نظر سنجي براي ساخت يك بازي (( لطفا همه شركت كنن))

ASSASSIN

کاربر سایت
Mar 30, 2007
18
سلام به تمام دوستان بازيباز من از طرف شركت دنياي آينده هستم شركت ما مي خواهد اولين بازي خودش رو بسازه .

حالا من و دوستانم مي خوايم بفهميم كه شما بازيبازان عزيز بيشتر به چه نوع بازي علاقه داريد و اگر بخواهيد يك بازي ايراني رو بازي كنين بايد چه ويژگي هاي داشته باشه دركل چه جور سبك و داستاني رو ميپسنديد؟

با تشكر

شركت بازي سازي دنياه آينده

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
سلام،
به نظر من اگه يه نظر سنجي بزاريد كارتون راحت تر ميشه چونكه هر كي يه جور سليقه داره.
من خودم از بازيهايي مثل FFو Gt4 بيشتر از بقيه خوشم مياد.:)

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام به تمام دوستان بازيباز من از طرف شركت دنياي آينده هستم شركت ما مي خواهد اولين بازي خودش رو بسازه .

حالا من و دوستانم مي خوايم بفهميم كه شما بازيبازان عزيز بيشتر به چه نوع بازي علاقه داريد و اگر بخواهيد يك بازي ايراني رو بازي كنين بايد چه ويژگي هاي داشته باشه دركل چه جور سبك و داستاني رو ميپسنديد؟

با تشكر

سلام
khosh.gif

ممنون از زحمتی که قرار متحمل بشید
loveshower.gif

لطف میکنید در مورد موتور و ENGINE گرافیکی شرکتتون که قرار بر اون پایه بازی ساخته بشه توضیح بدید؟
164.gif

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام،
به نظر من اگه يه نظر سنجي بزاريد كارتون راحت تر ميشه چونكه هر كي يه جور سليقه داره.

سلام
منم موافقم تو این زمینه سلیقه ها متفاوته و هر کسی یه مدل بازی رو می پسنده من خدوم از بازی های سوه شخص چه تو ژانر اکشن مثل شاهزاده فارس و چه تو ژانر معمایی مثا اسپلینتر سل خوشم میاد.
یا علی مدد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
فکر کنم بهترین انتخاب همون fps باشه مگه اینکهه واقعا یه داستان خوب و عالی داشته باشین که یه سبک دیگه بتونه جواب گو باشه که شک دارم...;)

ASSASSIN

کاربر سایت
Mar 30, 2007
18
خوب موتور quest3d هستش و مي خوايم از تكسچر هاي طبيعي(عكس) استفاده كنيم كه گرافيك در سطح خوبي قرار بگيره خودتون هم مي تونين به سايت اين موتور برين و شاتها رو ببينين و خودتون قزاوت بكنين اون چيزي رو كه ما در نظر داشتيم يك بازي fps علمي تخيلي هست كه بيشتر شما هم با اون موافقيت

اگر سوالي ديگه هم هست بگين من در خدمتم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام،
اصلا به سبک هایی مثل RPG و Racing فکر نکنید
تو ایران بازی سازی با موتور های ابتدایی انجام میگیره و محدود به FPS ها یا Adventure های آماتوری میشه
ما تو ایران توانایی ساخت بازی های خوب و قابل قبول رو داریم ولی یکی باید قدرتهای بزرگ رو جمع و مدیریتشون کنه که متاسفانه ایران بزرگترین ضعفش عدم مدیریت صحیح هستش

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تو ایران بازی سازی با موتور های ابتدایی انجام میگیره و محدود به FPS ها یا Adventure های آماتوری میشه
ما تو ایران توانایی ساخت بازی های خوب و قابل قبول رو داریم ولی یکی باید قدرتهای بزرگ رو جمع و مدیریتشون کنه که متاسفانه ایران بزرگترین ضعفش عدم مدیریت صحیح هستش
دقیقا دکتر جون درست میگه اگه Racing بسازی از الان بهت قول میدم اصلا چیز جالبی در نمیاد
موفق باشی

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
Racing:رانندگی در تهران.(من که بازی نکردم ولی یکی از دوستام گرفته بود میگفت ارزش نصب کردن رو هم نداره وای به حال 4500 تومان پول)
امیدوارم بازیتون به سرنوشت شوم این بازی دچار نشه و موفق شه.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826

سلام.اولا که موفق باشید.براتون آرزوی موفقیت میکنم.
خوب بچه ها نظرات خوبی دادن.من هم فقط به سوالتون جواب میدم.من هم دلم میخواد بازی تو سبک پرنس رو بازی کنم.به خصوص اگه ساخت کشور خودمون باشه.:love:
به نظر من هر چی باشه ارزش وقت گذاشتن رو داره.در کل من سبک اکشن-ادونچر رو انتخاب میکنم.ولی اگر نظر سنجی میگذاشتید بهتر بود.اون طوری آمار دقیق تری به دست می اوردین

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام.اولا که موفق باشید.براتون آرزوی موفقیت میکنم.
خوب بچه ها نظرات خوبی دادن.من هم فقط به سوالتون جواب میدم.من هم دلم میخواد بازی تو سبک پرنس رو بازی کنم.به خصوص اگه ساخت کشور خودمون باشه.:love:
به نظر من هر چی باشه ارزش وقت گذاشتن رو داره.در کل من سبک اکشن-ادونچر رو انتخاب میکنم.ولی اگر نظر سنجی میگذاشتید بهتر بود.اون طوری آمار دقیق تری به دست می اوردین
آخه امکانات خیلی محدوده
ساخت یه بازی مثل پرنس خیلی سخته و نیاز به تجربه و سازنده های حرفه ای داره
بعد اینکه این انجین چیز خیلی خوبی نیست
یعنی نمیشه نظر سنجی آنچنانی کرد
فقط میشه در مورد داستان و بقیه مسائل مورد نیاز برای یه بازی FSP نظر داد

امروز با یه دوست خوب صحبت میکردم
اونها میخوان بازی بسازن
انجین اونها Game Brio هست (elder scroll) که براشون بازی 150 تومن آب میخوره ;)
باز اون یه چیزی
ازشون دعوت کردم اینجا عضو شن

یکی از دوستان خودم به نام کیوان هم (Key1Cracker) تو کار ساخت بازی هستش
ولی مقیم آلمانه
داره روی یه انجین کار میکنه که باید چیزی خوبی باشه (خودش مینویسه)
فعلا هم توی توکیو داره دوره میبینه
ببینیم چی در میاد :cheesygri

کلا فکر کنم بازی سازی تو ایران منتظر یه جهش بزرگه
ولی تا وقتی بخوایم با quest3d بازی بسازیم ...

البته همیشه نیاز به یه شروع هست و من اصلا قصد ندارم این دوست خوبم و تیمشون رو منصرف یا دلسرد کنم بلکه برعکس با کار کردن با انجین ها و ساخت بازی ها یواش یواش پیشرفت حاصل میشه
ما میتونیم تجربه ها و آموخته هامون رو در اختیار نسل بعد قرار بدیم
پس هر کاری تو این زمینه کار با ارزش و پسندیده ای هستش
فقط بهتر هست بیشتر توضیح بدن یا اگه عکس و نمونه ای دارن بذارن تا همه ببینن
برای همه گیمر ها و گیم میکر! های ایرانی آرزوی موفقیت دارم

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی

با کمال احترام دکتر جان کاری میکنم حرفت رو پس بگیری فقط بهم 2-3 سال زمان بده;)

با تشكر

آرزوی موفقیت بیش از حد تصور دارم براتون:love:. ممکنه آدرس سایتتون رو هم بدید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر