بازیهای جدید Wii

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
گرافیکش معمولیه اما با توجه به نداشتن Loading محسوس خیلی خوبه. کنترل بازی اصلا راضی کننده نیست ولی در کل تجربه کردنش ضرر نداره. از نظر داستانی مثل خود کتاب ۵ کشدار و خسته کننده است، مخصوصا مرحله‌هایی که باید بری تک تک اعضای DA رو پیدا کنی و به کاری براشون انجام بدی.
بهترین بازی هری پاتر به نظر من HP 2 بود روی کنسولهای اون زمان(PS2, Gamecube و... ) که خیلی آزادی عمل داشت و امکان پرواز با جارو رو خیلی خوب داشت.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
ممنونم احتمال میدادم اینطوری باشه ، به طور کلی ea با این بازیاش لکه ننگی بر دامان هری پاتر ایجاد کرد...:blink1: ...من به تمامی علاقه مندان به ادبیات تسلیت میگم...

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
ممنونم احتمال میدادم اینطوری باشه ، به طور کلی ea با این بازیاش لکه ننگی بر دامان هری پاتر ایجاد کرد...:blink1: ...من به تمامی علاقه مندان به ادبیات تسلیت میگم...
من باهاتون کاملا مخالفم!! بالاخره جادو کردن با اون دسته خودش یه تجربه ی جدیده:love:!!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
بله جدیده ولی منظور من کلا پروژه ی گیم هری پاتر بود که میتونست فوق العاده باشه ! ولی ea فقط همه چی رو از سرش وا کرد و این امکان رو از گیمر ها گرفت که بتونن یه اقتباس ماندگار رو در دنیای گیم داشته باشن ، همین . ولی مشخصه که امکانات بالقوه wii برای یک بازی بر اساس دنیای هری پاتر کاملا مناسبه .

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
یکی اگه کمکم کنه ممنون میشم. من توی همون مرحله ای که باید اعضای دی ای رو پیدا کنیم موندم. نمیدونم بادی چی کار کنم. 24 نفر تا حالا اومدن. فکر میکنم 4 تا دیگه مونده باشه ولی نمیدونم چه چیزی رو باید براشون پیدا کنم و از کجا.
راستی توی کدوم شماره از مجله ی بازیهای رایانه ای قدم به قدم هری پاتر رو نوشته؟ کسی میدونه؟

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام! یه بازی کولاک هست اسمش the Bigs بیس باله با گرافیک خوب ! :
frame_lead.php

کسی جایی دید بگه بریم بخریم!

آخرین ویرایش:

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
Wii خریدممممممممممممممم
عجب کنسول با حالیه
بهترین بازی هم تا الان
Wariware

بچه ها این بازی Warioware: Smooth moves خیلی بازی قشنگیه. من هیچ جا نتونستم پیداش کنم ، کسی میدونه این بازی رو کجا داره؟؟؟

سلام
از فرمان رایانه بگیر تو فرمانیه
بازی مالزی رو میده 6
22804501
بی نظیره بازیش

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
Wii خریدممممممممممممممم
عجب کنسول با حالیه
بهترین بازی هم تا الان
Wariware

سلام
بازی مالزی رو میده 6
22804501
بی نظیره بازیش
خب لباف میده 1500 !! این که ارزونتره هم به صرفه تره هم هر بازی ای که بگی داره هم....:biggrin1:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Wii خریدممممممممممممممم
عجب کنسول با حالیه
بهترین بازی هم تا الان
Wariware
مبارک باشه!!!! :love:
بله یکی از بهترین بازی های Wii همین Wario Ware هست...
بازی مالزی رو میده 6
22804501
بی نظیره بازیش
اگه میشه آدرس اینجایی که گفتی رو دقیق تر بنویس (یا PM بده)
دیسک های مالزی به نظر من از این کپی ها بهترن (نظر شخصی) خوب یه کم گرونه ولی Wario Ware ارزشش رو داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر