The Sims: Medieval

سلام

57286_The-Sims-Medieval.jpg

• Electronic Arts
  • The Sims Studio
  • Simulation
  • Release: Mar 22, 2011
  • ESRB: Teen

EA عنوان جدیدی را در سری Sims به نام The Sims Medieval معرفی کرد. این بازی مستقل تغییری ریشه ای نسبت به عنوان خلق شده توسط ویل رایت که در عصر مدرن جریان داشت، پیدا کرده است و در قرون وسطی جریان دارد. نسخه جدید بازی SIMS در حالی انتشار یافته که بر خلاف نسخه های سابق که تمرکز بروی زندگی مدرن داشتند این نسخه شما را به دنیای پر از راز و رمز قرون وسطی برده و شما را با آن فضا آشنا میسازد زمانی که بوی توطئه و افسانه کل آن را فراگرفته در این نسخه شما قدر به وسعت امپراطوری خود بوده و میتوانید در حین بازی به کاراکتر خود المان های مختلفی را زیاد کرده و به اصطلاح آن را Level Up کنید در مجموع این نسخه از بازی برای Sims دوستان تجربه ای جدید خواهد بود که از بازی با آن لذت خواهند برد.

پست اول اپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
سلام
خیلی خوب کاری کردین که یه تاپیک واسه این بازی درست کردین>:d<
من تعجب می کنم که چرا بازی به این خوبی اومده و کسی در موردش حرفی نمیزنه!!:-o
یعنی این بازی طرفداری نداره؟!!
من که خیلی منتظر انتشارش بودم ولی حالا که منتشر شده هنوز نتونستم تهیه کنم!
چند جا رفتم گیرم نیومد اینجا(شیراز) !!!
کسی هست که بازی رو داشته باشه و بدونه اینجا از کجا میشه تهیه کردش؟؟
اصلا کسی بازی کرده که یه مقدار توضیح بده ببینیم چطوریاست؟!:-/

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام
خیلی خوب کاری کردین که یه تاپیک واسه این بازی درست کردین>:d<
من تعجب می کنم که چرا بازی به این خوبی اومده و کسی در موردش حرفی نمیزنه!!:-o
یعنی این بازی طرفداری نداره؟!!
من که خیلی منتظر انتشارش بودم ولی حالا که منتشر شده هنوز نتونستم تهیه کنم!
چند جا رفتم گیرم نیومد اینجا(شیراز) !!!
کسی هست که بازی رو داشته باشه و بدونه اینجا از کجا میشه تهیه کردش؟؟
اصلا کسی بازی کرده که یه مقدار توضیح بده ببینیم چطوریاست؟!:-/

فکر کنم بازی هنوز به اون صورت جا نیفتاده.(پاساژ صدف و ستاره هم رفتی ببینی دارن یا نه؟)

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من بازی رو انجام دادم و باید بگم خیلی عالی کار شده. نیازهاتون فقط به گرسنگی و خواب ختم میشه که با توجه به Quest ها و مدت زمانی که باید به انجامشون اختصاص بدین کاملا منطقی بوده. بازی خیلی شبیه Fable شده از نظرم:d البته وقتی جلوتر میرین همه چیز تغییر میکنه و با کاراکترهای بیشتری بازی میکنید. Map بازی هم بسیار وسیع کار شده که در هر لحظه قابلیت جابجایی و حتی رفتن به داخل مکان های مختلف رو خواهید داشت. سوالی هست در خدمتم:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بازی خیلی قشنگی هست ایده اش عالیه نمیدونم چرا بعضی سایت ها نسبت بهش کم لطفی کردن ولی به نظرم تنها مشکلش اینه که زیاد گرافیکش با The Sims 3 فرق نداره ولی کلا تجربه جدید و عالی هست به نظرم سیمز میتونه به فضا هم راه پیدا کنه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازیو دیرو یه 3 ساعتی بازی کردم تا اینجا بازیه نسبتا خوبی بوده ولی چند تا ایراد داره که اگه اونا نبود بازی خیلی بهتر میشد. در کل به همه پیشنهاد میشه.

_Milad_

کاربر سایت
Nov 15, 2010
27
دوستان من این بازی و کردم و خیلی هم خوشم اومده . فقط یه مشکل دارم این هم اینه که در گوشه سمت چپ بازی یه علامت کاپ هستش که برونز و نقره و طلا داره . همونQuest همش رویه کاهشه داره میاد پایین اصلا بالا نمیره . یکی یه راهنمایی کنه این چی هست و چجوری زیاد میشه ممنون میشم .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوستان من این بازی و کردم و خیلی هم خوشم اومده . فقط یه مشکل دارم این هم اینه که در گوشه سمت چپ بازی یه علامت کاپ هستش که برونز و نقره و طلا داره . همونQuest همش رویه کاهشه داره میاد پایین اصلا بالا نمیره . یکی یه راهنمایی کنه این چی هست و چجوری زیاد میشه ممنون میشم .

پایین بازی اون وسطش focus سیمز هستش, که یا سبز هستش یا قرمز که با توجه به سبز یا قرمز بودنش میتونی اون نمودار کاپ رو پیشرفت بدی.

focus هم به خیلی چیزا بستگی داره, مثلا اگه غذای بد بخوری ( مثلا gruel ) تا 5 ساعت 10 تا فوکوس منفی داری. ولی مثلا اگه سوپ دونه بخوری تا 5 ساعت 10 فوکوس مثبت داری یا مثلا اگه گوشت بخوری تا 5 ساعت 20 تا فوکوس مثبت داری...

هرچند ساعت یه بار یه کارایی مثل رفتن جلوی آینه- نوشیدن شربت - رفتن به گشتُ گذار توی جنگل و... انجام بده تا فوکوست سبز بمونه و سعی کن تا کاپ پلاتینیوم رو بگیری که خیلی خیلی با صرفه تره.

_Milad_

کاربر سایت
Nov 15, 2010
27
چجوری میشه پول بدست اورد ؟ با راه انداختن کار مردم فقط ؟ بعدش وسایلی مثل آهنگری و اون جادو جمبل و و یک سری چیزا دیگه طریقه استفادشون چجوریه ؟ بعضی هاشون اصلا نمیشه اسفاده کرد بعضی ها هم فقط از وسایلت می تونی بریزی توش و Take all میزنی که هیچی نمیشه اینا چجوریه ؟

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
نمیدونم چرا بازی بعد ساختن کاراکتر کرش میکنه ! از اونجا که بازی جدیده فکر نکنم با 7 -64 مشکلی داشته باشه ! اما نمیدونم تو سیستم من چشه !؟

_Milad_

کاربر سایت
Nov 15, 2010
27
کسی جواب مارو نمیده ؟ در ضمن کاری که leonk13 گفتم هم کردم اما باز میزان Quest بالاتر نرفت ! درباره پول درورودنو باید چیکار کنیم ؟ وسایلی مثل آهنگری و اون جادو جمبل و و یک سری چیزا دیگه طریقه استفادشون چجوریه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

coloner

کاربر سایت
Feb 14, 2010
39
نام
محمدرضا
کسی جواب مارو نمیده ؟ در ضمن کاری که leonk13 گفتم هم کردم اما باز میزان Quest بالاتر نرفت ! درباره پول درورودنو باید چیکار کنیم ؟ وسایلی مثل آهنگری و اون جادو جمبل و و یک سری چیزا دیگه طریقه استفادشون چجوریه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام عزیز

وقتی یه کوئست رو شروع می کنی باید به تمامی خواسته هاش عمل کنی مثلا میگه فلان چیز رو بساز . خب تو بر اساس کاراکترت باید اون کار رو انجام بدی مثلا میگه یه کاسه بزرگ سوپ سبزیجات باید درست کنی خب باید بری به روستا و مواد لازم برای درست کردنش رو بخری تا xp کاراکترت بره بالا و اون جام هم به سمت بالا حرکت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر