Driver: San Francisco | X360 Thread

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بچه ها داستانش سر چیه؟ من که ازش هیچی نفهمیدم میشه یکی یه توضیح مختصری بده؟
تا اونجایی که من فهمیدم:
شما اول بازی در حال تعقیب و گریز یک زندانی و تبهکار خیلی خطرناک هستید که اون با کمک یاراش سعی داره از زندان فرار کنه وقتی میخواد فرار کنه شما مورد اونو از تو رادیوی پلیس میشنوید و به دنبال اون میرید ولی ناگهان یک وسیله نقلیه سنگین در حین تعقیب و گریزبه شما برخورد میکنه!!!

شما یه جورایی به کما میرید و تمامی اتفاقاتی که در بازی از اون موقع به بعد اتفاق میافته در ذهن شماست و شما فکر میکنید که بعد از تصادف زنده اید ولی در واقعیت بی هوش هستید و در حال مرگ.
بعد از اینکه فهمیدید از تصادف جان سالم به در برده اید(در ذهنتان)به دنبال زندانی میگردید و میفهمید که ظاهرا او میخواهد وسیله ای کشتار جمعی را در سان فران سیسکو منفجر کند.

حال شما با عملیات ها و کار های مختلف و...از طریق اطرافیان او به تعقیب او میپردازید ولی وقتی بازی تمام میشود میفهمید که هیچکدام از این ها وجود نداشته و همه اش هیچ و پوچ بوده است!!!!
امیدوارم مختصر و مفید بوده باشه!!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
بازي خوب و سرگرم كننده اي بود دوبله فوق العاده اي داشت كه توي بازي هاي اين سبك تك هست. طراحي و هندلينگ و صداگذاري ماشين ها از چيزي كه انتظارشو داشتم خيلي بهتر بود خيلي خوب بود كه ديگه از ماشين پياده نميشي و جنگولك بازي در نمياري به داريور اصيل نزديكتر بود هنوز هم صحنه در امدن قالپاق! ماشين تو شماره هاي اول سر پيچ ها توي ذهنم هست! چقدر حال و هواي خوبي داشت بازي كردنشون!

8 chapter بود و كمي هم ادامه داشت.

كلا از دستش نديد بازي لذت بخشي هست.

mortit

کاربر سایت
Jun 11, 2011
179
نام
مرتضي
بچه ها داستانش سر چیه؟ من که ازش هیچی نفهمیدم میشه یکی یه توضیح مختصری بده؟
يه زنداني رو (اسم ها رو يادم ني) ميخوان يه جايي ببرن كه به كمك چند نفر فرار ميكنه. ما ميريم دنبالشون. زندانيه كنترل ماشين حمل زنداني ها رو داره . كه بعد ميزنه مارو
تقريبا ميكشه:d ما توي كما ميريم و توي كما ميبينيم كه ميتونيم شيفت كنيم و داستان جلو ميره و چند نفر ديگه معرفي ميشن بعد بالاخره يارو رو پيدا ميكني وميفهمي كه اونم ميتونه شيفت كنه من كه تا اين جا رفتم#:-sتوي چپتر 5 هستم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی قشنگی بود تموم شد 7 چپتر بود ولی ادامه پیدا میکرد اخرش اصلا گیچ شدم هی دنبال جریکو تو کما و بیداری بود اخر هم تو بیداری بازم دنبالش بودیم این تیکه های اخرش برامون توضیح میدید؟
ولی بازی سرگرم کننده ای بود. مراحل مسابقش هم به نظرم تقلیدی از hot persuit بود مخصوصا اون رسینگش که پلیس هم وسط های مسابقه میافته فقط دنبال ما به ماشین های دیگه کاری نداره.. take down هم که توی بیشتر ماموریت ها بود چیز جدیدی نبود و توی بارونت زیبا تر بود ولی خوده شهر سانفرانسیسکو بزرگ و افتاب زیبایی داشت ماشین ها هم زیاد بودند و هندلینگ هاشون هم خوب بود شیفت هم ایده ی خوبی بود/ امیدوارم شماره بعدی رو خراب نکنند همیشه بی ایده بودن بازی ها رو داغون میکنن مخصوصا شماره دار ها رو که ادامه پیدا میکنند ولی درایور راهشو پیدا کرد تو این شماره بعد از اون خاطرات قشنگی که تو ps1 داشتم با درایور

آخرین ویرایش:

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سلام به همه من از کسایی که این بازی رو تموم کردن یه راهنمایی می خوام آخرای بازی یه مرحله هستش که دوتا خبرنگار تو یه ون دارن از ماشین ها فیلم ورداری می کنند من اون جا موندم که خبر نگار به من می گه یه ترافیک ایجاد کن ولی من نمی دونم چطوری این کارو بکنم لطفا یه راهنمایی کنید ممنون متنشم اینه drive over 100 mph in oncoming

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما باید با سرعت 100 کیلومتر وارد اون قسمت ابی فیلم شی و بعد با ماشین بری تو اون لاین یعنی لاین که ماشین ها روبروی شما می ایند نباید تصادف کنی فقط کافیه منحرف شی به اون لاین من خودم 10 بار رفتم فهمیدم قضیه چیه امیدوارم فهمیده باشی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بچه ها من تقریبا همه مرحله آبی ها رو رد کردم یعنی اونایی که ماشین باز میکنه ولی نمیدونم چرا هنوز کلی ماشین باز نشده....؟
باید چی کار کنم...؟

راستی این New Game Plus دیگه چیه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فکر میکنم اگه درست بگم بازی دوباره از اول با تمام قابلیت هایی که توی بعضی چپتر ها میگرفتید همه رو از اول در اختیار دارید(البته در کل قابلیت های چندانی هم نداشت)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
امروز حدود نیم ساعت بازی کردم.
خیلی خیلی قشنگ شده.با دمو خیلی فرق داشت و من باهاش خیلی حال کردم.من کلا از سبک ریسینگ بدم میاد ولی این خیلی خیلی باحاله.
توی خریدنش هم دودل بودم ولی گفتم 2500 تومن که ارزش نداره.از ریسکم هم خوشحالم:d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بچه ها من تقریبا همه مرحله آبی ها رو رد کردم یعنی اونایی که ماشین باز میکنه ولی نمیدونم چرا هنوز کلی ماشین باز نشده....؟
باید چی کار کنم...؟
عزیز شما گاراژ ها رو خریدی یا نه؟؟؟اگه نخریدی بخر تا بیشتر باز بشه!!!روشش هم اینه که تو نقشه بری رو ایکون گاراژ های خاکستری بعد A رو بزنی و مبلغ خواسته شده رو بپردازی و گاراژ باز میشه!!!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا من همون اوایل بازی موندم:D:D:D هه
یه جا هست که باید یه ماشین و به داخل یه تریلی انتقال بدید بعد شما میشید اون تریلیه! بعدش میگه ببر به Police office .30 ثانیه هم وقت میده سر راه کلی ماشین میان میکوبن خیلی سخت میشه چطور باید رد کرد ؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
هیچی دیگه ، باید تا قبل این که 30 ثانیه تموم بشه ، تریلی رو برسونی به checkpoint ها ، می تونی از shifting استفاده کنی و با ماشین های دیگه جلوی ماشین های حریف رو بگیری!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
هیچی دیگه ، باید تا قبل این که 30 ثانیه تموم بشه ، تریلی رو برسونی به checkpoint ها ، می تونی از shifting استفاده کنی و با ماشین های دیگه جلوی ماشین های حریف رو بگیری!
تو بعضی مراحل قابلیتshift وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر