عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
R .O .G M . A. C. H . I. N. E

MAINBOARD : ASUS ROG STRIX Z270E GAMING WITH ASUS ROG FRONTBASE CONTROL
CPU : INTEL CORE i7 7700K @ 4.5 GHZ
VGA : GIGABYTE AORUS GTX 1080ti EXTREME EDITION
MEMORY : G-SKILL TRIDENT Z 32GB 3200MHZ
SSD : SAMSUNG 960 EVO 250GB, , 2X SAMSUNG 850 EVO 500
SOUND CARD : CREATIVE X-FI TITANIUM 7.1 DTS
H.D.D : 2X SEGATE BARRACUDA 4TB 64MB 7200
POWER : CORSAIR AX 1200i PLATINUM
CASE : COUGAR PANZERMAX
MONITOR : ASUS PG278Q 2K G-SYNC 144Hz
KEYBOARD : RAZER BLACKWIDOW CHROMA X 2016
MOUSE : RAZER DEATHADDER CHROMA
HEADSET : ASUS STRIX 7.1 GAMING
ADVANCED SLEEVE MODDING CABLES : WWW.PCMOD.IR

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
NameOfGod

New GPU Config
GeForce ASUS ROG 1080TI STRIX OC 11GB
Improved Pascal microarchitecture

assembled on PC

a59w_a.png

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب بعد از 1 ماه حوصله کردم عکسی از 1080 ti تازه نفس بذارم کلا تابستان زمان لش کردنه:D
قبل از اینها با کمی تحقیق پی بردم که برخی مدل ها از جمله zotac extreme یا Asus strix یکی از چیپ های رم بالاییشون به درستی خنک نمی شن و تا مرز 90 درجه پیش می رن برای همین انتخابم رو بین msi gaming giga xtreme oc گذاشتم اما از اون جایی که قیمت گیگا خیلی الکی بالاتر بود و غیر منطقی msi انتخاب کردم این تفاوت قیمت ها در حالی هست که قیمت جهانی هر دو مدل 750 دلار هستن اما خوب بازار ایران بر مبنای نادانی جامعه تنظیم می شه متاسفانه

مشخصات:
CPU: 6700k
MB: ASUS MAXIMUS HERO VIII
VGA: MSI GTX 1080 TI GAMING X
DISPALY: SONY HDR 4K TV 55X8500C
COLLING: le grand macho custom
RAM:trident z 3000 cl14 16gb @3733 cl17
SSD1: SAMSUNG 960 PRO 512GB
SSD2: SAMSUNG 850PRO 512GB
HDD: 30TB
SOUND CARD: SOUND BLASTER Z CREATIVE
SOUND SYSTEM: PANASONIC 1000W REAL 5.1
HEADPHONE: PHILIPS 8 SERIES
KEYBOARD: MICROSFT X6 GAMING-MICROSOFT 850
MOUSE: RAZER MAMBA 6400DPI
CONTROLLER:XBOX ONE CONTROLLER-XBOX ONE ELITE
POWER:EVGA 1000 P2

ضمنا از دوست خوبم امیر POLARIS هم بابت اوردن فن قرمز رنگ اصلی از امریکا برای کولینک سپاسگذارم تا همانگی رنگ قرمز مشکلی کیس به هم نخوره.

آخرین ویرایش:

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
خوب بعد از 1 ماه حوصله کردم عکسی از 1080 ti تازه نفس بذارم کلا تابستان زمان لش کردنه:D
قبل از اینها با کمی تحقیق پی بردم که برخی مدل ها از جمله zotac extreme یا Asus strix یکی از چیپ های رم بالاییشون به درستی خنک نمی شن و تا مرز 90 درجه پیش می رن برای همین انتخابم رو بین msi gaming giga xtreme oc گذاشتم اما از اون جایی که قیمت گیگا خیلی الکی بالاتر بود و غیر منطقی msi انتخاب کردم این تفاوت قیمت ها در حالی هست که قیمت جهانی هر دو مدل 750 دلار هستن اما خوب بازار ایران بر مبنای نادانی جامعه تنظیم می شه متاسفانه

مشخصات:

ضمنا از دوست خوبم امیر POLARIS هم بابت اوردن فن قرمز رنگ اصلی از امریکا برای کولینک سپاسگذارم تا همانگی رنگ قرمز مشکلی کیس به هم نخوره.
بردار فضولیه میشه بپرسم شغلت چیه؟والا من 4 ساله میخوام یه سیستم متوسط بگیرم پول ندارم شما پول این سیستما رو از کجا میاری؟اصلا داریم شغلی انقدر سود داشته باشه که اینطوری بتونی برای یه سیستم غیرضروری خرج کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بردار فضولیه میشه بپرسم شغلت چیه؟والا من 4 ساله میخوام یه سیستم متوسط بگیرم پول ندارم شما پول این سیستما رو از کجا میاری؟اصلا داریم شغلی انقدر سود داشته باشه که اینطوری بتونی برای یه سیستم غیرضروری خرج کنی

طی زمان این سیستم جمع شده منم چون مجردم راحت می تونم جمع کنم اما زمانی که هستن کسایی که ماشین 100 هزار دلاری خیلی راحت 2 میلیارد می خرن این رقم ها بیشتر شبیه جوک می مونه

• Like
Reactions: Polaris

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بسم الله الرحمن الرحیم

GIGABYTE GTX 1080Ti Gaming OC 11GB

Motherboard : ASUS ROG Rampage V Extreme X99
Processor : Intel® Core i7-5960X Haswell-E Processor
Graphic Card *NEW* : Gigabyte GTX 1080-Ti Gaming OC WF-3x 11GB
Memory : Ripjaws 4 32GB 8GBx4 2666Mhz CL15

HDD : Seagate NAS HDD 3TB 64MB Cache
SSD : Corsair Force GS 240GB SSD
Power : GREEN GP1050B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU
Case : Corsair Graphite Series™ 780T Full-Tower Case
Monitor : Samsung S23B575V PLUS - 1080p

Speakers : Viera VI-314R
Mouse *NEW* : A4tech Bloody TL80 Terminator
Keyboard : Perfect K8000

با تشکر از @A-L-I عزیز بابت تمامی کمک ها و راهنمایی هاشون :Rose:
مبارک باشه علی عزیز ، به جرئت میتونم بگم بهترین پلتفورم این تاپیک رو سیستم شما داره ، چه از نظر پردازنده و بهتر از اون MB فوق العاده قدرتمند که مموری کنترلر بی نظیری داره! وظیفه بود.

مشخصات:

مبارک باشه؛
در مورد تهویه VRM نوژن جان اگر منظورت نقد و FLIR تست های Guru3d هست منم خوندمشون ، تو عکس ها چند تا نکته رو فهمیدم که یکی این بود ، دمای مموری ها نبود و بیشتر فضای بالای voltage regulator module هست که داغ تره و نکته مهم تر این که Backplate چیپ ASUS کاملا اون قسمت ـش خالیه برای exhaust بیشتر گرما که کاملا توسط تصاویر flir مشخص میشه اما تو بقیه custom ها این طور نیست و اون قسمت از Backplate یا Side view کارت پورشیده شده و دمای تقریبی تخمین زده شده ، چه بسا حتی کارت رفرنس هم دمای تصویری پایین تری از STRIX داره توی Flir ، یه دلیل دیگه هم اگر تایید کنم گرم بودن محل VRM رو میتونه پایین بودن دور فن عادی STRIX برای نویز کم باشه نسبت به گیگا و MSI که دور فن ـشون بالاست و بهتر میتونن فضای بالای بورد رو exhaust کنن ، در کل تغییر دیزاین 5لوله Strix نسل قبل به 6 لوله برای خنک کردن اون بخش قطعی بوده و خودم شخصا نمیتونه مقایسه کنم ، ولی به دلیل خالی نبودن Backplate مقایسه رو هم دقیق نمیدونم.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مبارک باشه علی عزیز ، به جرئت میتونم بگم بهترین پلتفورم این تاپیک رو سیستم شما داره ، چه از نظر پردازنده و بهتر از اون MB فوق العاده قدرتمند که مموری کنترلر بی نظیری داره! وظیفه بود.
کارت جدید شما هم مبارک باشه علی جان . انشالله که تمامی دوستان بتونن از بهترین امکانات بهره مند شن :x این رو قلبا میگم .
لطف داری :Rose: ولی تمامی بنچ ها و بررسی ها نشون میده تا الان کارتی که شما تهیه کردی بیشترین قدرت و یکی از بهترین خنک کننده ها رو بین مدل های غیر رفرنس 1080TI داشته . تو لود 100 درصد rainbow six ، تا اون جایی که یادمه از کارت من با اختلاف 5-6 فریم قوی تر عمل کرده بود به طور میانگین ! :D

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کارت جدید شما هم مبارک باشه علی جان . انشالله که تمامی دوستان بتونن از بهترین امکانات بهره مند شن :x این رو قلبا میگم .
لطف داری :Rose: ولی تمامی بنچ ها و بررسی ها نشون میده تا الان کارتی که شما تهیه کردی بیشترین قدرت و یکی از بهترین خنک کننده ها رو بین مدل های غیر رفرنس 1080TI داشته . تو لود 100 درصد rainbow six ، تا اون جایی که یادمه از کارت من با اختلاف 5-6 فریم قوی تر عمل کرده بود به طور میانگین ! :D
بنده هم همچنین ، بله منم به سری Review ها رو خوندم که یکی از اونا میشه به tomshardware اشاره کرد که :

که حتی hotspot بعضی کارتا بیش از 90 و کارتی مثل gaming x msi که تا 100.6 درجه رفته که واقعا بالاست
در هر صورت تنها راه برای پایین آوردن دما برای کسانی که حساس هستند تنظیم کولینگ دستی هست برای خنک نگه داشتن قسمت بالای بورد.

• Like
Reactions: mobile1199

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

مبارک باشه؛
در مورد تهویه VRM نوژن جان اگر منظورت نقد و FLIR تست های Guru3d هست منم خوندمشون ، تو عکس ها چند تا نکته رو فهمیدم که یکی این بود ، دمای مموری ها نبود و بیشتر فضای بالای voltage regulator module هست که داغ تره و نکته مهم تر این که Backplate چیپ ASUS کاملا اون قسمت ـش خالیه برای exhaust بیشتر گرما که کاملا توسط تصاویر flir مشخص میشه اما تو بقیه custom ها این طور نیست و اون قسمت از Backplate یا Side view کارت پورشیده شده و دمای تقریبی تخمین زده شده ، چه بسا حتی کارت رفرنس هم دمای تصویری پایین تری از STRIX داره توی Flir ، یه دلیل دیگه هم اگر تایید کنم گرم بودن محل VRM رو میتونه پایین بودن دور فن عادی STRIX برای نویز کم باشه نسبت به گیگا و MSI که دور فن ـشون بالاست و بهتر میتونن فضای بالای بورد رو exhaust کنن ، در کل تغییر دیزاین 5لوله Strix نسل قبل به 6 لوله برای خنک کردن اون بخش قطعی بوده و خودم شخصا نمیتونه مقایسه کنم ، ولی به دلیل خالی نبودن Backplate مقایسه رو هم دقیق نمیدونم.

نه همه ی مدل ها اون قسمتشون خالین(مهمترین قسمت بغلش هست که برای همه بازه) فقط zotac یکم پره که اونم 87 درجه شده این دستگاه guru3d هم جز گرون ترین هاست قیمتش 10000 دلار هست برای evga هم من یادمه ابراز نگرانی کردم که چرا تا 90 درجه بالا می ره در نهایتم به فاجعه تبدیل شد. البته asus قطعا 1 فکری براش کرده اما بازم من حس خوبی نسبت بهش ندارم اما نگران نباش گارانتی داره مبارکتم باشه اما پیشنهاد می کنم oc نکنش اما برای بقیه ی دوستان که بی دلیل پای asus مبلغ بالاتر ندید این فروشنده ها گرگ هستن همین الان قیمت رو به 3850 برای Asus رسوندن چون فهمیدن ملت طرفدار این برند هستن حاضرن براش بیشتر خرج کنن در حالی فرقی با بقیه ی برندهای تایوانی ندارن که تازه در 1080ti اش که ضعیف ترم عمل کرده
بعد اینم بگم بهتره که اون قسمت ها خالی نباشه که توسط بک پیت فلزی پشتش خنک بشه بهترینشم برای گیگا هست که اصلا پشتشم اختصاصی کار کرده

The temperature above that VRM area slightly worry me albeit the VRM area is covered with thermal padding and the heatsink.

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نه همه ی مدل ها اون قسمتشون خالین(مهمترین قسمت بغلش هست که برای همه بازه) فقط zotac یکم پره که اونم 87 درجه شده این دستگاه guru3d هم جز گرون ترین هاست قیمتش 10000 دلار هست برای evga هم من یادمه ابراز نگرانی کردم که چرا تا 90 درجه بالا می ره در نهایتم به فاجعه تبدیل شد. البته asus قطعا 1 فکری براش کرده اما بازم من حس خوبی نسبت بهش ندارم اما نگران نباش گارانتی داره مبارکتم باشه اما پیشنهاد می کنم oc نکنش اما برای بقیه ی دوستان که بی دلیل پای asus مبلغ بالاتر ندید این فروشنده ها گرگ هستن همین الان قیمت رو به 3850 برای Asus رسوندن چون فهمیدن ملت طرفدار این برند هستن حاضرن براش بیشتر خرج کنن در حالی فرقی با بقیه ی برندهای تایوانی ندارن که تازه در 1080ti اش که ضعیف ترم عمل کرده
بعد اینم بگم بهتره که اون قسمت ها خالی نباشه که توسط بک پیت فلزی پشتش خنک بشه بهترینشم برای گیگا هست که اصلا پشتشم اختصاصی کار کرده

The temperature above that VRM area slightly worry me albeit the VRM area is covered with thermal padding and the heatsink.
من که حساس نیستم حقیقتا ، OC هم ولتاژ چیپ خود GPU رو میبره بالا و نهایتا دما مگر OC فرکانس مموری ها، پست اول این صفحه هم گویای همین مسئله هست با دستگاه دقیق، کلا طرفداری برند کار اشتباهی هست ، تجربه مهم تر از طرفداری کورکورانه ـست همیشه و نقطه مقابلش.

zv4_asus-strix-1080ti-40dba.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر