امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
هنوز مشخص نشده ms از چه راهی وارد شده ...
تقریباً هر تئوری که تا حالا مطرح شده مثال نقض داره!
آپدیت بهاره، crackdown , halo3 beta ، شناسایی firmware ، تغییر دادن firmware قبل از آپدیت یا بعد از اون؟
در مورد بازیها هم که اشکان میگه، مطمئن نیستم ( از بس اظهارات مختلف خوندم قاطی کردم! ) ولی فکر کنم کسایی بودن که دستگاهشون مُد شده بوده ولی هیچ بازی کپی تا حالا داخل دستگاه نذاشتن و بن شدن!!

یه تئوری که بنظرم بد نمیاد اینه که اگه بعد از وصل شدن به Live تغییر firmware داده باشید بن میشید، شما 2 نفری که بن شدید چندین ماه هست که به live وصل شدید، آیا توی این مدت firmware آپدیت کردین؟؟
خیلی از کسایی که تازه 360 گرفتن هنوز بن نشدن شاید بخاطر اینه که دستگاهشون اول مُد شده بعد به Live وصل شدن، آیا کسی بوده که بعد از اولین اتصالش به live دیگه تغییر fw نداده باشه و بن شده باشه؟ در این صورت این تئوری هم مرخص میشه!

شاید هم ms از چندین راه وارد شده!
دوستانی که ban شدن کنسولشونو رجیستر کرده بودن آیا؟
این که گمون نکنم چیز خاصی باشه، هر کسی که id لایو ساخته باشه میتونه بره اونجا ساین این کنه ...
بنظر میاد که این بن شدن به خود کنسول مربوط هست.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یه تئوری که بنظرم بد نمیاد اینه که اگه بعد از وصل شدن به Live تغییر firmware داده باشید بن میشید، شما 2 نفری که بن شدید چندین ماه هست که به live وصل شدید، آیا توی این مدت firmware آپدیت کردین؟؟
من فقط یکبار همون روز اول فیرمور ریختم و با همونم اولین بار به live وصل شدم. فکر نمی کنم به این ربطی داشته باشه!

واقعا به خودم تسلیت می گم چون کنسول خیلی عالی ای از نظر کیفیت داشتم:(. اگه کنسولم از این مشکل دارا بود که هی 3 چراغ قرمز می داد زیاد دلم نمی سوخت که بن شده. تازه گلد 3 ماهمم که تازه فعال کرده بودم پریده فعلا.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من فقط یکبار همون روز اول فیرمور ریختم و با همونم اولین بار به live وصل شدم. فکر نمی کنم به این ربطی داشته باشه!

واقعا به خودم تسلیت می گم چون کنسول خیلی عالی ای از نظر کیفیت داشتم:(. اگه کنسولم از این مشکل دارا بود که هی 3 چراغ قرمز می داد زیاد دلم نمی سوخت که بن شده. تازه گلد 3 ماهمم که تازه فعال کرده بودم پریده فعلا.
پس اونم هیچی!

این قضیه EEPROM چیه؟ دارن بررسی میکنن که کنسول هایی که روی بردشون این قطعه رو ندارن بن میشن یا نه ...
اینایی که بن شدن تا حالا با کنسولشون gamertag جدید واسه استفاده ی دوباره از 1 ماه trail گلد ساختن؟
اینم نیست ... بعضی ها فقط از بازیهای کپی برای این استفاده میکردن که بازیهای ارجینالشون خراب نشن! و برای اکانت گلد و کلاً موارد مربوط به live قانونی عمل میکردن و پول میپرداختن ولی بن شدن!

Attachments

• x360Cpu.jpg
    x360Cpu.jpg
    43.8 KB · مشاهده: 146

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فعلا که تئوری های زیادی در این مورد اومده ولی همشون جواب نقض داشته. جدید ترینشم که دیدم وجود همین چیپ EEPROM هست که می گن کسایی که این چیپ رو دستکاهشون نیست بن نشدن.

فکر می کنم تنها کسی که بتونه در این زمینه یه جواب درست و حسابی پیدا کنه Commodore4Eva سازنده اصلی این فیرمور ها باشه.

اینایی که بن شدن تا حالا با کنسولشون gamertag جدید واسه استفاده ی دوباره از 1 ماه trail گلد ساختن؟
نه من یکبار فقط یه اکانت ساحتم و از 1 ماهش استفاده کردم، به این چیزا ربطی پیدا نمی کنه بن.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
راستش من بخاطر سرعت پایینش زیاد تولایو نمیرم اما دیروز رفتم و هنوز بن نشدم

ای ماکروسافت تورو هر کی دوستش داری منو بن کن که live مفت نمیارزه

فقط psn

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من یبار فیرم ویر عوض کردم و دیگه تغییری نداشته
یه چیزی که عجیبه اینه که تا حالا من نشنیدم درایوهای ms28 بن شده باشن! و core سامسونگ هم ندیدم بن بشه
تنها چیزی که الان من شک دارم همون بازی pgr هست که جفتمون از تکاوچ گرفتیم همون اولا کس دیگه ای هست که این بازی رو از تکاوچ گرفته باشه؟خود تکاوچ ایا pgr رو رو دستگاهش بازی کرده انلاین؟اگه اینم بفهمیم ممکنه مشکل معلوم بشه
من که فکر کنم فقط 2 نفر بن شدن که این واقعا عجیبه و ما راحت میتونیم علت رو پیدا کنیم چون تو خارج خیلی خرتوخره و گیج کنندس ولی اینجا مسئله نباید زیاد سخت باشه یکم بچه هایی که بن نشدن اطلاعات کاملتر بدن بلکه علتو بفهمیم اگه علت بازی باشه من این کنسولو میفروشم یکی دیگه کپی خور میخرم و بازی هارو با دقت بیشتر میخرم

راستی اشکان شما چطوری 15 ساعت پیش انلاین بودی؟! تو امضات نوشته!
پ.ن:یه احتمال هم اینه که ماکروسافت گزینشی بن کرده باشه ولی مبنای گزینش چی بوده!!!
-------------------------------------------------------
ویرایش:یه تئوری جدید الان به نظرم رسید من قبل از اینکه کنسولم رو مود کنم به لایو وصل شدم ممکنه فیرم ویرمو تغییرشو شناسایی کرده باشن؟ اشکان شما قبل از مود به لایو وصل شدی ؟ بقیه که بن نشدن چی؟

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یه چیزی که عجیبه اینه که تا حالا من نشنیدم درایوهای ms28 بن شده باشن! و core سامسونگ هم ندیدم بن بشه
پست یکی از اعضای xbox-sence:
It's not the Halo 3 Beta - that's just a coincidence. I've never played the Halo 3 beta.
I have MS28 flashed with 5.3a, before the Spring Update. Since then I have only played original games - no backups at all. Banned.
I wonder how many 360 Elites they will sell now then? More or less than before​
راستی اشکان شما چطوری 15 ساعت پیش انلاین بودی؟! تو امضات نوشته!
تو سایت xbox.com داشتم message می خوندم:cheesygri
پ.ن:یه احتمال هم اینه که ماکروسافت گزینشی بن کرده باشه ولی مبنای گزینش چی بوده!!!
فکر نمی کنم گزینشی بوده باشه چون خیلی ها هم بی گناه بن شدن که آمارشونم اگه به فروم اصلی xbox مراجعه کنید می بینید هی داره زیاد می شه؛ و البته خیلی ها هم هستن که کپی خور کردن ولی بن نشدن از جمله بچه های این سایت.

یعنی اشکان هیچ امکانی نداره که بعدا کنسولت از بن در بیاد؟!یعنی هکرها کاری میتونن بکنن؟!
فعلا که کنسول به درد نخور شده از دید من چون من بیشتر live بازی می کردم.
فرار از این بن 2 راه بیشتر نداره:
1) مایکروسافت به سرش بزنه و به خاطر اینکه خیلی ها اشتباهی بن شدن همرو دوباره از بن دربیاره و به اصطلاح یه بخششی در این زمینه بکنه (که احتمالش خیلی کمه.)
2) هکر ها بتونن کاری کنن که id کنسول تو live مخفی بشه. (که البته احتمال این از بالایی کمتره:))

ویرایش:یه تئوری جدید الان به نظرم رسید من قبل از اینکه کنسولم رو مود کنم به لایو وصل شدم ممکنه فیرم ویرمو تغییرشو شناسایی کرده باشن؟ اشکان شما قبل از مود به لایو وصل شدی ؟ بقیه که بن نشدن چی؟
من در این زمینه مطمئنم و چنین چیزی نیست.
چون من کنسولمو آکبند خریدم و همون موقع بدون اینکه روشنش کنم بردم پیش تکاوچ جان تا برام کپی خور کنه و بعد از تمام شدن کپی خور با موفقیت همون جا یعنی خونه تکاوچ به live وصل شدم یعنی اولین بار با فیرمور کپی و اصلا هم تا الان به فیرمور دستگاه دست نزدم.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اشکان راجب قسمت دوم پستم چی شما قبل از مود به لایو وصل شدی؟
در ضمن سایتهای خارجی یه مشکل داره اونم اینه که بعضی ها دروغ میگن و گمراه میکنن بقیه رو ولی تو این سایت همه با هم اشنا هستن و بهتر میشه بررسی کرد تازه اینجا امار بن خیلی کمه و این یه رکورد هست و باید دید بچه ها ندونسته چیکار کردن که ماکروسافت نتونسته بنشون کنه

ویرایش:من به بچه ها پیشنهاد میکنم تا معلوم شدن مشکل هیچ بازی جدیدی نخرن

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
یعنی چه بن شدین
مال من از وقتی گولدم تموم شد دیگه هر وقت می رفتم تو لایو درجا می گفت مشکل اکانت داری برو درستش کن ولی تو قسمت اکانت هیچ کار نمیشد کرد این بن شدنه؟

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
یعنی چه بن شدین
مال من از وقتی گولدم تموم شد دیگه هر وقت می رفتم تو لایو درجا می گفت مشکل اکانت داری برو درستش کن ولی تو قسمت اکانت هیچ کار نمیشد کرد این بن شدنه؟

نخیر اینطور نیست. ولی اگه پیج اول همین تاپیک رو ببینی موقعی که به لایو وصل می شی یه پیغامی بهت می ده که تو قانون کپی رایت رو رعایت نکردی (یه چیزی تو این مایه ها) خلاصه رات نمی ده بری تو;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی چه بن شدین

بن شدن یعنی اینکه اصلا به live نمی تونی وصل شی دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر