معرفی و دانلود برنامه های Cydia !

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
دوستان كسي ميتونه لينك كرك شده Celeste رو بزاره؟ من از چندجا دانلود كردم ولي نصب نميشه. واسه iPad 2 مي خوام. برنامه ديگه اي براي Bluetooth هست؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کرک شده این برنامه تا ورژن 4.2.1 به بالاتر رو ساپورت نمیکنه ، ورژنت چنده ؟
خیر نیست

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
4.3.3
هيچ راه ديگه اي نيست؟
دوست عزیز قید Celeste کرک شده رو بزنید جز رستور کردن دیوایستون کار دیگه ای نکردید...! منم ایفون 4 ورژن 4.3.3 دارم رفتم خریدم برنامه رو . به قول یکی از بچه ها هر برنامه ای رو نمیشه کرک شده پیدا کرد...! باید دست به جیب مبارک ببرید...! :d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که celeste میخوان و ورژن بالای 4.2.1 غیر از ios 5 هستند باید خریداری کنند .
و کسانی که ios 5 هستند و خریداری کردن نصب نکنند فعلا چون باعث میشه که ریستور کنید ، و باید صبر کنید تا آپدیت ios5 برنامه celeste بیاد

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
دوستان Ios5 توجه کنید این روزایه اول زیاد از سیدیا خصوصا توییک و برنامه نصب نکنید چون سورسا دارن آپ میشن و اینکه برخی سورسا مثه ایسنلی یه تبه مخصوصه توییک ها 5 اضافه کردن که میتونید ازونا استفاده کنید سره همین ماجرا من مجبور شدم گوشی 2 تا دوستامو ریستور کنم.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان Ios5 توجه کنید این روزایه اول زیاد از سیدیا خصوصا توییک و برنامه نصب نکنید چون سورسا دارن آپ میشن و اینکه برخی سورسا مثه ایسنلی یه تبه مخصوصه توییک ها 5 اضافه کردن که میتونید ازونا استفاده کنید سره همین ماجرا من مجبور شدم گوشی 2 تا دوستامو ریستور کنم.
من كه فعلا هكش نكردم تا جيل آنتدرش بياد!

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آره insanelyi کی درست میشه ؟
من اومدم ادد کنمش یه چیزی شد که دوباره ریستور کردم

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
تو اون سورسي كه گفتيد androdxlock نبود

راستي يكي از دوستام گفت كه برنامه اي هست كه ميشه wi-fi مجازي درست كرد به در بعضي بازي هاي 2 نفره ميخوره اگه اگه كسي مي دونه اسمش چيه بگه و چطور ميشه باهاش كار كرد

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
LockMessages 1.0.1
به کمک این برنامه که میتونید آنرا از سیدیا و یا ازلینک ذیل بصورت کرک شده آنرا دریافت وروی آیدیوایستان نصب کنید ،میتوانید بهنگام دریافت مسیج ؛پیامها وبولتن ها و همچنین هشدارها و متن پیام را مخفی نگه دارید.
این برنامه فاقد آیکون دراسپرینگ بورد بوده ودارای تنظیمات در Settings appمی باشد.
lockmessages0.png

lockmessages1.png

lockmessages2.png

lockmessages3.png

lockmessages4.png
VERSION:
v 1.0.1
* Initial release

DOWNLOAD:
MULTIUPLOAD
MEDIAFIRE

راستي يكي از دوستام گفت كه برنامه اي هست كه ميشه wi-fi مجازي درست كرد به در بعضي بازي هاي 2 نفره ميخوره اگه اگه كسي مي دونه اسمش چيه بگه و چطور ميشه باهاش كار كرد
mywi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر