تاپیک جامع معرفی سایت های لیچر ، آپلودر

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
کسی سایتی میشناسه که depositfiles رو ساپورت کنه؟

دوست عزیز یه لینک سالم از این سرور بده تا چک کنم (کنند!)
بقیه دوستان هم اگه درخواست دارن حتمن یه لینک سالم ازونجا بدن که برای بقیه راحت تر باشه پیدا کردنش!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
دوستان روشی برای دانلود از youtube هست؟؟ هر نرم افزار و افزونه ای که بگید رو تست کردم اما بی فایده بود!
یامه چند سال پیش یک نرم افزاری دانلود کرده بودم به اسم videoget یا یک همچین چیزی . از یوتیوب هم دانلود می کرد . ولی نیاز به چیز شکن یا چیز پی ان یا سوسک داره.

lordsajad

کاربر سایت
Feb 21, 2012
13
ببخشید یک لیچر عالی میخوام مثل premiumax.net که بشه از rapidgator مستقیم دانلود کرد...این سایت یک اکانت رایگان داشت که حالا حذف شده شما میشه سایتی معرفی کنید؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان روشی برای دانلود از youtube هست؟؟ هر نرم افزار و افزونه ای که بگید رو تست کردم اما بی فایده بود!

دوستان پیشنهاداتی دادند...میتونید از سایت امضای بنده هم استفادهوکنید!!

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سلام.یه سوال ضروری در مورد دانلود از یو.تیوب:

من تا همین 1ماه پیش هر ویدئویی رو از سایت یو.تیوب با هر کیفیتی بوسیله IDM دانلود میکردم.یعنی مثلا توی یو.تیوب هر صفحه ای رو باز میکردم خود نرم افزار IDM بصورت خودکار گوشه پایین صفحه باز میشد و کیفیتهای موجود رو نمایش میداد و منم با وارد کردن عددهای
پرو.کسی فی.لتر شکنم توی تنظیمات IDM براحتی ویدئوها رو با بهترین کیفیت بصورت مستقیم دانلود میکردم.اما همونطور که گفتم الان 1ماه که دیگه IDM بصورت اتوماتیک باز نمیشه و نمیتونم چیزی دانلود کنم.فی.لتر شکنم هم Ultra.Surf 1.43 هست.کسی میدونه مشکل ما چیه؟:(

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین و بزرگترین سایت خدمات بازی های آنلاین در خاورمیانه، تمامی بازی های که نیاز به کردیت کارت دارند با کمترین قیمت و سریع ترین حد امکان از ما بخواهید همین حالا با کلیک بر روی متن زیر وارد سایت شوید و از محصولات دیدن کنید

Shop Gamer | قهرمانان آنلاین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر