God Of War 2 ==> help me plz

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
منم همینجا گیر کردم ، همه این کارها رو کردم ، ولی وقتی R1 رو می زنم برای چند ثانیه جلوی اشعه آبی رو می گیره بعد ول می کنه و هیچ اتفاقی نمی افته ، می تونید کمکم کنید ؟

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:20 PM ارسال شده بود ----------

منم همینجا گیر کردم ، همه این کارها رو کردم ، ولی وقتی R1 رو می زنم برای چند ثانیه جلوی اشعه آبی رو می گیره بعد ول می کنه و هیچ اتفاقی نمی افته ، می تونید کمکم کنید ؟
سلام
داداش من چیز زیادی از این بازی در ذهن ندارم ولی اینو می دونم که تو بالا هم دوستمون توضیح دادن در ضمن اشتباه نقل قول کردی;)
باید از کنار سیو بری یه اتاق بعد یکی یکی مراحل رو طی کنی که تو اتاق هم باید چند تا جعبه رو روهم بچینی بری بالا به یه اتاق برسی...
بعد مراحل رو طی کنی:dبعد میرسی به یه یارو که غیبمیشه و تو اب میتونی حسابشو برسی:dبعد سپر رو برمیداری میای تو اون طرفا یه مجسمه هست پایینشو میشکنی خودشو هل میدی تا کنار اون مجسمه بزرگ...بعد جاشو پیدا می کنی...البته باید سپر بدی قبلا دستش.... بعد اون از یه چشم دفاع می کنی ...جاش جلو مجسمه یه گودال هست که میوفته اون تو جاش اونجاست....بعد خودت مثل اول که گفتی میری خودت از یه چشمش دفاع می کنی و بعد باممممممممممممممممممممببببببببببببببببببببببب...:d
خوش بگذره بهت تو بازی...;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر