بهترین بازی های Game Cube

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
3 تا بازی رو هیچکس بهش اشاره نکرد. البته خودم دسته و مموری گیم کیوب ندارم که امتحان کنم ولی ار روی نقد ها می دونم که عالی و خوبن :
F Zero GX
XG III Extreme G racing که بازی روی 60 فریم اجرا میشه.
Roadkill

خوش به حال دوستان دسته و مموری گیم کیوب دارند می تونند بازی هاش رو روی وی اجرا کنند.... کاشکی منم داستم :(

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
بازیهایی مثل
mario sunshine
zelda wind waker
جزء بهترین این نسل بودن
Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود...مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!! :d
ولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم زیادی باگ داره
Mario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ تره
Harvest Moon : Wonderfull Life هم خیلی قشنگ تر و روون تر از نسخه ی PS2 اجرا میشه...!!...اصلا ً یه فاز دیگه ایه!!
یادش بخیر...چه دورانی داشتیم....
اون موقع که هم PS1 داشتن من نینتندو 64 داشتم
همیشه مدعی این بودم که گرافیک کنسولای نینتندو از کنسولای هم نسلش یه سر و گردن بالا تره!!
ولی نمی دونم چرا سر کنسول Wii این کار رو نکرد؟؟؟

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود...مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!! :d
ولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم زیادی باگ داره
Mario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ تره
Harvest Moon : Wonderfull Life هم خیلی قشنگ تر و روون تر از نسخه ی PS2 اجرا میشه...!!...اصلا ً یه فاز دیگه ایه!!
یادش بخیر...چه دورانی داشتیم....
اون موقع که هم PS1 داشتن من نینتندو 64 داشتم
همیشه مدعی این بودم که گرافیک کنسولای نینتندو از کنسولای هم نسلش یه سر و گردن بالا تره!!
ولی نمی دونم چرا سر کنسول Wii این کار رو نکرد؟؟؟

میشه لطفا دله ما رو نسوزونید؟ :(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود...مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!! :dولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم زیادی باگ دارهMario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ ترهHarvest Moon : Wonderfull Life هم که گرافیک کنسولای نینتندو از کنسولایولی نمی دونم چرا سر کنسول Wii این کار رو نکرد؟؟؟
گیم کیوب کنسول دوست داشتنیه بازی هاش که واقعأ عالیه ان . نینتندو 64 که بهترین دوران گیمریه من بود . ویی قضیه اش فرق داره نینتندو 64 خیلی قویتر از پلی 1 بود اما چی شد؟ گیم کیوب خیلی خیلی قویتر بهتر از پلی 2 بود چی شد؟ نینتندو همیشه گرافیک بهتر و سخت افزار قویتر داشت و گیم پلی قوی و درگیر کننده داشت اما الان بیشتر دیگه روی گیم پلی درگیر کننده و خلاقیت و ایده ها جالب و قیمت کار میکنه که جواب

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خوش به حال دوستان دسته و مموری گیم کیوب دارند می تونند بازی هاش رو روی وی اجرا کنند.... کاشکی منم داستم :(
با شبیه سازش هم اجرا میشه کرد مخصوصا بازیهای فوتبال ماریو، Zelda Wind Waker، Zelda Twilight Princess، ماریو سان شاین که عالی اجرا میشن و واقعا زیبا هستند. تازه با شبیه ساز راحت Save و Load میکنه و چیت کد هم که میشه بهش داد.

راستی والیبال ساحلی گیم کیوب رو بازی کردین؟ خیلی فاز میده البته این بازی رو روی خود کنسول گیم کیوب بازی میکنم و وقتی مهمان بیاد و دو نفره که بازی میکنی واقعا یه والیبال روان و لذت بخش هستش.

بازی ماریو کارت گیم کیوب هم که نگو! واقعا باحاله. کلا گیم کیوب و بازیهاش خیلی لذت بخش هستند.
:x

• Cool
Reactions: Sina.H

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با شبیه سازش هم اجرا میشه کرد مخصوصا بازیهای فوتبال ماریو، Zelda Wind Waker، Zelda Twilight Princess، ماریو سان شاین که عالی اجرا میشن و واقعا زیبا هستند. تازه با شبیه ساز راحت Save و Load میکنه و چیت کد هم که میشه بهش داد.

راستی والیبال ساحلی گیم کیوب رو بازی کردین؟ خیلی فاز میده البته این بازی رو روی خود کنسول گیم کیوب بازی میکنم و وقتی مهمان بیاد و دو نفره که بازی میکنی واقعا یه والیبال روان و لذت بخش هستش.

بازی ماریو کارت گیم کیوب هم که نگو! واقعا باحاله. کلا گیم کیوب و بازیهاش خیلی لذت بخش هستند.
:x

من با کامپیوتر نتونستم paper mario game cube رو بازی کنم sunshine که دیگه پیشکشه :(..... حالا هم که یه وی دارم دسته و مموری گیم کیوب ندارم که بازی کنم :(

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من با کامپیوتر نتونستم paper mario game cube رو بازی کنم sunshine که دیگه پیشکشه :(..... حالا هم که یه وی دارم دسته و مموری گیم کیوب ندارم که بازی کنم :(
واقعا؟ ولی من با دو سیستمی که توی امضام هستند خیلی از بازیهای گیم کیوب رو اجرا می کنم. ماریو سان شاین که خیلی راحت اجرا میشه. حتی چون کد تقلب و سیو کردن های متعدد روی شبیه ساز قابل اجرا هستند بیشتر با کامپیوتر اجراشون می کنم!

• Like
Reactions: ehsanservat

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
واقعا؟ ولی من با دو سیستمی که توی امضام هستند خیلی از بازیهای گیم کیوب رو اجرا می کنم. ماریو سان شاین که خیلی راحت اجرا میشه. حتی چون کد تقلب و سیو کردن های متعدد روی شبیه ساز قابل اجرا هستند بیشتر با کامپیوتر اجراشون می کنم!

سیستم من یک سوم سیستم شما هم نیست..... خیلی قدیمیه :(
برا همین وی خریدم که بازی های گیم کیوب رو هم اجرا کنم ولی انگار از نظر مموری ودسته شانسی ندارم چون گیر نمیاد و گرون هم هست :(

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سیستم من یک سوم سیستم شما هم نیست..... خیلی قدیمیه :(
برا همین وی خریدم که بازی های گیم کیوب رو هم اجرا کنم ولی انگار از نظر مموری ودسته شانسی ندارم چون گیر نمیاد و گرون هم هست :(
آهان! که اینطور. آره مموری گیم کیوب که واقعا کم گیر میاد.
ولی من فوتبال ماریو رو روی لپتاپ یکی از آشناها که سی پی یو دو هسته ای بود و گرافیکش هم ضعیف بود آوردم. تست کردی رو سیستمت؟ تو بازی میری؟

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
آهان! که اینطور. آره مموری گیم کیوب که واقعا کم گیر میاد.
ولی من فوتبال ماریو رو روی لپتاپ یکی از آشناها که سی پی یو دو هسته ای بود و گرافیکش هم ضعیف بود آوردم. تست کردی رو سیستمت؟ تو بازی میری؟

تنها بازی که تست کردم paper mario که به نظر من گرافیکش از همه سبک تر بود و همین طور لگ میزد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

آهان! که اینطور. آره مموری گیم کیوب که واقعا کم گیر میاد. ولی من فوتبال ماریو رو روی لپتاپ یکی از آشناها که سی پی یو دو هسته ای بود و گرافیکش هم ضعیف بود آوردم. تست کردی رو سیستمت؟ تو بازی میری؟
عزیز با املاتور بازیا گیم کیوب و ویی روی سیستم متوسط و رو به بالا هم افت فریم داریم چه برسه به سیستم ضعیف . من چند ساله کامپیوترمو آپدیت نکردم چون باهاش کاری ندارم داره خاک میخوره فقط گاهی نت میرم گاهی چنتا آهنگ گوش میدم که جدیدن نت هم با تبلت میرم مشخصات کامپیوترم سی پیو amd 4600 دوال کوره رم 2 گیگه گرافیک ati 5150 hd اگه اشتباه نکنم . هاردمم 320 گیگ با همین سیستم بزور بازیا با دلفین اجرا میشن داغون اجرا میشه . تا کنسول و تبلت هست چرا کامپیوتر؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
عزیز با املاتور بازیا گیم کیوب و ویی روی سیستم متوسط و رو به بالا هم افت فریم داریم چه برسه به سیستم ضعیف . من چند ساله کامپیوترمو آپدیت نکردم چون باهاش کاری ندارم داره خاک میخوره فقط گاهی نت میرم گاهی چنتا آهنگ گوش میدم که جدیدن نت هم با تبلت میرم مشخصات کامپیوترم سی پیو amd 4600 دوال کوره رم 2 گیگه گرافیک ati 5150 hd اگه اشتباه نکنم . هاردمم 320 گیگ با همین سیستم بزور بازیا با دلفین اجرا میشن داغون اجرا میشه . تا کنسول و تبلت هست چرا کامپیوتر؟
جواب روشنه:
با شبیه ساز دلفین و در صورت داشتن یک سیستم خوب شما حتی می تونید بهتر از خود کنسول بازی رو اجرا کنید (ادعای فقط بنده نیستش حتی در فرومهای مربوط می تونید این مطلب رو دنبال کنید). در ضمن با شبیه ساز امکاناتی چون Save و Load لحظه به لحظه بازی، امکان وارد کردن کدهای تقلب و همچنین داشتن مموری کارت فراهم هستش. به علاوه نیازی به داشتن دیسک به طور فیزیکی (یا رایت بازی ها) نیست.
من با شبیه ساز اکثرا بازیها رو به راحتی اجرا می کنم (البته نه همه بازیها رو ولی عناوین مطرح رو چرا). دو تا گیم پد شوک دار هم برای اینکار استفاده می کنم که کاملا شوک و حرکات رو اجرا می کنند. گرافیک بازی رو هم حتی با شبیه ساز می تونید تا حدی بیشتر از کنسول ارتقا بدین.
توی لپتاپم بازی Resident Evil 0 رو که خیلی ها ازش می نالیدن فول فریم اجرا کردم و بازی فوتبال ماریو رو خیلی بالاتر از فول فریم!! اجرا می کنم که مجبورم تنظیمات رو دستکاری کنم تا سرعت اجرا رو پایین بیارم. بازیهای زلدا و ماریو ها هم کامل اجرا میشن. در هر حال با سیستم های امروزی تر (نه سیستم های خودم، چون مال من هم قدیمی هستند) بازیهای گیم کیوب و Wii رو به راحتی میشه شبیه سازی کرد و از مزایای شبیه ساز (که بیشتر از کنسول واقعی هستند) میشه بهره جست. درسته که بازی روی خود کنسول شاید حال و هوای دیگه ای داشته باشه اما با شبیه ساز (و مخصوصا وصل کردن کامپیوتر به تلویزیون با کابل HDMI و داشتن گیم پدهای شوک دار) میشه لذت فراوانی برد. و در آخر یه سیستم خوب که انواع شبیه ساز رو راحت اجرا کنه یعنی انگار یه مولتی کنسول!!! از آتاری تا گیم کیوب!!!
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر