کمک در بازی Devil May Cry 3 مرحله 14

neron

کاربر سایت
Jun 3, 2008
2
كمك در مرحله 16

اون مجسمه اي كه جلو هست براي راه گم كردنه!شما بايد دري كه انتهاي سالن سمت راست هستو بشكني و بعد اون نورو به اون مجسمه اي كه توي اون در هست برسوني

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
بابا استعدادم خوب چیزیه اونم تو گیم هر کی یه جا گیر کرده ، اگه تو بازی فکر نکنین و مغزتونو آک نگه دارین بازی جز ضرر چیزی نداره منم تو خرید xbox 360 , ps3 گیر کردم ولی ربطی
به استعداد نداره تا ماه بعد نسخه pc بیاد

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
من تو مرحله 4 موندم . همه چیز رو آزاد کردم . حالا وسط زمین یه نوری باز شده می رم روش منو پرت می کنه بالا . نمی دونم چی کار کنم .

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
42
نام
MAH
آقا من تو مرحله 13 وقتی ویرجیل رو می کشم بازی هیچ دمویی نشون نمیده. یه راست مرحله تموم میشه میره مرحله بعد!!!!!!!
می خواستم ببینم اشکال از بازی من هست یا نه اصلا دمویی در کار نیست.

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
دمو در کار هست سیستم شما نشون نمی ده
شمایی که توی مرحله 4 موندی اگه هنوز موندی اون اتیشه کار خاصی نمی کنه باید بری توی در قبلی ها یه الماس پیدا کنی بری توی در قرمزه اونجایی که پله ریخته پل نیست ولی اگه الماسه باهات باشه می تونی روی هوا راه بری ردشی

bochi

کاربر سایت
Jun 24, 2010
1
آقا منم تو مرحله 14 گیر کردم هرچی میخوام اون دست و پا رو فعال کنم نمیشه.لطفاً یکی راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

ice queen

کاربر سایت
Aug 24, 2010
8
نام
sara
بالایی باید توی power upبری اونجا کارت راه می افته فک می کنم گزینه سوم بود حضور ذهن ندارم اگه بخونیش می فهمی کدومه:)
توی مرحله 16 گیر کردم سنگ گرد رو برای آسانسور دوم پیدا می کنم اما سنگ دومی رو نمی دونم اون خراب شده هم می رم اما نمی دونم دو تاقفس ها رو چی کار کنم نمی شکنه/:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بالایی باید توی power upبری اونجا کارت راه می افته فک می کنم گزینه سوم بود حضور ذهن ندارم اگه بخونیش می فهمی کدومه:)
توی مرحله 16 گیر کردم سنگ گرد رو برای آسانسور دوم پیدا می کنم اما سنگ دومی رو نمی دونم اون خراب شده هم می رم اما نمی دونم دو تاقفس ها رو چی کار کنم نمی شکنه/:)
اووووو یادش بخیر
ببین اونجا اولین باری که وارده قصر شدی اونجا یک چیزی شبیه اتیشه اون ایتم راببر اونجا و اونجا را باز کن تمام بعد ایتم بعدی را پیدا میکنی

ice queen

کاربر سایت
Aug 24, 2010
8
نام
sara
این بازی رو بزور بازی می کنم تا ماجراشو بفهمم چاهارش اونقدر دنگ و فنگ نداشت همش باید دنبال کلید های ورودی باشم)x
باید بیرون قصر برم یا اون جا که با موتور رفت؟چه جور فقس ها ی توی خراب شدهه می شکنن؟برای آسانسور دومی؟#:-s

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این بازی رو بزور بازی می کنم تا ماجراشو بفهمم چاهارش اونقدر دنگ و فنگ نداشت همش باید دنبال کلید های ورودی باشم)x
باید بیرون قصر برم یا اون جا که با موتور رفت؟چه جور فقس ها ی توی خراب شدهه می شکنن؟برای آسانسور دومی؟#:-s
ای بابا چرا ناراحت میشی با این میگن بازی که همش برگردی و یکمی نه یکمی بلکه زیاد باید فکری باشه نه اسون و بدون فکری که جز4 این طوری بود و فقط بکش و برو جلو =((:((
نه توی قصر بگرد پیداش میکنی خیلی راحته
بازیش هم خیلی جالبه یادش بخیرb-)

ice queen

کاربر سایت
Aug 24, 2010
8
نام
sara
اووووووف بشینم سر یه بازی مال 2005 فک کنم گفتم که فقط می خوام ماجراشو بفهمم حالا دقیقا باید چی کار کنم؟منظورتو نمی فهمم کجای قصر برم؟قفس ها نمی شکنن چی کار کنم؟:-/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اووووووف بشینم سر یه بازی مال 2005 فک کنم گفتم که فقط می خوام ماجراشو بفهمم حالا دقیقا باید چی کار کنم؟منظورتو نمی فهمم کجای قصر برم؟قفس ها نمی شکنن چی کار کنم؟:-/
نه اون قفس ها دیگه نمیشکنن
برگردید تا برسی به جایی که با اسب میجنگی اونجا دری داره تا اونجا برو بقیه اش خودت متوجه میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر