راهنمایی در بازی crysis2

hamed_nkh

کاربر سایت
Aug 11, 2010
11
بالایی رو که به روش عجیب حل کردم
ظاهرا توی فاضلاب دو جا بود که باید اول میرفتم پیش اونا اف رو میزدم بعدش میومدم پیش این صحنه و اف میزدم
اما تو مراحل جلوتر بازی ، جایی که میرم توی یه ساختمون زیر پل نیویورک و وقتی داخل ساختمونم و یه کامپیوتر رو با تیر داغون میکنم یه هلیکوپتر ظاهر میشه من سربازا و دو نفری که توی هلیکوپتر شلیک میکردن رو با تفنگ دوربین دار کشتم اما حالا هلی کوپتره رفته پشت ساختمون قایم شده و هدف هم همون مشخص شده ولی من نمیتونم از اون اتاق بیرون برم و به هلیکوپتر که پشت دیواره دسترسی داشته باشم.حتی پنجره ها رو هم امتحان کردم
چیکار میشه کرد؟
باید به هلکوپتر شلیک کنی فقط مواظب باش وقتی به یه دمج خاصی برسه شروع می کنه موشک زدن اماده پناه باش اونو که بترکونی تمومه اون مرحله

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
لطفا راهنمایم کنید

سلام دوستان من تو اون مرحله که 3چیزگول :p میان بعد کشتنشون در طونل باز میشه وبعد وارد شدن به طونل کلیک راست و چپ میخواد و w هر چقدر میزنم (تند .کند و .. ) میوفته میمیره .اکه راهنماییم کنین ممنون میشم;)

ARZ_GUN

کاربر سایت
Jun 30, 2011
2
سلام سوال سوال سوال سوال
یه سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید
من تو یه مرحله از بازی کریسیس 2 که میره یه بندر گاه و آخر یه بندرگاه یه ساختمونه؛ توی اون ساختمون گیر کردمو نمی تونم بیرون بیام لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

ARZ_GUN

کاربر سایت
Jun 30, 2011
2
سلام سوال سوال سوال سوال
من تو یه مرحله از بازی کریسیس 2 که میره یه بندر گاه و آخر یه بندرگاه یه ساختمونه؛ توی اون ساختمون گیر کردمو نمی تونم بیرون بیام لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

نه پایین نیست,همون گوشه موشه هاس!درست یادم نیست ولی فکر کنم سمت چپ در بود یکم بگردی پیدا میشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام سوال سوال سوال سوال
یه اسانسور هست اونجا که باید ازش بالا بری.میرسی به یه اتاق بزرگ.انتهای اتاق یه کامپیوتر هست که باید یه سری اطلاعات ازش بگیری.میری جلوی کامپیوتر x رو که زدی شروع میکنه به فرستادن اطلاعات.یه مدت طول میکشه که باید تو این مدت با سربازا بجنگی.بعد یه هلیکوپتر میاد.باید اون رو با راکت لانچری چیزی بزنی حتما تا راحت باز بشه و...

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام مرحله اخر بازی چطوری رد میشه من همه رو کشتم رسیدم جایی که یه در دایره شکلی هست و برای وارد شدن به سفینه هستش اما باز نمیشه نمیشه داخل رفت چه کار کنم ؟
باید هر سه رو بکشی. با دکمه B اونجا رو آنالیز کن وقتی پیداشون کردی با آر پی جی ترجیحا(نبود هم باید یه خشاب تفنگتو خالی کنی) بزنشون.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین

ronnin

کاربر سایت
Jul 19, 2011
4
سلام به همگی!!!
من تویه مرحله Defend Airlift Evac site: Hold back the ceph attack گیر کردم!!! هر کی رو میاد میکشم و در آخر هم هیچ اتفاقی نمیوفته!!! تمام محوطه رو هم بالا پایین کردم نشد که نشد!!! روی اون 2تا نقطه آبی (checkpoint) هم میرم هیچی نمیشه!!! کمکم کنید ممنون!!! اینم عکس اون مرحله!!!

Untitled.jpg

ronnin

کاربر سایت
Jul 19, 2011
4
سلام به همگی!!!
من تویه مرحله Defend Airlift Evac site: Hold back the ceph attack گیر کردم!!! هر کی رو میاد میکشم و در آخر هم هیچ اتفاقی نمیوفته!!! تمام محوطه رو هم بالا پایین کردم نشد که نشد!!! روی اون 2تا نقطه آبی (checkpoint) هم میرم هیچی نمیشه!!! کمکم کنید ممنون!!! اینم عکس اون مرحله!!!

Untitled.jpg

کسی نمی خواد کمکم کنه =((:((

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
همونجایی هست که تاریک میشه بعدش؟
یه سری دشمن میاد باید بکشی دیگه
البته من رو 360 تموم کردم
احتمال داره کرکت مشکل داشته باشه

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
کسی نمی خواد کمکم کنه =((:((

والا منم رو xbox تمومش کردم ولی تا اونجایی که یادمه به محلی که علامت زده میری و بعد از کشتن چند نفر تاریک میشه یهو و یه روبات بزرگ میاد که باید بزنیش اگه نشد پس حتما مشکل از کرکته

ronnin

کاربر سایت
Jul 19, 2011
4
والا منم رو xbox تمومش کردم ولی تا اونجایی که یادمه به محلی که علامت زده میری و بعد از کشتن چند نفر تاریک میشه یهو و یه روبات بزرگ میاد که باید بزنیش اگه نشد پس حتما مشکل از کرکته
مرسی که جواب دادین.. آره همین جاست!! بعد از اینکه همو رو کشتم هیچ اتفاقی نمی افته...
میتونید اینم بگید که کرک سالمش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟؟ خیلی ممنون!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر