امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اشکان جان من بازی هامو تو کامپیوتر تست کردم بازی های مالزی و اونایی که از وست گیم خریده بودمو کامپیوتر شناسایی کرد ولی راجب 360 پیغامی نداد!
ولی بقیه رو که کپی هستن تو کامپیوتر اصلا نتونست شناسایی کنه یعنی اینا که شناسایی نشده پچ استیلت نداره؟
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه اونایی که بن نشدن اگه ممکنه تست کنن ببینن اونا هم بازی غیر استیلت دارن یا نه؟

پ.ن:اونایی که بن نشدن اون بالا حتما رای بدن که امار بهتر معلوم بشه من حدود 10 نفر دیگه رو تو سایت میدونم که بن نشدن که این قضیه رو بغرنج تر میکنه

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نمیدونم این لینک رو دیدید یا نه ...
http://www.locallans.com/index.php
تا الان حدود 500 نفر گزارش دادن با مشخصات که بن شدن یا نه
قسمت analysis هم برید به تفکیک نشون میده آمار رو

من از پریشب که قضیه شروع شد هنوز کنسول رو روشن هم نکردم! و نمیخواستم به لایو وصل شم تا قضیه روشن بشه اما از اونجا که الان نتایج کنکور اومد و گند زدم! میرم تست میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم، مهم نیست!

ویرایش:
کی میگه مهم نیست؟ فعلاً صبر میکنیم :biggrin1:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
من هم بند شدم
درایو: سامسونگ-ل ج
مدل: نمیدونم
فیرم ویر:5.2
بازی:مالزی و کپی
دستگاه هم uc
من مروز شنبه ساعت 12 بند شدم
از یه هفته قبل از این ابدیت دستگاهم شروع کرد به قطع و وصل شدن تا روز قبل از ابدیت بعد درست شود که دوباره امروز قطع شود دیگه وصل نشود:(

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من فکر کنم هر کس تو لایو یه مدت بازی کنه شناسایی میشه نشونشم همینه که شروع به قطع و وصل شدن میشه منم همینطوری شدم اگه میخواین بن نشین یه مدت بازی انلاین رو کنار بزارین تا ابا از اسیاب بیفته ریسک نکنین ارزش نداره
اگه از لایو قطع و وصل شدین دیگه وارد نشین چون دارن شمارو شناسایی میکنن
علت اینکه بقیه تا حالا بن نشدن اینه که مدت زیادی تو لایو نبودن
اگه دقت کرده باشین اکثرا موقع بازی halo3 بن شدن منم داشتم چندین ساعت c&c3 بازی میکردم
با این حساب هیچ کس در امان نیست

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با یه gamertag دیگه میتونین به لایو وصل شین؟
اصلا به gamertag ربطی نداره. شما اصلا نمی تونی به سرور های live وصل شی و در قسمت test connection تو قسمت تست XBOX LIVE نتیجه failed می شه درست مثل اینکه مثلا تو قسمت چک کردن به فرض DNS گیر کنه.
البته Gamertag هیچ کس بن نشده و می شه ID رو روی یه 360ی که بن نشده وارد کرد و بدون هیچ مشکلی وارد live شد بدون اینکه مشکلی داشته باشه.

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
منم هنوز بن نشدم,هر روزم بیشتر از 5-6 ساعت تو لایوم.به نظر من باید ببینیم اوناییکه بن شدن آخرین بازیهاییرو که لایو بازی کردن چه بازیهایی بوده?!من اکثرا Gow بازی میکنم.من فکر میکنم ماکروسافت از بازیهای جدیدش متوجه میشه.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اصلا به gamertag ربطی نداره. شما اصلا نمی تونی به سرور های live وصل شی و در قسمت test connection تو قسمت تست XBOX LIVE نتیجه failed می شه درست مثل اینکه مثلا تو قسمت چک کردن به فرض DNS گیر کنه.
البته Gamertag هیچ کس بن نشده و می شه ID رو روی یه 360ی که بن نشده وارد کرد و بدون هیچ مشکلی وارد live شد بدون اینکه مشکلی داشته باشه.

یعنی منظورت اینه که طرف با اون 360 ی که در اختیار داره دیگه نمیتونه به live وصل شه اره؟
گیمر تگش رو اگه رو یه 360 دیگه امتحان کنه جواب میده ولی 360 ی که بن شده دیگه نمیشه برا live ش کاری کرد!!

پس حواسم باشه وقتی میخوایم 360 بخرم حتما اکبند باشه و جلوی خودم بازش کنه!!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
حتی کسانی که firmware عوض نکردن بجاش مُدچیپ گذاشته بودن هم گزارش بن شدن دادن! اینجوری احتمال اینکه ms از روی بازی های غیر اریجینال کنسول ها رو تشخیص میده زیاد میشه. البته بازم معلوم نیست ... شاید از چند راه مختلف عمل میکنه ... کسایی که اصلاً کنسول رو هک نکردن ولی درایو رو بدلایلی تعویض کردن هم بن شدن!
کلاً اگه 1 پیچ دستگاه رو هم عوض کرده باشین احتمال داره بن شید :laughing:
یعنی منظورت اینه که طرف با اون 360 ی که در اختیار داره دیگه نمیتونه به live وصل شه اره؟
گیمر تگش رو اگه رو یه 360 دیگه امتحان کنه جواب میده ولی 360 ی که بن شده دیگه نمیشه برا live ش کاری کرد!!

پس حواسم باشه وقتی میخوایم 360 بخرم حتما اکبند باشه و جلوی خودم بازش کنه!!
دقیقاً همینطوره.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
من میگم مشکل از بازیهاست و فکر میکنم بازی هایی که لوگوی Microsoft game studios رو دارن این مشکل رو ایجاد میکنن. بچه های بن شده یه امار از یازیهای لایو بدن تا ببینیم قضیه از این قراره یا نه.

Max_Payne

کاربر سایت
Mar 25, 2007
118
من هم بند شدم
از یه هفته قبل از این ابدیت دستگاهم شروع کرد به قطع و وصل شدن تا روز قبل از ابدیت بعد درست شود که دوباره امروز قطع شود دیگه وصل نشود:(

نشونشم همینه که شروع به قطع و وصل شدن میشه منم همینطوری شدم اگه از لایو قطع و وصل شدین دیگه وارد نشین چون دارن شمارو شناسایی میکنن

منظورتون از قطع و وصل شدن چیه؟
آیا اینه که به کل از live قطع میشین و دوباره باید sign in کنین؟ یا فقط از بازی میاین بیرون و احتیاجی به sign in نیست؟

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
دوستان من فکر می کنم اگه بازی هاتون از خاصیت Stealth بهره مند باشن به مشکل Ban نمیخورین
با برنامه Xbox Backup Creator هم میتونین این مسئله رو بفهمین که آیا بازی تون Stealth داره یا نه!

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
خیلی جالبه!
طرف کنسولش 3 تا چراغ قرمز میداد فرستاده واسه ms یه کنسول جدید بهش دادن!ولی میگه کنسول جدیدش که خود ms بهش داده بن شده!!!
Well I have got my 360 back from Microsoft today, they have given me a new one after I had the 3 lights problem. I cannot get onto live know it says my IP address fails everytime. Please help this sucks.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر