Killzone 3 | Trophies Guide

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نام خدا

killzone-3-cover-art-e1276796720348.jpg

تاریخ عرضه بازی : 2/22/2011
تعداد کلی تورفی های بازی : 52
1
trophy-platinum-40x40.png

3
images

4
Trophy-Silver.png

44
Trophy-Bronze.png

بخش های بازی:

آفلاین تک نفره

co-op آفلاین دو نفره

نفره24 بخش مولتی پلیر

زمان مورد نیاز برای پلات کردن 15-20 ساعت
-----------------------------------------------------
دو نفرهCo-op تروفی: دارد

تروفی هاCo-op تعداد : 2 عدد

تروفی برای بخش آنلاین : دارد

تروفی های بخش آنلاین : 10 عدد

------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trophy Guide

01.jpg

Platinum

Collect all Killzone 3 trophies

تمام تروفی های بازی را دریافت کنید

02.jpg

Ready For Battle - Complete weapons training

Completed weapons training in Prologue

در بخش داستانی بخش تمرین تیراندازی رو به پایان برسانید با موفقیت.

03.jpg

In Your Face - First Brutal Melee

Performed first Brutal Melee move

اولین نفری رو با قنداق اسلحه بکشید یا همون melee که به صورت زدن سر شخص به دیوار یا فرو کردن چاقو به چشم هلگاس یافرو کردن انگشت به چشمان هلگاس این تروفی رو میگیرین

05.jpg

No Witnesses - Destroy all dropships on the Highway

Destroy all dropships on the Highway

برای دریافت این تورفی باید در مرحله Broken Highway باشید در صورتی که بازی را تمام کرده اید به بخش انتخاب چپتر بروید و چپتر Evacuation Orders را انتخاب کنید سپس مرحله Bilgarsk Museum را انتخاب کنید .

به این دلیل هستش که شما در مرحله Broken Highway باید تمام سفینه های که در این مرحله میبینین رو نابود کنید که تعداد انها 4 عدد هستش برای راحتی شما نیاز به ماشینگان دارید برای گرفته ماشینگان شما وقتی مرحله Bilgarsk Museumرو شروع میکنید جلو شما یک عدد ماشینگان هستش برش دارید و با خود به مرحله بعد ببرید که مرحله Broken Highway هستش که شما باید تمام 4 سفینه رو نابود کنید حال وقتی به مرحله Broken Highway رسیدین مراقب سفینه ها باشید که نابودشان کنید.

06.jpg

Mopping Up - Kill 40 Helghast foot soldiers

Killed 40 or more Helghast foot soldiers on the beach

برای گرفتن این تروفی باید چپتر Pyrrhus Evac را انتخاب کنید سپس مرحلهSenlin Beach را انتخاب کنید حال در این مرحله 40 عدد هلگاس را بکشید دقت کنید فقط 40 عدد هلگاس هستش داخل MAP پس باید دقت کنید که یکی هم از دستتون در نره .

07.jpg

Sawn Off - Destroy all chasing APC's

Destroyed all chasing SawBlade APC's in the Senlin Beach section

در چپتر Pyrrhus Evac مرحله Senlin Beach که باید تمام ماشین هایAPC's رو نابود کنید به نفر برها گفته میشه .

08.jpg

Smoking Wrecks - Destroy all Tanks on Senlin Beach

Destroyed all the Helghast Tanks in the Senlin Beach section

در چپتر Pyrrhus Evac مرحله Senlin Beach تمام تانک ها را نابود کنید

10.jpg

Turn The Tables - Melee Kill a Capture Trooper

Killed a Capture Trooper using melee

در چپتر Six Months On مرحله Kaznan Deep یک عدد از دشمن های که لباس آهنی به تن دارن که با دو چاقو در بقل دستشون هستش رو به صورت melee بکشدی.
برای افرادی که کنترلر تغییر دادن R3 و برای کسای که دست به کنترلر نزدن L1 هستش .

11.jpg

Spiky Personality - Kill a Helghast using a Burster

Killed a Helghast by shooting a Burster plant

در چپتر Six Months On مرحله Jungle وقتی یک هلگاس در کنار بوته های تیغ دار هستش به بوته شلیک کنید این در حالی هستش که با شلیک به بوته تیغ های از بوته به اطراف پرتاب میشه و موجب کشته شدن شخص در کنارش مشیه .

14.jpg

Minigunned - Destroy all targets

Destroyed everything while using the Minigun on the Intruder

در چپتر Icy Incursion مرحله Frozen shores تمام موانع انفجاری که به حالت جریان برق آبی هستن رو منفجر کنید این در حالی هستش که شما سوار بر سفینه ISA ها هستین و در حال شلیک با ماشینگان

16.jpg

Quick Exit - Escape the Oil Rig quickly

Got off the 2nd rig within 2 minutes

در چپتر Icy Incursion مرحله Akmir Rig بعد از انکه بمب رو گزاشیتن زیر زمان مشخص شده از اون محل فرار کنید این در حالی هستش که پس از گزاشتن بمب آخری یک در . در کنار شما باز میشود و یک هلگاس در کنار شما هستش با جتپک او را بکشید و به ترتیب بالا بروید تا جای که به پلکان برسید سپس از پله ها هم بالا بروید و همین گونه رو به جلو بروید و مرحله رو تمام کنید فقط باید زیر 2 دقیقه این بخش را تمام کنید از وقتی که ثانیه شمار شروع به کم شدن میکند.

20.jpg

Shattered - Destroy all glass in the Labs

Destroy all glass panes in the Stahl Arms South laboratories

در چپتر Stahl Arms Infiltration مرحله Ward 5 تعداد 80 عدد شیشه هستش که باید شکسته بشه برای گرفتن این تروفی .

22.jpg

Pinpoint - Kill the Heavy with an StA-14

Killed the Heavy using the StA-14 rifle

در چپتر Scrapyard Shortcut مرحله Blind Yards به بخشی از بازی میرسین که یک سر بالای هستش و یک دسته ماشین خراب در جلو خودتون میبینین در این بخش در کنار بخشی که میتونین تیر بردارین اسلحه StA-14 رو در کنارش میبینین که دوربین هم روش داره حالا اسلحه رو برداشته و به جلو بروید حال یک غول با ماشینگان میبینین که باید با اسلحه StA-14 فقط اون رو بکشید برای این کار فقط با اسلحه StA-14 به سرش بزنید و سپس به کپسول پشتش که به رنگ قرمز هستش شلیک کنید با اسلحه StA-14فقط .

28.jpg

Evening The Odds - Kill 500 Helghast

Kill 500 Helghast

تعداد 500 هلگاس را بکشید در بخش تک نفره.

31.jpg

Cagefighter - Kill 10 Helghast using Brutal Melee

Killed 10 Helaghast using Brutal Melee

تعداد 10 هلگاس رو به صورت Melee بکشید یا همان قنداق زدن یا با چاقو کشتن یا سرش را به دیوار کوبیدن یا انگشت به چشمانش کردن

34.jpg

Frag Out - Kill 3 Helghast with 1 Frag Grenade

Killed 3 Helghast using 1 fragmentation grenade

3 عدد هلگاس رو با یک عدد نارنجک بکشید خیلی راحت هستش فقط نارنجک رو انقدر نگه دارید که 3 بخواد منفجر بشه وقتی 3 عدد هلگاس جلوی شما هستن بعد بینشون پرت کنید که روی هوا منفجر بشه و 3 نقر را بکشید با یک عدد نارنجک.

35.jpg

One Each - Kill 3 Helghast with Shotgun Pistol, no reloads

Shot and killed 3 Helghast using the Shotgun Pistol without reloading or switching weapons

تعداد 3 عدد هلگاس رو با کلت شاتگانی بکشید بدون آنکه خشاب عوض کنید یا اسلحه رو عوض کنید در در چپتر Stahl Arms Infiltration مرحله Ward 5میتوانین این کار رو انجام بدید.

36.jpg

Eagle Eye - Every Sniper Rifle bullet is a kill

Shot and killed 6 Helghast using the Sniper Rifle without reloading or switching weapons

تعداد 6 عدد هلگاس را با اسلحه دوربین دار بدون انکه خشاب عوض کنید یا اسلحه رو عوض کنید بکشید میتونین در چپتر Pyrrhus Evac مرحله Salach District این کار رو به راحتی انجام بدین فقط یادتون باشه باید هدشات کنید فقط برای کشتن .

38.jpg

Power Spike - Nail a Helghast to an exploding object

Used the Boltgun to nail a Helghast to an exploding object

در مرحله Scrapyards Shortcut چپتر Fenced In با اسلحه ای که تیر های انفجاری پرت میکند که با نام Boltgunn در بازی هستش موجب بشین که یک هلگاس با یکی از منابع انفجاری مثل بشکه ها باهم منفجر بشن و هلگاس کشته شود .

43.jpg

Up Close & Personal - Brutal Melee another player

Used the Brutal Melee move against another player

در بخش آنلاین یک بازی کن دیگر رو با melee بکشید یا همون قنداق یا چاقو یا .... حرکات های برای کشتن با دست .

44.jpg

Team Player - Play a match as part of a squad

Joined and completed a match as part of a squad

برای گرفتن این تروفی فقط کافی هستش شما یکی از دوستان خود را invite کنید سپس یکی از بخش های بازی رو به اتمام برسونین مهم نیست کدام مد آنلاین باشه فقط باید تمام بشه بردن باختن هم مهم نیست .

48k.jpg

Medic! - Revive another player

Revived a friendly player for the first time

وقتی که مدیکال هستین یا پزشک یا هرچی یکی از دوست های خود رو بلند کنید از روی زمین برای بار اول .

49.jpg

Handy Man - Repair an object

Repaired an object for the first time

برای اولین بار یکی از وسیله های بخش آنلان رو ترمیم کنید یا درست کنید.

50.jpg

Now You See Me - Kill using Cloak

Killed another player while cloaked

یک بازی کن دیگر رو در بخش آنلاین وقتی نامرعی هستین بکشید .

51.jpg

Spy Game - Kill using Disguise

Killed another player while disguised

در حالت جاسوس بودن و به شکل دشمن بودن یک دشمن دیگر رو بکشید.

52.jpg

Turf War - Capture a Tactical Spawn Point

Captured a Tactical Spawn Point for the first time

وقتی در بازی هستین در بخش آنلاین در یکی از بخش های مثل Warzone و Operations فقط با گرفتن کلاس تکتیکال در نقشه محلی مشخص میشه که با کپچر کردن یکی از انها این تروفی رو دریافت میکنید فقط در مد Guerrilla Warfare این محل ها وجود ندارند برای کپچر کردن یا گرفتن.

29.jpg

Now It's Personal - Kill 1000 Helghast

Killed 1000 Helghast

تعداد 1000هلگاس را بکشید در بخش آفلاین .

30.jpg

Fight To The Last - Kill 1500 Helghast

تعداد 1000هلگاس را بکشید در بخش آفلاین .

32.jpg

Close Quarters Killer - Kill 25 Helghast using Brutal Melee

Killed 25 Helghast using Brutal Melee

تعداد 25 هلگاس رو با meleeبکشید یا همان قنداق یا چاقو .

33.jpg

Hand To Hand Master - Kill 50 Helghast using Brutal Melee

Killed 50 Helghast using Brutal Melee

تعداد 50 هلگاس رو با meleeبکشید یا همان قنداق یا چاقو .

27.jpg

Victory - Complete Campaign on Elite

Completed every mission on Elite difficulty

بازی رو بر روی درجه سختی Elite به اتمام برسانید .

45.jpg

Grand Slam - Win a match in 3 multiplayer modes

Won a match in Operations, Warzone & Guerrilla Warfare modes

یک بازی را در هر یک از بخش های Operations و Warzone و Guerrilla Warfare برای گرفتن این تروفی ببرید یعنی در تیم برنده باشید هر کدام از بخش ها رو انتخاب سپس در تیم برنده بازی رو به اتمام برسونین .

Secret Trophies

04.jpg

Time For A Dip - Reach the river

Reached the Corinth River with the convoy

این تروفی رو در بخش داستانی میگیرن امکان از دست دادن 0%.

09.jpg

Save The Intruders - Arc APCs destroyed

Successfully assisted with defeating the Arc APCs

12.jpg

Never There - Sneak past Helghast

Sneaked past all Helghast in the Jungle without alerting any of them

در چپتر Six Months On مرحله Jungle Valley از تمام هلگاس ها بگزید بدون انکه دیده شوید برای این کار میتونین از درون علفزار ها به صورت نشسته برین جلو و یا در تاریکی مخفی بشید در این مرحله شما میتونین هلگاس ها رو بکشین فقط نباید دیده بشید و برای کمک فریاد بزنن هلگاس ها یا آلارم بزنن به عبارت ساده تر .

نظر خود من رو میخواین بهتره همون افراد رو هم نکشید البته یک چند نفر اول چرا اما بعد به جای میرسین که چند ربات وجود داره که اون جا هلگاس ها هم هستن بهتره دیگه از داخل علفزار ها به صورت نشسته به جلو برین

13.jpg

ISA TV - Establish communications

Made contact with Earth

15.jpg

Aerial Superiority - Kill 5 Helghast while in the air

در چپتر Icy Incursion مرحله Akmir Rig تعداد 5 عدد هلگاس را بکشید در هنگامی که در حال استفاده از جتپک هستین

17.jpg

Into The Lair - Reach the cable car

Reached the cable car and gained access to Stahl Arms South

18.jpg

Jail Break - Liberate Narville

Liberated Narville from Stahl Arms South

19.jpg

Go Down And Stay Down - Destroy the ATAC

Defeated the ATAC outside the Stahl Arms facility

21.jpg

Iced - Destroy all Ice-Saws and Dropships

در چپتر Stahl Arms Infiltration مرحله Sharp Pursuit شما باید تمام یخ های که میبینین رو نابود کند روی زمین بجای جا خالی دادن به همراه سفینه ها روی زمین یک دسته بر امدگی بر اثر یخ یا برف هستش که با ماشین بهشون بزنین نابود میشن در همین حال باید سفینه ها رو هم نابود کنید.

23.jpg

You Drive - Drive the Mobile Factory

Took over the controls of the Mobile Factory

24.jpg

Bring It Down - Defeat the MAWLR

Defeated the MAWLR defending the Space Elevator

25.jpg

Completist - Destroy everything on the MAWLR

Destroyed every destructible weapon on the MAWLR while on foot and on the Intruder

باید تمام 3 مرحله MAWLR و Freight Elevator وAshen Skies از چپتر The Reckoning را نابود کنید منظور همون رباتی هستش که در بازی میبینین .

37.jpg

Frazzle Dazzle - Kill 3 Helghast with one shot from the StA5X Arc Cannon

در چپتر Stahl Arms Infiltration مرحله Ward 5 با اسلحه StA5X که در هنگام شلیک یک گوی سبز رنگ تشکیل میشه در مقابل اسلحه 3 نفر را بکشید فقط یک شلیک .

39.jpg

Excessive Force - Kill a lone Helghast with the WASP secondary fire

Used the secondary fire function of the WASP launcher to kill a single Helghast

در چپتر Icy Incursion مرحله Providence Bay شما وقتی پشت اسلحه موشک انداز قرار میگیرین باید نفر اول رو بکشید سپس پشت بندش یک نفر دیگه رو هم بکشید با شلیک دوم تا این تورفی را بگیرین .

40.jpg

Spread The Love - Kill 5 Helghast at once using the WASP's secondary fire

Killed 5 Helghast at once using the secondary fire mode of the WASP launcher

در چپتر Icy Incursion مرحله Providence Bay تعداد 5 عدد هلگاس رو با اسلحه موشک انداز بکشید فقط با یک عدد شلیک در این حال به انتهای روبری خود نگاه کنید 3 نفر را میبینید حالا صبر کنید تا سفینه دشمن بیاید وقتی افرادی دشمن پیاده شدن شلیک کنید که 5 نفر با هم بمیرن یادتون باشه که روی نفر وسطی از 3 نفر که از قبل هستن انتخاب کنید برای شلیک .

41.jpg

Double Trouble - Reach the river in Co-op

Made it to the Corinth River in Co-op mode

مرحله Evacuation Orders رو به صورت دو نفره تمام کنید.

42.jpg

Stranded Together - Reach the Extraction Point in Co-op

Made it to the Extraction Point in Co-op mode

پس از پایان مرحله Pyrrhus Evac این تروفی رو دریافت میکنید در حالت دونفره بازی کردن .

46.jpg

Pilot's Wings - Mid-air kill

Got a mid-air kill using the Jet Pack in any multiplayer mode

در بخش آنلاین وقتی سوار جتپک هستین یک نفر رو بکشید برای این کار در بخش انتخاب مرحله بخش WARZONE مرحله Turbine C-6 را انتخاب کنید سپس برگریدن به بخش جستجو و WARZOENE را انتخاب کنید وقتی وارد مرحله شدین در بیس خودتون که میایی چه ISA باشی چه هلگاس در بیس خودتون jet pack هستش برش میداری و موقعی که در حال پرواز هستن یک نفر رو میکشین ..

47.jpg

Iron Man - Get a kill with the Exo

Killed a player using the Exo in any multiplayer mode

سوار یک ربات در بخش آنلاین بشین و یک نفر رو بکشید

برای گرفتن راحت این تروفی به بخش آنلاین برین از بخش مشخص کردن نقشه برای جستجو اول بخش WARZONE رو انتخاب کرده سپس از این بخش نقشه Corinath Highway رو انتخاب کنید برگرین به بخش جستجو و مد WARZONE را انتخاب کنید

به یاد داشته باشین که باید ISA باشید .

حال که وارد نقشه شدین ISA BASECAMPE 1 رو انتخاب کرده که از اون محل بیاین حالا در پشت شما یک راه هستش در همان جا وقتی بیرون میرین یک ربات هستش .

26.jpg

Let's Go Home - Destroy Stahl's Cruiser

Destroyed Stahl's Cruiser and left the planet on any difficulty

DLC

56.jpg

Brutal Footsteps - Silent killing

With the Silent Footsteps skill active, Brutal Melee an enemy player

برای گرفتن این تروفی باید پرک Silent Footsteps را انتخاب کنید یعنی صدای پا نداشته باشین در همان بخشی هستش که میتونین تیر بیشتر یا Armor را انتخاب کنید بعد از انتخاب این پرک یک نفر رو به صورت قنداق بکشید یا همان Melee این تروفی آزاد میشود

5A.jpg

Demolitionist - Destroy objectives

Demolish both buildings by winning Search & Destroy as ISA and Helghast in Salamun Market

برای گرفتن این تروفی باید در نقشه Salamun Market هم به صورت ISA و هم Hekghast در حالت Search & Destroy برنده بشین

53.jpg

Tactical Mastery - Help capture Tactical Spawn Areas

Be playing at the moment your faction secures all four Tactical Spawn Areas simultaneously in Salamun Market

باید در مرحله Salamun Market کمک کنید که 4 محل که برای از انجا امدن را کپچر کنید دقت کنید که برای این که این 4 محل در نقشه دیده شوند و شما بتوانین کپچرش کنید بایدTactical باشید .

54.jpg

Death By Proxies - Proximity Mine kills

Using Proximity Mines, kill two enemies within one minute in Blood Gracht

از Proximity Mines استفاده کنید در نقشه Blood Gracht و در کمتر از یک دقیقه دو دشمن را بکشید .

55.jpg

Blood Streak - Kill streak

Get a 5 kill streak in Blood Gracht

در مرحله Blood Gracht یکی از مدال های که بعد از کشتن 5 نفر داده میشه رو بگیرین بعد از گرفتن این مدال این تروفی آزاد میشود

57.jpg

Little Big Weapons - Kill with secondary weapons

Get 15 kills using secondary weapons in a single match

در یک بازی 15 نفر از دشمنان را بکشید به وسیله اسلحه secondary دقت کنید در یک دست بازی.

58.jpg

Automata For The People - Automata destruction

Destroy an enemy Sentry Turret, Sentry Drone and Medi-Droid in the same round

برای گرفتن این تروفی باید از سه کلاس tactician,engineer,medic یک bot رو توی یک round از بین ببرید.

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام با اجازه همه دوستان
من بازی رو برای بار اول روی درجه وترن veteran رفتم ولی تعجب خیلی کم به من تروفی های مخفی رو داد نمیدونم چرا ولی هرچی شما زده امکان از دست دادن 0 درصد من 4 یا 5 تاشون رو ندارم چرا؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام با اجازه همه دوستان
من بازی رو برای بار اول روی درجه وترن veteran رفتم ولی تعجب خیلی کم به من تروفی های مخفی رو داد نمیدونم چرا ولی هرچی شما زده امکان از دست دادن 0 درصد من 4 یا 5 تاشون رو ندارم چرا؟
تروفیهای مخفی رو روی هر درجه سختی میشه گرفت چون واسه گرفتنشون باید کارهای خاصی رو انجام داد که هیچ ربطی به درجه سختیه بازی نداره.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام با اجازه همه دوستان

شما بازی رو تمام کرده باشین تمام اون های که نوشتم در بخش داستانی میگیرین رو میگرین این که نداده شاید باگ شده .

یک دفعه دیگه بازی رو تمام کن اگه میخوای بگیریشون .

اون های که نوشتم میگیرین رو میگیرین من خودم بازی کردم گرفتم که دارم میگم وقتی در بخش داستانی جلو برین و کار های گفته شده رو به درستی انجام بدین این تورفی ها رو میگیرین و ربطی به سختی و.... نداره .

برای مثال یکی از تروفی های مخفی گفته از APC's جون سالم به در ببرین خوب اگه اون مرحله رو نرین که نمیتونین جون سالم به در ببرین که سالم بمانید یا این که یکی دیگه گفته با زمین ارتباط برقرار کنید در یکی از مرحله ها چه بخوای چه نخوای باید ارتباط برقرار بکنی همشون همین جوری هستن .

یک دسته از تروفی های مخفی رو هم باید یک دسته کار انجام بدین که بگیریشون که نوشتم .

مشخص کن پیش خودت کدام هاش رو گرفتی کدام رو نگرفتی بگو که راه نمایی کنم کدام مرحله را بازی کنی تا بتونی اون تروفی ها رو بگیری اگه میخوای از اول نری .

آخرین ویرایش:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
ببخشید با توجه به این که یکی از تروفی این هست که باری رو درجه سختی Elite تموم کنیم مطمئنین که مدت زمان لازم برای تموم کردن بازی 20-15 ساعت هست!!!!!!!!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این تروفی جدیداشم بذارید اگه میشه !!!

چشم حتما اما دوستان به دلیل این که من خودم این DLC ها رو ندارم نمیتونم دقیقا توضیح بدم .

اگه هر کدام از دوستان این DLC ها رو داره و در توضیح من اشتباهی بود یا توضیح کامل تری میشه داد خواهشا توضیح بده که من هم درستش کنم .;)

بازی من ریجن 2 هستش نمیتونم DLC هاش رو بگیرم .:(

با تشکر .

ببخشید با توجه به این که یکی از تروفی این هست که باری رو درجه سختی Elite تموم کنیم مطمئنین که مدت زمان لازم برای تموم کردن بازی 20-15 ساعت هست!!!!!!!!!

بله دوست عزیز من خودم برای بار اول بازی رو به صورت نرمال رفتم که بخش Elite فعال بشه بازی چیزی حدود 4.5 تا 5 ساعت طول کشید برای Elite تمام کردنش هم همین قدر طول کشید برای بار دوم که مجموع حدود 10-10:30 طول کشید کلا بعدش هم که برای تروفی های که نگرفته بودم وقت گزاشتم با توجه به این که تروفی هاش خیلی هم راحت هستش بیشترش رو در بخش داستانی میگیرین که یه 3 ساعت رو هم برای بخش آنلاینش بگیم 15 ساعت زیاد هم هستش چه برسه به 20 ساعت .

البته ببخشید من خوره هستم وقتی بازی رو تمام میکنم برای این که زمانش واقعا برام مهم هستش هیچ وقت با بازی .... نمیزنم بیشتر برای بار اول همیشه بازی رو میجوم دفعه های بعد با بازی بیشتر حال میکنم مثل وسیله ها یا .... ها یا تست بقیه چیز های بازی .

اگه زمان شما بیشتر هستش شاید برای همین هستش .

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
چشم حتما اما دوستان به دلیل این که من خودم این DLC ها رو ندارم نمیتونم دقیقا توضیح بدم .

اگه هر کدام از دوستان این DLC ها رو داره و در توضیح من اشتباهی بود یا توضیح کامل تری میشه داد خواهشا توضیح بده که من هم درستش کنم .;)

بازی من ریجن 2 هستش نمیتونم DLC هاش رو بگیرم .:(

با تشکر .
تروفی هاش ربطی به DLC نداره ها ! :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تروفی هاش ربطی به DLC نداره ها ! :D
چرا ربط داره من خودم گفتم شاید من اشتباه کردم اما کلا این تروفی ها ربط به DLC داره .

http://game.downloadatoz.com/tutorial,9383,killzone-3-dlc-trophies-full-list.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب دوستان کامل شد امید وارم برین بگیرین و حال کنید .
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اقا از BotZone می شه تروفیی گرفت ؟!
به هیچ وجه نمیشه از BOTZONE تروفی گرفت.برای گرفتن تروفیهای قسمت مولتی احتیاجی نیست کار زیادی انجام بدی و زیاد هم سخت نیستن که واسه گرفتنشون به مشکل بربخوری فقط سختترینشون اینه که وقتی سوار EXO هستی یک نفر رو بکشی.قسمت سختش اینه که قبل از بقیه هم تیمیها سوار بشی.ولی بعدش دیگه کاری نداره:d.

• Like
Reactions: Miniature Rose

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
خوب من هم بازی رو 2 بار تموم کردم و تروفی هاش رو گرفتم و 97 درصد کردم فقط مشکلم 2 تا تروفی co op هست که خوب شانس ما این هست که دسته اضافه نداریم و باید بریم از یکی جور کنم و رو بندازم که خیلی بد هست خدا کنه یک پچ بندند ما هم بتونیم co op رو بزنیم و پلات کنیمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر