کمک در بازی Devil May Cry 3 مرحله 14

ice queen

کاربر سایت
Aug 24, 2010
8
نام
sara
أسانسور دومي در كار نسيت اشتب كردم ببخش اون دره و دو تا كيليد ورودي مي خواد فك كنم بشتش همون اسبس كه ميكي حالا سنك ماهو جه جور بيدا كنم ببخشيد دارم با عربي مي نويسم فعلا فارسي ندارم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
أسانسور دومي در كار نسيت اشتب كردم ببخش اون دره و دو تا كيليد ورودي مي خواد فك كنم بشتش همون اسبس كه ميكي حالا سنك ماهو جه جور بيدا كنم ببخشيد دارم با عربي مي نويسم فعلا فارسي ندارم
این طوری فایده نداره
اگر بتوانی عکس از مرحله برایم بگیری که خیلی خوب میشه تا دقیقا بهت بگم کجایی از همون جا ....
اهان وایسا واسا حالا یادم امد تو دنباله دو تا کلیدی که یکش به شکل دایره است و اون یکی هم مسطیل اره
اگر اره تا بهت بگم چه کار کنی:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آره خودشه سنگ گرد(سنگ خورشید)سنگ مستطیل (سنگ ماه)
خوب کاری نداره عریز خوب شد این قدر فکر کردم تا یادم امد شما
برگرد همون جا پیش اسانسور و بعد دقیقا چیزهایی که بهت میگم اگر رعایت کنی تمامه
دقیقا پیش اسانسور دو راه داره که به رنگ ها ی قرمز که ماله سنگ خورشیده و ابی که ماله مستطیل هست یعنی چپ و راست (البته این رنگ ها دقیقا نشونه دانته و ورجیل هستند)
برای سنگ خورشید که این یک نمه برایت سخته اول این را توضیح میدم اگر یادت باشه توی یک مرحله ای بود که اون مزخرفه تقلک میاد برات چندتا پرنده میفرسته اولین بار اون جانورها مبارزه میکنی یادته که دقیقا کجا را میگم بعد قبلش یک در داره که بزرگه و وقتی توی دره که میری پشت در قبلا یک پله بود تا میرفتی روش اون پله شکست دقیقا تو باید بری پیش اون پله که الان نیستش و بری اونجا و خودته بیاندازی پایین دقیقا سنگ خورشید اونجاست اول یک چیزهای مثله توپ هستند اول چه طور اونها را برای پایین یک کردونه اونجاست اون را بزن و بعد اوو توپ ها که به زنجیر وصل هستند از بالا به پایین میاد (باید اینجا سریع عمل کنی بهتر که از کفشها استفاده کنی)تو باید بهشون ضربه بزنی تا بهم بخورند و بشکنند و بعدش یک جنگی میشه و بعداز جنگ اون ایتمه دقیقا بقله دیواره یعنی زیر دیوار خوب این از این
و برای مستطیل که خیلی راحته فقط کافی نوشته روی دیوار را بخونی و بعدش چنگ میشه همین و بعدش دیقیا یادم نمیاد چه اتفاقی میافتاده ولی توی همون اتاقه
موفق باشی:d:d

catalan

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1
های
دوستان من تا حالا چندین بار Devil May Cry 3 رو تموم کردم، ولی این دفعه ای که نصب کردم بازی اتوماتیک روNormal هست و هر کاری میکنم نمی تونم برش گردونم روEasy . تورو خدا راهنمایی کنید !
دو روز دیگه مدرسه شروع شه مامانم اجازه نمیده بازی کنم!

Amir_gamer2

کاربر سایت
Jun 2, 2011
2
مرحله 4

سلام من در مرحله 4 بازی devil may cry 3 گیر کردم.من تمام قسمت های مرحله 4 رو رد کردم ولی آخرش نمی دونم باید تو قلعه چه کار بکنم؟ اگه کسی این مرحله رو رد کرده خواهش می کنم کمکم کنه. الان 1 هفته است که تو این مرحله گیر کردم دیگه دارم دیونه می شم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من در مرحله 4 بازی devil may cry 3 گیر کردم.من تمام قسمت های مرحله 4 رو رد کردم ولی آخرش نمی دونم باید تو قلعه چه کار بکنم؟ اگه کسی این مرحله رو رد کرده خواهش می کنم کمکم کنه. الان 1 هفته است که تو این مرحله گیر کردم دیگه دارم دیونه می شم.

دوسته من اگر عکس از دوره ورت بگیری خیلی بهتر تا من یادم بیاد ببینم کجاش دقیقا گیر کردی
ممنون

مجی.

کاربر سایت
Nov 19, 2011
17
سلام.منم مرحله ی 5 بازی گیر کردم...من پلی 2 بازی میکینم ..مرحله اونجاست که چرخدنهده به دیوار هست...یه آتیشم پایین هست میری روش میچرونه بالا...باید چیکار کنم؟؟؟کمکم کنید...

S.f

عضو جدید
Dec 16, 2022
1
دوست عزیز همه این کارها رو کردم اون دست وپا رو هم انتخاب کردم
اون حرکتی که باعث حرکت مجسمه میشه تا کنار بره و در باز بشه رو بلد نیستم
در ضمن تا اینجای بازی رو هم با ترینر و کد رفته ام و حرکت رزمی و تکنیکی چیزی بلد نیستم
یه راهنمایی درست و حسابی کن گفتم که چه حرکتی باید کنم با چه دکمه هایی
مارو از سرکار بودن در بیار
😐😐😐دوست عزیز با فشار دادن چندین بار کلید j در کیبورد میتونی با همون دست و پا ها اون مجسمه رو بشکنی منم همونجا گیر بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر