بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یعنی اینقدر که بازی واسه ps1 و ps2 اومد فکر نکنم واسه هیچ دستگاهی اینقد بازی بیاد مخصوصا ps1 تنوع بازیاشم زیاد بعدم خیلی سرگرم کننده حیف بازیاش تو بازار نیست دیگه همه شده بازی کارتونی زیر 3 سال.

اینو اینقدر تا آخر رفتم آمارش از دستم در رفته.

36635-Bugs_Bunny_-_Lost_in_Time_%5BU%5D-5.jpg

این سری تینی تون که خیلی ها باهاش خاطره دارن

Tiny%20Toons%20Adventures%20-%20Pluck%27s%20Big%20Adventure%20%5BU%5D%20%5BSLUS-01393%5D-front.jpg

Tiny%20Toons%20Adventures%20-%20The%20Great%20Beanstalk%20%5BU%5D%20%5BSLUS-00638%5D-front.jpg

Tiny%20Toons%20Adventures%20-%20Toonenstein%20-%20Dare%20to%20Scare%21%20%5BU%5D%20%5BSLUS-00967%5D-front.jpg

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
شورش در کشتی !
با من درباره اسمش بحث نکنید که فقط این نام برازندشه :d

دوستان یه بازی روی PS1 بود چندتا کرکتر داشت عجیب قریب بودن، کله ی یکشون کرگدن بود و اینا...کسی اسمشو میدونه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
شورش در کشتی !

دوستان یه بازی روی PS1 بود چندتا کرکتر داشت عجیب قریب بودن، کله ی یکشون کرگدن بود و اینا...کسی اسمشو میدونه؟

من حافظم قویه ها ولی نمیدونم چرا یادم نمیاد شاید بازیش نکردم. حالا یکی به من بگه اون بازی که چند نفر تو یه جا مثل زندان همدیگرو به قصد کشتن میزدن خون و خون ریزی بود اون اسمش چی بود ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینم یه ویدیو جالب:))

تفاوت PS2 با PS1

:))

دمت گرم خیلی خندیدم

:))

ولی ابهت ps1 ببین لنگه نداره :bighug:

Disney%27s%20Aladdin%20-%20Nasira%27s%20Revenge%20%5BU%5D%20%5BSCUS-94569%5D-front.jpg

شورش در کشتی !

اوه اوه شورش در کشتی که نگو کلی خاطر خواه داشت خونه ما شده بود کلوپ مفتی فامیلا بچه ها فامیل میومدن بازی میکردن :))

تو خود کلوپ هم میرفتیم بعد از مدرسه بازم اونجا همه یا فوتبال 99 میزدن یا شورش درکشتی یا رزیدنت اویل ;;)

همچین بازی رو یادم نمیاد باید بگردم؟؟ بازی مبارزه حیوانات نبود؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
من حافظم قویه ها ولی نمیدونم چرا یادم نمیاد شاید بازیش نکردم. حالا یکی به من بگه اون بازی که چند نفر تو یه جا مثل زندان همدیگرو به قصد کشتن میزدن خون و خون ریزی بود اون اسمش چی بود ؟
دوبعدی بود؟ فکر کنم منظورت paintownــه

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
همچین بازی رو یادم نمیاد باید بگردم؟؟ بازی مبارزه حیوانات نبود؟
نه فایتینگ نبود، یادمه یه جو عجیبی داشت خیلی دوسش داشتم ولی خب سنم کم بود چیز زیادی یادم نمیاد...فقط گیم پلیش مثل بازی های 2.5 بعدی بود . تقریبا مثل deadlight امروزی (سبک دوربین و اینا)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

احتمالا همین بازی Thrill Kill که تو صفحه قبل معرفی کردم باید باشه که تو محیطی شبیه زندان یا تیمارستان همدیگه رو لت و پار می کردند و بازی کاملا خشنی بود.

images

• Like
Reactions: che-jaleb

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
احتمالا همین بازی Thrill Kill که تو صفحه قبل معرفی کردم باید باشه که تو محیطی شبیه زندان یا تیمارستان همدیگه رو لت و پار می کردند و بازی کاملا خشنی بود.

درود بر شما همینه که گفتی اونم زیاد بازی میکردیم 2 نفره حال میداد.

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
آقا یه بازی ژاپنی بود عجب بازی بود یادش بخیر اسمش kenshiro بود یا چیز دیگه درست یادم نیست قدیمیا بیشتر بازی کردن میدونن منم بازی کردم یادم نمیاد. فقط بازیش سبک فایتینگ نبودا ازینا بود که باید یه سری دکمه میزدی فک کنم. عکس بازیشم نمیدونم اینه یا نه :(

latest

• Like
Reactions: Powerful King

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر