Killzone 3 | Trophies Guide

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
آقا همین الان این تروفی رو گرفتم .....

Mopping Up - Kill 40 Helghast foot soldiers

یعنی کلا 40 نفر سرباز پیاده رو باید کشت که ممکنه با 3 بار رفتن این لول این تروفی باز میشه .....

---------- نوشته در 09:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز ... من تو این دوتا تروفی موندم .... ( اگر این دو تا رو بگیرم پلات کردم :d)

1-
27.jpg

Victory - Complete Campaign on Elite

Completed every mission on Elite difficulty

2-
25.jpg

Completist - Destroy everything on the MAWLR

البته بیشتر توی دومی گیر کردم .... لطفا راهنمایی کنید مرسی....
به سلامتی ...:d.
من توضیح این تروفی رو خوندم بهم کمک کرد تا گرفتمش برات توضیحش رو میزارم امیدوارم کمکت کنه ..

هرچیزی که روی MAWLR وجود دارد را تخریب کنید .

The Reckoning>MAWLR, Freight Elevator , Ashen Skies

جهت گرفتن این تروفی باید هر سه قسمت این مرحله ( MAWLR, Freight Elevator , Ashen Skies ) را انجام دهید ولی در قسمت Freight Elevator نباید کار بالخصوصی انجام دهید .
بلکه کارهای مهمی که باید انجام دهید در دو قسمت اول هستند یعنی جایی که تنها بر روی زمین هستید ( MAWLR ) و جایی که با یارهایتان در حال پرواز هستید ( Ashen Skies ) که برای هرکدام که چیکار باید کرد را برایتان میگویم :

MAWLR
یک تفنگ WASP برداشته و مشوک اندازهای MAWLR و پاهایش را تحت هدف قرار بدهید . بعد از آنکه موشک اندازها ( turrets ) را خراب کردید یک قسمت برای خنک کردن این MAWLR باز میشود که محل آنها در قسمت بالایی MAWLR قرار دارد و به شکل نارنجی نورانی هستند . یکی از اینها را نابود کنید و دیگر هیچکدام را نابود نکنید ( فقط یکی را نابود کنید ) صبر کنید تا Machine Gun ( مسلسل های سنگین ) را بتوانید نابود کنید و بعد از نابود کردن آنها میتوانید دومین خنک کننده ی MAWLR را نابود کنید . دقت کنید که 6 عدد مسلسل سنگین وجود دارد 3 عدد سمت چپ و سه عدد سمت راست همه را همزمان نابود کنید .
الان دو سیستم خنک کننده باقی مانده , سری سمت راست را به هیچ عنوان فعلا نابود نکنید چون مجبور میشوید از سر شروع کنید . دور ترینها در سمت چپ را نابود کرده و بعد از آن یک مقدار Dropship در محل حاضر میشوند و بعد از آن دو عدد APC حاضر میشوند . که شما باید نابودشان کنید . حالا که دو APC را نابود کردید 4 عدد مسلسل سنگین بر روی MAWLR پدیدار میشود درست در پست قسمت خنک کننده ی MAWLR . دقت کنید که هر چهارتای آن را همزمان نابود کنید و بعد آخرین خنک کننده را هم نابود کرده و به قسمت بعد میرویم .
Ashen Skies
این قسمت مقداری سخت تر و خسته کننده تر از قسمت قبلی خواهد بود , اینجا شما سوار بر یک intruder هستید که در حال چرخش دور MAWLR هست . اول از همه شما باید سه عدد مسلسل سنگین در زیر اتاق فرمان قرار دارد را باید نابود کنید و اگر سه نقطه را ندیدید که دود کند از اول تکرار کنید .
بعد شما دو تا سری 3 مسلسل سنگینی دیگر هم دقیقا در جلوی MAWLR در سمت راست شما قرار دارد که باید نابود کنید و اگر دودهای آنها را مشاهده نکردید از اول تکرار کنید .
الان شما به سمت راست خود شروع به حرکت میکنید و به سمت جلوی MAWLR میروید که دو عدد مسلسل سنگین الان باز خواهد شد و بعد از آنها دو عدد دیگر نیز باز خواهد شد . و سفینه ی شما به سمت قسمت کنترل MAWLR خواهد رفت و دو عد مسلسل سنگین در زیر قسمت کنترل و دو عدد بالای قسمت خنک کننده و 2 عدد زیر این دو قرار گرفته است که باید نابود کنید . اینجا شما باید بسیار سریع عمل کنید از آنجا که سریعا 3 تا مسلسل در جلو و سریعا بعد از آن 3 عدد دیگر در کنار بدنه قرار خواهد گرفت و 3 عدد دیگر در زیر سمت چپ قرار خواهد گرفت که بعد شما را به سمت اتاق کنترل MAWLR میرد . بعد از آنکه از اینجا عبور کردید سه عدد دیگر در سمت دیگر درست در سمت چپ کشتی قرار دارد و پشت سر آنها 3 عدد دیگر پدیدار میشود و بعد که در حال چرخش قرار میگیرید دو عدد دیگر نیز نمایان میشو که باید همه ی اینها بعلاوه ی سیستم خنک کننده ی باقیمانده را هم نابود کنید .
بعد شما به سمت پایین خواهید روفت و باید تمرکز خود را به قسمتی که این دو تکه متصل است جلب کنید و به آن تیر اندازی کنید و پس از آن شما با دو عدد مسلسل و بعد سه عدد مسلسل مواجه میشوید شما باید اینها را هم نابود کنید در هنگامی که دارید آن قسمت وسطی را نابود میکنید .و دو عدد مسلسل دیگر در بالای اتاق کنتر قرار گرفته است و همچنین پنجره ی قرمز رنگی که در بالا قرار دارد . بعد که این ها یعنی هرچیزی که قابل تخریب بود را نابود کردید تروفی شما آزاد میشود .

• Like
Reactions: ARMiiiN

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
Power Spike - Nail a Helghast to an exploding object
اینو یه توضیح بدین هر کاری میکنم نمیده
همونطور که تو Guide نوشته ، تو chapter 7 ، یعنی : Scrapyard Shortc بعد از یه cutscene در مورد radiation ( تشعشعات و از این حرفا ) سمت راستتون Boltgunn هست ، اونو برمیدارید و یکی از دشمناتون رو با تیر این میچسبونین به یه بشکه که منفجر شه ، اینم ویدیو :
Download Killzone Power Spike Trophy Guide mp4
تو Ps3trophiesh دقیق گفته :
Killzone 3 - Road Map & Trophy Guide - PS3Trophies.org

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
دمت گرم تو mw3 هم خیلی کمکم کردی

---------- نوشته در 11:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

داداش یه کلیپ واسه اینم میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Shattered - Destroy all glass in the Labs

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان چطوری باید نامریی شد؟؟؟؟؟؟؟
Now You See Me - Kill using Cloak

دوست عزیز شما اون توضیح که نوشته شده رو میخونین ؟؟؟؟؟؟؟ به جای سوال کردن یک دفعه توضیح داده شده رو بخون میتونی بگیری .

پست هات رو هم جدا جدا نزن ویرایش کن اگه میخوای چیزی اضافه کنی .

به خاطر این که خیلی شفاف توضیح داده شده :یک بازی کن دیگر رو در بخش آنلاین وقتی نامرئی هستین بکشید .

تو این بازی فقط یک حالت داره نامرئی انم این هستش که اسنایپر بشی .

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
تو راهنما گقته نامریی شو نگفته چه جوری پس مشکل از راهنماست نه من
در ضمن پلات شد ممنون از همگی
شما هم به جای ایراد کار خودتو درست کن
ولی در مورد پست زیاد حق با شماست

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما هم به جای ایراد کار خودتو درست کن

بله حق با شما هستش . من نفهمیدم که باید برای بعضی ها توضیح داد چیز به این مشخصی یعنی فکر نمیکردم که کسی متوجه اون نشه و نیاز به توضیح و شفاف سازی داشته باش .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
بله حق با شما هستش . من نفهمیدم که باید برای بعضی ها توضیح داد چیز به این مشخصی یعنی فکر نمیکردم که کسی متوجه اون نشه و نیاز به توضیح و شفاف سازی داشته باش .

عزیز من همچینم ساده نیست.باید marksman رو انتخاب کنی من کف دست بو کردم مگه که اینو بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدشم شما راهنما میزنی وا3 راهنمای ولی شما گرفتی فقط ترجمش کردی

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیز من همچینم ساده نیست.باید marksman رو انتخاب کنی من کف دست بو کردم مگه که اینو بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدشم شما راهنما میزنی وا3 راهنمای ولی شما گرفتی فقط ترجمش کردی

بله lol من ترجمش کردم خوب یک نیمچه خط انگلیسی ترجمش از کی میشه 3-5 خط ؟ بهتره بیشتر از این وضع رو خراب ترش نکنی بی خیال .

اون هم اگه نیاز به توضیح بود مثل بقیه داده میشد یعنی انقدر ساده بود که الان دارم میترکم از خنده . نیازی نیست کف دست بو بکشی فقط کافی بود یک بار کلاس های بازی رو تست کنی .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
بله lol من ترجمش کردم خوب یک نیمچه خط انگلیسی ترجمش از کی میشه 3-5 خط ؟ بهتره بیشتر از این وضع رو خراب ترش نکنی بی خیال .

اون هم اگه نیاز به توضیح بود مثل بقیه داده میشد یعنی انقدر ساده بود که الان دارم میترکم از خنده . نیازی نیست کف دست بو بکشی فقط کافی بود یک بار کلاس های بازی رو تست کنی .

عزیز من شما مگه قوانین رو نخوندی
وضیفه ی کسی که راهنما می نویسه اینه که توضیح بده(چه ساده چه سخت) وگرنه پیر زنم می تونه ترجمه کنه بعدشم خود من از یکی دیگه پرسیدم تا فهمیدم از کجا می دونی بقیه از کس دیگه ای نپرسیدن؟؟؟؟؟
بعدشم ترافیک اضافی ندارم واسه ی 1 برنز چنتا کلاسو تست کنم.
شما هم اگه دوستانه جواب منو داده بودی نه سر من نه خودت نه بچه ها درد نمیومدااااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر