Doom 4: Carmack سینمایی تر از Rage خواهد بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Doom_4_Photo.jpg

جان کارمک گفت که عنوان در حال ساخت آن ها, Doom 4 بسیار سینمایی تر از Rage خواهد بود.
Rage نخستین فرنچایز جدید id بعد از عرضه ی Quake در سال 1996 است که سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

جان کارمک,خالق سبک FPS گفت:"شما قادر به کنترل سکانس های سینمایی داخل بازی از نگاه اول شخص نیستید,ولی میتوانید میزان شدت سکانس,تعجب آور بودن سکانس یا شوکه کننده بودن ان را کنترل کنید.این طور نیست که شما شخصیت بازی رو در صفحه ببینید بلکه خوده شما هستید که در صفحه قرار میگیرید.[در حالت اول شخص] ارزش اصلی کاره ما این است.چیزی که هنوز هم داریم بر روی بهتر شدنش کار می کنیم."

کارمک اضافه کرد که بخش اکشن در Rage با سایر بازی ها تفاوت خواهد داشت.
"ما قطعا مسیر جدیدی را نسبت به سایر محصولات طی کرده ایم.Doom 4 بیشتر یک تجربه ی سینمایی خواهد بود,ولی Rage بیشتر شبیه تجربه ی مهیج و اشتیاق آور کلاسیک است.من فکر میکنم جایگاه ژانر FPS یک جایگاه با ثبات و همیشگی خواهد بود و من از بابت این میراثی که از خودم به جا گذاشتم بسیار خوشحالم."

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عالي !!
طبق چيزي كه توي ريج نشون داده بودن ( گفته بود تنها بخشي از انجين ايدتك استفاده شده توي ريج) بايدم اينطوري بشه !!
خدا نگهشون داره برا اين كمپاني :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
وای خدا کنه توی quake con امسال یه تریلری چیزی از این DOOM 4 نشون بدن دیگه تحمل همه تموم شده. واسه ی من فقط مهم جو خفن doom هست که خدا کنه id بتونه جوی مثل نسخه ی 3 دربیاره.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
این کارمک برای 60 فریم کردن برای دید هر دو چشم وسواس عجیبی داره دیگه 3D کردن یکم بعید میاد.
اگر قرار باشه باز هم روی 60 فریم کردن پا برجا بمونه باید 120 فریم بگیره از بازی :D ( شصت فریم برای هر چشم )
یعنی با 120 فریم بازی در حد عناوین نسل قبل میشه ؟!
این دووم 4 رو از وقتی دووم 3 رو تموم کردم تو کفش بودم از بس نیومد میرفتم دوباره 3 رو تموم میکردم! آخرین بارش همین 4 ماه پیش بود!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
امیدوارم کارمک یه ادعای خفن هم روی PC بکنه :d خیلی وقته Crytek رو ی PC بی رقیب مونده !

منتظرم استاد با Doom IV بزنه پدر PC ها مونو دربیاره :d
اتفاقا منم داشتم به همین فکر میکردم:D
شاید یکی از دلایلی که Crysis2 نسبت به Crysis افت داشت همین باشه که بعد از 4 سال هنوز رقیب درست و حسابی براش نیومده.با تمام احترامی که برای برادران یرلی قائلم,ولی دوس دارم کارمک بزنه دهنشون رو سرویس کنه تا یاد بگیرن اینجوری به خودشون مغرور نشن:D
اگر قرار باشه باز هم روی 60 فریم کردن پا برجا بمونه باید 120 فریم بگیره از بازی :D ( شصت فریم برای هر چشم )
کارمک خودش گفته Doom 4 رو 30 فریم اجرا میشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به به.
اول Rage و بعدش هم Doom 4.
جدا با این دو بازی جد PC آدم میاد جلو چشمهاش. :d
ان شا الله یه ترس باحال این Doom 4 بده به ما. :d

• Like
Reactions: Kasra-M

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
امیدوارم یه گیم پلی کاملا خطی و محیط‌های بسته واسش طراحی کنند. Doom یعنی همین. یعنی ترس از نزدیک! این روزا هر ننه قمری بازی میسازه اول دفعه میاد میگه ما محدودیت‌ها را کنار زدیم و عنصر Open world را چپوندیم توی بازی.

• Like
Reactions: TCSCELL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر