عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط vahid_ba, ‏Mar 15, 2011.

1. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    کلا هدست با صدای فراگیر بدرد نمیخوره چه مجازی چه واقعی
    صدای فراگیر میخوایین با کمترین هزینه میشه اسپیکر تهیه کرد. سراغ هدست هایی که نوشتن 7.1 مجازی نرید که همش الکیه

Coffee Addicted, mohsen2012, mobile1199 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. s.1

s.1
    کاربر سایت

از برند خیلی خوبی خرید کردید ۹۹۰ خیلی معروفه در ایران در کل صداش از اینا خیلی بهتره فقط استیل سریز خوب می زنه

3. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    اقا مبارک باشه.
    پستتو تازه دیدم
    نمیخوام تو ذوقت بزنم ولی بزرگترین اشتباه رو کردی بلندگوها رو از برندهای مختلف گرفتی!!!!!!
    شما اگر با یک متخصص صدا وتصویر مشورت میگرفتی میتونستی بهتر نتیجه بگیری
    در کل مبارک باشه
    مدل امپ رو فقط نگفتی

hosein me, s.1, ps34 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. s.1

s.1
    کاربر سایت

داداش متخصص؟ من به فروشنده ها می گفتم اینی که دارن چی هست من می دونم شما تازه سیستم بستی اما من سال هاست عاشق صدا هستم کلی براش خرج کردم با بزرگ ترین افراد این زمینه دوست هستم و سیستم های خیلی زیادی گوش دادم بر فرض ۳۰ ملیون سیستم صوتی ماشین یا امپ های خانگی ۲۰ ملیونی یا خیلی چیزهای دیگه

نه عزیز صرفا اینطوری نیست مگه اینکه بخوای موزیک چند کاناله گوش بدی که همه حرفه ای ها استریو گوش می دن. برای فیلم یا گیم به دلیل کمی تغییر جنس صدا تفکیک صدا یا تشخیص صدا بهتر صورت می گیره که از کجا میاد حتی مانیتور ادیو برای رفع این مشکل سوراندش دارای ۱ کلید در پشتش هست که می تونید صدا رو از حالت هم فاز تغییر بدید تا تشخیص صدا راحت تر بشه. نکته ی بعدی اینه که اگه می خواستم همش هم از استیج اصلی بگیرم که ۸۰۰ دلار قیمتشه نه جاش در اتاق داشتم نه پولش
    کیفیت استیج اصلی از هر چیزی مهم تره اصل صدا در پخشی ۲ تای جلوش هست انتظار تفکیک یا کیفیت صدا هم از اینا می ره صدای سوراند در اکثر فیلم یا بازی ها ضعیف تر یا متفاوت هم هست.
    سنتر هم متاسفانه سری emit کمی نقص داره به جاش مانیتور سری سیلور بهتره که اون انتخاب کردم.
    امپ هم onkyo گرفتم که صدای کیفیتی بهتری داره denon 2017 هم انتخاب خیلی مناسبی هست تنظیمات بیتشری داره اما onkyo ها دیفالت صدای عالی دارن.
    در کل بیشترین هزینه باید برای استیج اصلی باشه اصلا حرفه ای ها که فقط استریو گوش می دن بدون ساب حتی منم موزیک ۲ کانال گوش می دم البته با ساب گیم با فیلم چند کانال

#679 s.1, ‏Mar 28, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 28, 2018
    mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  5. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    من نمیدونم شما از چه کسی مشاوره گرفتی.
    بنده هم ادعابی ندارم تو صدا وتصویر
    در کل ستاپ شما نه به درد سینمایی میخوره نه موزیک.
    شما چند تا بلندگو از برندهای مختلف گرفتی.بزرگترین اشتباه شما هینجاست.من صدای سیستم رو نشنیدم.ولیزاولین مشکلی که تو سیستم شما هست اینه که سنتر و towerها(ظاهرا بوشلف هستن که اینم خودش جای سواله چرا بوکشلف گرفتید) باید از یک نوع برند باشن.الان من نشنیده میگم سنتر وبلندگوهای بوشلف باهم هم خوانی ندارن از نظر صدا،که خودش خیلی به dsp صدا لطمه میزنه.
    در ضمن ساب ووفر شما هم ضعیفه وحداقل یک 12 اینچ لازمه برای سیستم سینمایی و حداکثر دو تا 12 اینچ.
    در کل مبارک باشه

s.1 و HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده اند.
  6. HIGH VOLTAGE

کاربر سایت

نام:
    علی
    با سلام
    ماشالله شما هرچی اومده دم دستت گرفتی
    ببخشید اینجوری میگم من یکم رکم ایشالله ناراحت نشی
    وسایل شما هیچ کدوم به همدیگه نمیان
    در مورد سیستم صوتی نمیدونم چجوری و با کی مشورت کردی ولی فکر کنم باید یه تجدید نظر در بخش مشاوره داشته باشی شما
    ایکاش به جای اینهمه هزینه تو بخش سیستم صوتی ناکارآمد یه کیس حرفه ای و قطعات حرفه ای تر و یه میز شیک تهیه میکردین
    یه هدفون حرفه ای با یه ست امپ و دک حرفه ای خیلی بهتر و کارآمد تر بود براتون تو این فضای کوچولو تا این سیستم پخش و پلا

mohsen2012 و mobile1199 این نوشته را Like کرده اند.
  7. s.1

s.1
    کاربر سایت

اتفاقا حرفه ای بودن در اینه که شما بتونید چندین تا چیز مختلف به نحو عالی با هم مچ کنید من که نمی دونم شما چجوری ندیده یا نشنیده نظر می دید اما مچ کردن اینا نیاز به اطلاعات زیادی با تجربه ی زیادی داره که باعث می شه هر گسی که می شنوه باورش نشه سیستم که موزیکال هست کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه.
    راجب ساب هم بحث کیلویی که نیست بگید ۱۲ خوبه با ۲ تاش بهتره بحث فضا هست با بحث قدرت ساب ۱۲ داریم از ساب از ۸ خیلی ضعیف تر سابی که من دارم تا نصفش هم زیاده بیس خیلی نرمی هم داره ساب ۱۲ بیشتر ویبره ای می شه برای ادم های که دنبال کیفیت هستن مناسب نیست.
    سری سیلور مانیتور هم دقیقا معادل سری امیت داین ادیو هست پس ندید اشتباه گفتید اینا از لحاظ sound stage هم به هم خیلی شبیه هستن. رقیب هم دیگه هستن دقیقا در سنتر مید مهم تر هست تا صدای حرف ها واضح تر شنیده بشن که سری سیلور سنتر بهتری هست اما دیتل صدای داین به مراتب بسشتره که باعث می شه استیج اصلی خیلی بهتری باشه.
    در مورد تاور هم خیلی غیر حرفه ای حرف زدید تاور برای فضاهای بزرگ هست بوکشلف برای فضاهای کوچکی مثل اتاق(داخل کاتالوگ اکثرشون هم اشاره شده) هر چند سری امیت سالن ۱ خونه ی بزرگ هم کاملا پوشش می ده چه برسه به اتاق همه چیز اعداد یا نسبت نیست. بد نیست ۱ سری به جمهوری بزنید کمی صداها را از نزدیک گوش بدید.
    جناب ولتاژ بالا هم که چی بگم سیستم من برای بازی ها کاملا مناسبه دیگه بالاتر فقط جهت نمایش یا خود نمایی می شه که کار من نیست فکر‌ نکنم شما هم اصلا هیچ سر رشته ای در زمینه ی صدا داشته باشید صرفا بحث قیافه ای کردید. میز گامپیوتر درست می گید بعدا عوض می کنم.

به نظرم اینجا جای این بحثا نیست ادم یاد این سیستم بازا می افته که هی پایونیر پایونیر می کنن و از ماشینشون صدای در قابلمه درمیاد رد می شن می رن.

#682 s.1, ‏Mar 29, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 29, 2018
  8. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    شما اگر تجرجه صدا دارید باید اهمیت خیلی زیاد ساب ووفر رو توی یک ستاپ سینمایی بدونی
    ما هر چی میگیم شما حرف خودتو میزنی.
    در کل موفق باشید

#683 mohsen2012, ‏Mar 29, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 29, 2018
    s.1 و HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده اند.
  9. HIGH VOLTAGE

کاربر سایت

نام:
    علی
    گرامی
    اتفاقا جای این بحثا اینجاس چون شما دارین مردم رو گمراه میکنین
    نظرات شخصی خودتون رو به عنوان فکت صادر میکنین و این کاملا غلطه
    از قدیم گفتن سفره بازنشده یک عیب داره ولی سفره باز شده 1000 عیب
    کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه
    این حرف شما از پایه غلط و بی محتوا هست

موزیک سیستم خودش رو طلب میکنه فیلم و گیم هم سیستم خودشون رو
    مرج کردن سیستمی که از عهده هر 3 بر بیاد هنره
    کار هرکسی هم نیست
    در مورد سر زدن به جمهوری هم خدمت شما عرض کنم که اونجا فروشنده ها خریدار رو گمراه میکنن و جنسی رو که رو دستشون مونده چنان تا ته تو خریدار قالب میکنن که یارو تا مدتها نمیفهمه از کجا خورده
    فرآیند صدا چیزی نیست که با 2 دیقه گوش دادن تو فروشگاه بشه در موردش نظر داد

hosein me, s.1, mobile1199 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. s.1

s.1
    کاربر سایت

داداش اینجا تاپیک عکس هست نه کارشاناسیش عکس گذاشتم حال کردی لایک کن نکردی نکن من نمی دونم چرا خیلی ها در همه ی موارد باید کارشناسی کنن من از سال ۲۰۰۶ اینجا در تاپیک هدفون یا چیزهای دیگه پیشنهاد می دادم حالا درست یا غلط اقا محسن هم بازم در این زمینه فعالیت هایی داشتن اما شما ندیدم. شما اصلا از کجا می دونید که من هر چی دم دستم رسیده خریدم که توهین می کنید اصلا رفتید ۱ سر بزنید ببینید در این زمینه کلا ۴ تا فروشگاه دارم با ۴ تا جنس محدود تازه الانم جنس نمی دارن بیارن هیچی ندارن یا فقط تک رنگ سفید یا گردوییش موجوده همین سایتی که اقا محسن ازش خرید کردن زنگ بزنید الان هیچی نداره اینکه می گم هیچی کاملا جدی می گم بعد در این شرایط سعی کردم اجناس همه رده و مشابه به هم از لحاظ صدایی جور کنم که خیلی کار سختیه از نظر من باید بیشترین هزینه برای استیج اصلی باشه حالا ممکنه نظرها متفاوت باشه فکتی در کار نیست سلیقه هست.
    به نظرم الانم بیخیال شبد ۱ تاپیک می زنم یا داخل جای خودش می ریم بحث می کنیم. من به احترام بقیه ی دوستان دیگه ادامه نمی دهم.

ببینید اکثریت نطرها اینه که به‌جای ۲ تا ساب ۱ عدد ساب بهتر قوی تر و خوش صدا تر بگیرید ۲ تا ساب برای فضاهای خیلی بزرگ معمولا استفاده می شه که ۲ جای مختلف فضا قرارش بدید برای پر کردن یا ۱ دست کردن صدا
    منم به ۱دست بستن سیستم خیلی اعتقاد داشتم اما هم اینکه در اکثر فیلم یا بازی ها صدایی که جلو شنیده می شه دقیقا عقب یا ساید نیست حالا به خاطر مسایل حجمی یا بهتر تشخیص دادن صدای اطراف ضمن اینکه من می خواشتم همه رو سری برنز بگیرم اما برنز ۲ با ۱ کاملا طراحیش فرق داره یا سوراندش که اصلا ۲ تا تیوتر داره که باعث می شه بازم جنس صدا فرق بکنه پس چه کاریه که همه از ۱ برند باشن. البته من ساید هم بعدا برنز سوراند می گیرم که فعلا بارش نرسیده
    بازم می‌گم صدا سلیقه ای هست یکی صدای زیر یکس بم تر یکی فلت دوست داره اما خوشبختانه چه همین سیستم چه سیستم ماشینم هر کسی گوش داده راضی بوده اینم مطمئنم شما گوش بدی نطرت عوص می شه.

#685 s.1, ‏Mar 30, 2018
    Last edited by a moderator: ‏Apr 1, 2018
    HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  11. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    بنده هم عرض کردم حداقل یک 12 اینچ وبرای فضاهای برزگ حداکثر 2 تا 12 اینچ.
    در مورد ساروندها هم خیلی بد چیدمانشون کردی.
    درکل به خوشی استفاده کنید

s.1 و IMANOKA این نوشته را Like کرده اند.
  12. s.1

s.1
    کاربر سایت

منم حرفم همینه دیگه فضای من اتاقه بزرگ نیست که بعد قدرت ساب فقط به اندازشم نیست که
    سوراند هم که‌ گفتم ۱ برنز دیگه لازم دارم حالا کی بیاد یا اصلا بیاد بماند این مدل fx دقیقا مختص سوراند ساخته شده اصلا

13. Coffee Addicted

Coffee Addicted Better be careful The killer might be near
    کاربر سایت

اسمبل شده توسط لیون کامپیوتر
    P_20180408_123317.jpg.32c27da8f83349fcb495e35cb7f587d3.jpg
    • پردازنده
      Intel® Core™ i5-7500
    • مادربورد
      MSI B250 GAMING PRO
    • رم
      Crucial Ballistix Tactical 16GB 8GBx2 3000Mhz
    • کارت گرافیک
      MSI GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5
    • ذخیره سازی
      ADATA SU650 120GB
      WD Blue 1TB
    • درایوهای نوری
      ASUS 24X DVD-RW
    • منبع تغذیه
      GREEN GP600B HP+
    • کیس
      GREEN STRIKER
    • خنک کننده
      GREEN Notus100-PWM
    • مانیتور
      ASUS VG245Q GAMING MONITOR 75Hz
    • کیبورد و موس
      A4TECH V4 GAMING MOUSE-MSI DS4100 GAMING KEYBOARD

Attached Files:

#688 Coffee Addicted, ‏Apr 13, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 14, 2018 at 12:28 AM
    |PREDATOR|, majidred2011, M@SOUD64 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.