ماکروسافت برای نوع جدید دیسک درایو 360 قدم برمی‌دارد

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
znvssvzmck8g4axdqcnr.jpg

اخیراً خبری حاکی از انجام تغییراتی بر روی دیسک درایو کنسول اکس‌باکس360 توسط ماکروسافت، منتشر شده است که در این راستا از آزماینده‌های امریکایی دعوت به عمل می‌آورد. از قرار معلوم تنها ساکنین ایالات متحدّه‌ی امریکا قادر به آزمایش این به روز رسانی سیستمی می‌باشند.
امروز اعلانیه‌ای در بلاگ میجر نلسُن منتشر شد که از این قرار است: "ما در حال اجرای برنامه‌ای هستیم که در آن شرکت کنندگان از امریکا می‌توانند به ما کمک کنند تا نوع جدید دیسک اکس‌باکس360 را آماده سازیم. این به روز رسانی بسیار مهمی است که ما را در راه پیشرفت محصولاتمان کمک می‌کند و این پیشرفت مگر با یاری جامعه‌ی بزرگ اکس‌باکس ما میسر نمی‌شود."
البته اطلاعات دقیقی از اینکه ماکروسافت واقعاً چه چیزی می خوهد ارائه دهد وجود ندارد اما برای ساکنین امریکا سایت Connect به منظور پذیرش عضو راه اندازی شده است. متقاضیان می‌بایست نام کاربری سرویس اکس‌باکس لایو خود را ارائه کنند و در پذیرش آزماینده‌ها طبق معمول اولویت با کاربران Gold می‌باشد.
داوطلبین پذیرفته شده نسخه‌ای از بازی Halo: Reach و "جوایز مقدور دیگر" را دریافت می‌کنند. نلسُن می‌گوید: "ما به دنبال هزاران شرکت کننده‌ی متفاوت هستیم پس شانس شما برای قبولی بسیار است."
منبع

آخرین ویرایش:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
احتمال زیاد نرم افزاری میخوان یه کاری بکنن، چون از طریق لایو و یه آپدیت انجام میشه، نه فیزیکی. الان هم دارن عضو میگیرن برای بتا:D

بابک راست میگه هرچی هست در حد یه اپدیته و خبری از تغییرات سخت افزاری نیست!
خداکنه ربطی به Anti Piracy و اینا نداشته باشه! :-s

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
حالا ان درصد آنتی پایریسی باشه؛ ینی خودم شخصن تمام فروم رو پر از پستهای ماکروسافت کم آورد - ماکروسافت بچه بازی کرد - ماکروسافت پدو بیر میکنم :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
طوری که جایزه میده یک توطئه ها به مشام میرسه ! به نظر می خواد پیریتی بازها رو تو دام بندازه ! خوشبینانه هم اگر نگاه کنیم می تونیم بگیم از نظر نرم افزاری می خواد یک تغییراتی تو حجم بازیها بده ...
هرچی باشـــه فقط خدا به خیر کنه !

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
شایعه DVD 2.0!!!

گفته میشود توشیبا , پاناسونیک و مایکروسافت در یک پروژه مخفی در حال کار بر روی یک DVD جدید هستند که توانایی ضبط داده ها تا 30 گیگابایت را بر روی دیسکهای DVD مخصوصی دارد که توسط DVD پلیر ها و درایوهای معمولی DVD قابل خواندن هستند.
خصوصیات فرمت DVD 2.0:
DVD 2.0 Format Specification

1. Video encoded in MPEG2 SD
2. HD available via Super Upconversion to 960p
3. HDi interactivity
4. Networking
5. Managed Copy
6. Fully backward compatible with existing DVD players.​

منبع:
http://www.play.tm/wire/1790727/tos...n-dvd-2-0-a-standard-dvd-thats-like-a-hd-dvd/
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=26033
----------------------

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22780

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
گفته میشود توشیبا , پاناسونیک و مایکروسافت در یک پروژه مخفی در حال کار بر روی یک DVD جدید هستند که توانایی ضبط داده ها تا 30 گیگابایت را بر روی دیسکهای DVD مخصوصی دارد که توسط DVD پلیر ها و درایوهای معمولی DVD قابل خواندن هستند.
خصوصیات فرمت DVD 2.0:
DVD 2.0 Format Specification

1. Video encoded in MPEG2 SD
2. HD available via Super Upconversion to 960p
3. HDi interactivity
4. Networking
5. Managed Copy
6. Fully backward compatible with existing DVD players.​

منبع:
http://www.play.tm/wire/1790727/tos...n-dvd-2-0-a-standard-dvd-thats-like-a-hd-dvd/
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=26033
----------------------

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22780
این روو که خبرش قدیم ندیم هم اومده بود.

ولی تنها کاری که بتونی MS بکنه،اینه که جلوی لای باز های مفت خود(مثل من :D) رو بگیره!

دیسک جدید هم باشه،چون میتونن روی درایو کنسول read و write رو انجام بدن باز هم میشه فریم ویر نوشت

پ.ن:اصلا به من چه. من j-tag دارم- کنسول خام دارم-کنسول کپی خورم دارم.
اگه مرده بیاد وسط میدون:D=)) :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: God_of_game

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
می خواسم توی پست اول ذکر کنم ولی وخت نشد،
بعضیا می‌گن ممکنه دنبال Blu-Ray بره ماکروسافت؛ که اگه اینجوری بشه خیلی آبروریزیه! بعضیا میگن یه سری دیسک هست به اسم HVD که پلیر‌های حاضر هم‌خونی داره و قیمتش هم تقریباً ارزون تموم میشه و از قرار معلوم ظرفیتشون 500 گیگابایته! (البته اگر گرون هم باشه اگر عرضه بشه فرداش شرکت Princo Budget توی قزوین به صورت انبوه تولید میکنه‌ها!) یه عده هم می‌گن که همینطوری تفریحات سالم دراورده و یه سری تغییرات کوچی می‌خواد انجام بده و اتای پایرسی و اینا.

ینی یه مدل دیگه ایسک باسک؟ چند مدل ایسک باسک؟ :biggrin1:
میگــــم :biggrin1: خیلی بی آبرویی بود مدل دیگه ایکس باکس دیگه.
حالا ان درصد آنتی پایریسی باشه؛ ینی خودم شخصن تمام فروم رو پر از پستهای ماکروسافت کم آورد - ماکروسافت بچه بازی کرد - ماکروسافت پدو بیر میکنم :biggrin1:
یعنی دوستان قیلفه‌ی این شخص رو نگاه کنید!:d
از پستات بوی ترول بازی میاد؛ امیر! :shrewd:
"مشکلی هست؛ آقا؟">:)
صدای کــُلنگ قبر این نسل بگوش میرسه اونوقت ماکرو بلوری میخواد؟! اون بعضیها چه خلاقیتی دارن :d.
به نظر منم تا نسل عوض نشه بلور ملور در کار نی. تازه اگرم بود ماکرو دهان بازار رو مزِن می‌کرد با تبلیغات.
از نظر منم خلاقیّت مردم بالائه!:d

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حالا ان درصد آنتی پایریسی باشه؛ ینی خودم شخصن تمام فروم رو پر از پستهای ماکروسافت کم آورد - ماکروسافت بچه بازی کرد - ماکروسافت پدو بیر میکنم :biggrin1:
یعنی بروز رسانی نرم افزاری با تغییر اساسی توی سخت افزار کنسول باهم یکی هستن; نیاز به Trolling داره؟ :d.
بعضیا می‌گن ممکنه دنبال Blu-Ray بره ماکروسافت
صدای کــُلنگ قبر این نسل بگوش میرسه اونوقت ماکرو بلوری میخواد؟! اون بعضیها چه خلاقیتی دارن :d.

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
آقا تو این سایت آلمانی گفتن ظاهرا اسم فرمت جدید XGD3 هستش و بهش یه لایه امنیتی جدید و AP چک جدید افزوده شده که در نتیجه حجم بازی ها رو در حدود 1gb افزایش میده( البته سازندگان بازی ها هم میتونن از این حجم اضافه استفاده کنن) اما گفته دیگه نمیشه از بازی ها کپی گرفت من که دلیلش رو قشنگ نفهمیدم لطفا کسی میتونه متن رو کامل ترجمه کنه بگه چرا گفتن کپی خوری تعطیل؟؟؟؟؟:(

Now you ask what it is exactly? Microsoft will introduce the so-called XGD3 disc formats from around late April / early May. Currently, the XGD2 (Xbox Game Disc 2) formats in use. The disc image will always have a fixed size of about 6.8GB net and as such are limited to this maximum limit. The format offers something XGD3 about 1GB more memory (also net) and reached thus roughly 7.8GB. This 1GB available to developers of course. However, this new hash checks and anti-piracy measures are used. This XGD3 disc image (if one can read in the conventional way), can be burned to a commercially available double-layer discs, because they are outside the size capacity. During pressing of the discs in the press shop are virtually forced validation data to the extreme edges of the disc, which on the one hand, the verification, on the other hand, as an anti-copying system, since these sectors are not to describe blanks, not to mention the fact that Brenner these do Außnahmesituationen can only describe.

Microsoft reached so many years, an almost sure way to stem the Kopierbarkein. This is especially which are now contained to a plague which has become piracy. Only JTAG owners need not imply any idea of ​​what to do next. Text of flying short shrug their shoulders and jump to the next topic.

For everyone else this means, however, that in future, first no more games can be copied. (Personally, I welcome this step, the long form was necessary in some!).

The introduction is so well established, however, also certain that we can expect from almost all programs, the new version that can deal from now on with the XGD3. On the hardware side the way, no interference is expected. XGD3 discs will work with all previously released (and future) models of the Xbox 360.

As I said, I welcome this action by Microsoft, and would also like to take this opportunity once again to the fact that any reference, etc. on piracy this forum is strictly prohibited!

منبع: http://www.360hacks.de/statement_von_c4eva_bez_glich_xgd_3_neuem_disc_format.t9454.html#post67268
http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=372459

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
من که همینی دارم خوبمه پونصد گیگ میخوام چکار
ده گیگم زیاده
30 گیگ بشه بقیشو اتو اشقغال پر میکنن میشه مثل اون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟