مسابقات رسمی Fighting در ایران

کدام یک از بازی های معرفی شده برای مسابقات رسمی Fighting به

• مجموع رای دهنده‌ها
    179

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
صد سال به این سالها :D
دقیقا میشه بگید الان آماده سازی تورنمنت در چه مرحله ای هست ؟ فرض کن نوار لودینگ ـه، الان نواره تا چند درصد پر شده ؟
من هر جور فکر میکنم یه جورایی برگزاری این تورنمنت برام عجیبه ! احساس میکنم سر کاریه :D
راستی،آقایون قبلی کجا رفتن ؟( big.boss اینا)

bio_ph

کاربر سایت
Oct 18, 2008
55
نام
پوریا
صد سال به این سالها :D
دقیقا میشه بگید الان آماده سازی تورنمنت در چه مرحله ای هست ؟ فرض کن نوار لودینگ ـه، الان نواره تا چند درصد پر شده ؟
من هر جور فکر میکنم یه جورایی برگزاری این تورنمنت برام عجیبه ! احساس میکنم سر کاریه :D
راستی،آقایون قبلی کجا رفتن ؟( big.boss اینا)
تقریبا رو 90 درصد حساب کن ;)
دوست عزیز خودت یه حساب سر انگشتی کنی میبینی که سر کاری نیست.فقط راه اندازیه یه فروم دردسر های خودش را داره.الان هم موقع امتحانات هست و به خاطر همینه کارا کند پیش میره.
در مورد دوستانم هم بگم که به علت مشغله کاری که دارن نمی تونند زیاد به تاپیک سر بزنند.

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24
سلام......
دیدین ما برگشتیم......b-)
برو بکس سایت(فروم) راه اندازی شد......اینم لینکش:
http://www.persianfg.com/forum.php
با تلاش بچه ها سایت هم ردیف شد.یک قدم دیگه به برگزاری مسابقات نزدیک شدیم;)
فقط تمرین یادتون نره که میخوایم با فیلمی که از مسابقات میگیریم fighter های دنیا کف کنن.بفهمن که ما هم در زمینه fighting حرف برای گفتن داریم....
تا بعد.........b-)

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24
سلام....
برو بکس فایتر لطفا هرچه سریعتر به این لینک برید و اعلام امادگی کنید
http://www.persianfg.com/showthread.php?29-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C
ما برای تکمیل مراحل مسابقات به اعلام امادگی شما احتیاج داریم...مسابقات اخرین مرحلش رو طی میکنه و تا اون هفته لینک ثبت نام باز میشه..
تا بعد....b-)

majid_xbox360

کاربر سایت
Jan 4, 2007
29
سلام!

با گذاشتن فروم و این حرفا کمی امیدوار شده بودیم ولی حالا که 3 4 روز از مرداد می گذره ولی

خبری از مسوولان مسابقات تو نت نیست متاسفانه این برداشت میشه که لغو شده و

هممون سر کار بودیم:(

دوستان دست ادر کار این قضیه لطفا اگه کنسل شده ما رو هم در جریان بزارید.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
وقتی میپرسی میگن "شک نکن مسابقات برگزار میشه "
تا الان حداقل یه تاریخ برگزاری هم اعلام نکردن ! الانم که مدت هاست خبری ازشون نیس
اگه کسی با این آقایون در ارتباطه لطفا بهشون بگه که بیان تکلیف مارو مشخص کنن...

bio_ph

کاربر سایت
Oct 18, 2008
55
نام
پوریا
به نام خدا
با عرض پوزش از تمام بچه های بازیسنتر
من چند روزی مسافرت بودم و نتم هم قطع بود.با بقیه بچه ها هم در ارتباط نبودم
اینطور که من قبل از رفتن به مسافرت شنیده بودم در مورد محل برگزاری مسابقات بچه ها به توافق نرسیده بودن و قرار بود 5 مرداد دوباره یه جلسه برگزار کنند.به احتمال زیاد مسابقات به بعد از ماه رمضان موکول خواهد شد.
من هنوز مطمئن نیستم ولی خبر قطعی را تا فردا بهتون میگم و دلیل کم کاری بچه ها را هم جویا میشم
اگر مسابقات قراره کنسل بشه قطعا خودمون اعلام میکنیم.

• Like
Reactions: Dysphoria

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
سلام.آقایون برگزار کننده مسابقات من فکر کنم  ماه پیش بود این خبر خوبو شنیدم ولی میبینم هنوز خبری از این مسابقات نیست.من که خودم به شخصه از حرفه ای های قدیم این سبک بودم و هستم و خیلی دوست دارم تو این مسابقات شرکت کنم ولی انگار به باد فراموشی سپرده شده.اگه خبری شد لطفا بگید محل برگزاری در اصفهان کجاست؟

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
من نمی دونم شما در چه سطحی هستید! ولی به خاطر دل خوشی هم که بود شاید شرکت می کردم.
ولی با این اوضاع گویا مسابقات برگزار نمی شه. من توی سایت mkcenter.ir جزو مدیران هستم با نام Ahmadreza.
لطفا اگه خبری از تورنمنت مورتال کامبت 9 شد به من پیغام بدید تا به بر و بکس اون جا اعلام کنم.
اتفاقا اون جا مدیر سایت و چند تا از کاربران کاشانی هستند و احتمال حضور اون ها در تورنمنت اصفهان بیشتره.
امیدوارم این تورنمنت سر کاری نبوده باشه.
ضمنا چند تا سوال داشتم.
با چه ابزاری قصد دارید از بازی ها فیلم بگیرید؟
چرا سایتتون باز نمی شه؟
بازی ها در کنسول Xbox360 برگزار می شه دیگه. درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر