش راحت فیفا رو بازی کرد
مثلا با R2 دووید و با مربع هم بشه شوت کرد یعنی یه جورائی بشه راحت هر تنظیمی که خواستیم انجام بدم باهاش
متشکرم

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
دوستان میتونین یه دسته معرفی کنین که بشه باهاش راحت فیفا رو بازی کرد
مثلا با R2 دووید و با مربع هم بشه شوت کرد یعنی یه جورائی بشه راحت هر تنظیمی که خواستیم انجام بدم باهاش
متشکرم
Logitech Rumble Pad 2 فوق العاده ست.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
نه اقا چرا جو سازی میکنی:d
قبلش board پیغام میده
جو سازی نیست. board (به قول خودت) می گه فلان تیم مثلا اشنایدر رو می خواد. من هم می گم نمی دم. بعدش هفته ی بعد خبرش میاد که اشنایدر رفت رئال مادرید داره ساکاشو جمع می کنه. لابد ندیدی

lovelyreza

کاربر سایت
Sep 24, 2009
40
جو سازی نیست. board (به قول خودت) می گه فلان تیم مثلا اشنایدر رو می خواد. من هم می گم نمی دم. بعدش هفته ی بعد خبرش میاد که اشنایدر رفت رئال مادرید داره ساکاشو جمع می کنه. لابد ندیدی

پویاجان
شما بازیکنتو unhappy کردی توقع داری کسی مث رئال بهش پیشنهاد بده و نره؟
اضلا میخای سیوتو بده اشنایدر واست نگهش دارم بهت پسش بدم :d

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
پویاجان
شما بازیکنتو unhappy کردی توقع داری کسی مث رئال بهش پیشنهاد بده و نره؟
اضلا میخای سیوتو بده اشنایدر واست نگهش دارم بهت پسش بدم :d

بله دوست گرامی. دوباره که سیو رو لود می کنی نمی ره! این مال مدت ها قبل بود الان ندارمش. قرار نیست هفته ای 400 هزارتا به یه بازیکن بدم تا نره. بحث هم این نیست و شما عوض می کنی. بحث اینه که ترانسفر بازیکنی رو شما رد می کنی، ولی هفته ی بعد خودش میره. بحث اینه. دیگه کژ هم نده بحثو ;)

lovelyreza

کاربر سایت
Sep 24, 2009
40
بله دوست گرامی. دوباره که سیو رو لود می کنی نمی ره! این مال مدت ها قبل بود الان ندارمش. قرار نیست هفته ای 400 هزارتا به یه بازیکن بدم تا نره. بحث هم این نیست و شما عوض می کنی. بحث اینه که ترانسفر بازیکنی رو شما رد می کنی، ولی هفته ی بعد خودش میره. بحث اینه. دیگه کژ هم نده بحثو ;)

من بحثی که توش فایده ای نداشته باشه ادامه نمیدم.
جمله آخر من یه شوخی بود شما به دل نگیر.

asdcde

کاربر سایت
Aug 11, 2012
1
سلام من فیفا 2012 رو نصب کردم و اول از همه مشکل دسته گیم پیدا کرد و رفتم یه گیم پد دیگه گرفتم و
درست کار میکنه فقط الان یه مشکل پیدا کرده که وقتی پاس میدی به بازیکن توپ میخوره به پاش و دور میشه
نمیدونم کجاش مشکل پیدا کرده اینجوری میشه ؟؟؟
اومدم پاک کردم از اول هم ریختم ولی تنظیماتش تو ویندوز میمونه و دوباره که نصب شد همون تنظیمات نمیدونم یه فایلش کجا کپی
شده که پاک نمیشه

کسی میتونه کمک کنه .....

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام من فیفا 2012 رو نصب کردم و اول از همه مشکل دسته گیم پیدا کرد و رفتم یه گیم پد دیگه گرفتم و
درست کار میکنه فقط الان یه مشکل پیدا کرده که وقتی پاس میدی به بازیکن توپ میخوره به پاش و دور میشه
نمیدونم کجاش مشکل پیدا کرده اینجوری میشه ؟؟؟
اومدم پاک کردم از اول هم ریختم ولی تنظیماتش تو ویندوز میمونه و دوباره که نصب شد همون تنظیمات نمیدونم یه فایلش کجا کپی
شده که پاک نمیشه

کسی میتونه کمک کنه .....
تنظیمات دسته توی my documents\fifa 12 توی buttondatasetup. می تونی پاکش کنی مثلا. احتمالا آنالوگ راستت با چپت رو هم مپ شده.

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
سلام دوستان.آیا فایل نقل و انتقالات تابستانی تا به امروز را کسی از دوستان داره که بشه تا اومدن fifa13 که حدود یک ماه دیگه میاد بشه در fifa12 با نقل و انتقالات جدید بازی کرد؟اگر هست و لینک دانلودش را بزارید ممنون می شم.

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
اقا من این fifa12 که پچ یورو داره رو خریدم تو قسمت منیجر بعد 4تا فصل که رفتم وقتی میخوام وارد سیو بشم میپره بیرون چیکارکنم ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
فایل Saveـتون ترکیده ! فک نکنم بشه کاریش کرد !
قبلا بعضی از بچه های همین تاپیک این مشکل رو تجربه کرده بودن ، شما باید همیشه یه بک آپ از Saveـتون داشته باشید.

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
چطوری میشه که سیو میترکه؟بک اپ هم ازش داشتم ولی وقتی به یه زمان خاصی از بازی میرسه دوباره میپره. نمیشه کاریش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر