اپیک از نسل خیره‌کننده‌ی بعدی موتور آنریل رونمایی می‌کند!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
9u45yiwhyk2jv958gvp7.jpg

شرکت اپیک‌گیمز در نمایشگاه GDC از نسل بعدی موتور آنریل (Unreal Engine) پرده برداری کرد که البته بسیار تحیّر برانگیز ظاهر شد.
همزمان‌ با اینکه تریلر این موتور در حال نمایش بودن، سازند‌ه‌ی موتور اعلام کرد:"این پیشنهادی است که اپیک برای نسل بعدی بازی‌های کامپیوتری ارائه می‌دهد."
صحنه‌های به نمایش درآمده، توسط سری کارت‌های گرافیک انویدیا GTX 500 پردازش شده بود، اپیک افزود: "این حوزه‌ی جدیدی است که می‌توان با فن‌آوری Unreal Engine 3 به وجود آورد."
اپیک در اظهار داشت که: "این دمو به دست Epic با همکاری NVIDIA PhysX و تکنولوژی APEX ساخته و پرداخته شده است، که با تخریب‌پذیری بالا و بخش‌های پوشش همه و همه به هر چه واقعی‌تر شدن تعامل شخصیت و محیط کمک می‌کنند."
نایب رئیس شرکت اپیک، مارک رین (Mark Rein) گفت: "با تشکر از فن‌آوری عظیم NVIDIA PhysX و همچنین DirectX 11 ما Unreal Engine 3 را تسهیل کرده‌ایم تا بتوانیم سطوح بی سابقه‌ای از واقع‌گرایی و تخریب پذیری به وجود آوریم. چیزی‌هایی که نسل بعدی صنعت بازی‌های رایانه‌ای به آنها نیاز خواهند داشت."
این اظهارات به علاوه‌ی چندین تصویر از این فن‌آوری جدید پیشرفت قابل توجه این صنعت را در آینده‌ای بسیار نزدیک نوید می‌دهند.
در تصاویر می‌توانید مشاهده کنید که جزئیات محیط و شخصیت‌ها تا چه اندازه پیشرفت داشته‌اند و همچنین چقدر به واقیت نزدیک‌اند. بر روی هر پیسل کار شده است. تعداد پایلگان (چند‌ضلعی)ها بسیار بیشتر شده است، سایه‌ها بسیار پرجزئیات تر و افکت‌ها قدرتمندتر از قبل ظاهر شده‌اند و هر لحظه به واقعیت نزدیکر تر می‌شوند!
تصاویر جدید از این موتور:

تصویری از نورپردازی چهره‌ی شخصیت:
uas9q3mce14w8i26yh6.jpg

دو تصویر از یک سیگار در دو لحظه‌ی متفاوت:
b6xivrhdu72ie4xncl2.jpg

fyo69sfad1k2tc5m4hx.jpg

تماشای تریلر منتشر شده [با سپاس از Gartall (فرخ)]:
منبع

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لینک دیگه ای از تریلر موجود نیس ؟!
این یکی پالایه شده !!

لینک دانلود را گذاشتم بالا که ؟!
اینم یه لینک دیگه برای نگاه کردن :
http://www.diedagain.com/unreal-3-demo-footage-from-gdc-has-been-leaked

تا زمانی که Real Time نباشه دو زار هم نمیارزه.گیمرها قرار نیست که بشینن دموهای CG نگاه کنن ! میخوان همین گرافیک هم در خود بازی ببینن ( یاد شاهزاده ایرانی افتادم که دموها زمین تا آسمون با خود بازی فرق میکرد )

عزیز من REAL TIME هست چند بار بگم ؟!

off screen ـه همش توی گیم پلی نسل بعد هم همچین چیزی نمیبینید!

الان چی شد دوستم (دشمنم )جون ؟:D حالا به حرف من رسیدی ؟:D
حالا بعضی ها انتظار دارن یه همچین گرافیکی را تو نسل بعد تو گیم پلی بازی 2 سال بعدش شاهد باشند . حالا epic اینو گفته لطف کرده :D وگرنه اینم از سرمون خیلی زیاده !

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
نسل بعد بهتر از این تصاویریه که نشون داده شده. اینها فقط جهت دستگرمی هستند.
مطمئناً تمامی انجین های نسل بعد خودشون رو به این حد از گرافیک و بالاتر میرسونند و آنریل طلایه دار اونهاست...

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
اپیک قصد کرده چنین حرکتی انجام بده و الان داره تصاویرش رو نشون میده مطمئناً اگر شرکت های دیگه هم قصد ساخت و نمایش تکنولوژی نسل بعد رو میداشتند الان شاید نمایش های مهیج تری از نسل بعد از بین شرکتها میدیدیم!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اخه موتورUE3 تو 2 سال یه همچین پیشرفتی کنه جل الخالق ! حالا UE4 نیست میخوام ببینم با UE4 چی نشون میدند .
حالا بیشتر من توکف خود بازی هستم اسم این بازی چی بود ؟:D بنظر یه ip جدید هست .

چرا 2 سال
بالاخره نسل بعد یا این نسل.

منظورم UE3 تونسته از 2 سال پیش تا الان یه همچین پیشرفتی کنه .

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
طرف که شباهت زیادی به ناتان دریک داره به نظر من !!! با این وضع گرافیک که فقط روی PC امکان پذیره هر کسی بخواد بازی کنه فکر کنم باید 2-3 میلیون رو پیاده شه :((

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
اخه موتورUE3 تو 2 سال یه همچین پیشرفتی کنه جل الخالق ! حالا UE4 نیست میخوام ببینم با UE4 چی نشون میدند .
حالا بیشتر من توکف خود بازی هستم اسم این بازی چی بود ؟:D بنظر یه ip جدید هست .
چرا 2 سال
بالاخره نسل بعد یا این نسل.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دوستان آرامش خود رو حفظ کنند!:d
اگر این جلوه از قسمت Gameplay که نسل بعدی UE3 می‌توه پشتیبانی کنه نبود که دیگه اپیک عقب مانده نبود بیاد نشونش بده، در حال حاضر دمو‌های CG با گرافیک خیلی بهتری هم در دسترس هست.
به نظر من قریب به 100 درصد میشه گفت که گیم‌پلی خواهد بود.
اما به شخص توی ذهن خودم گرافیک خیلی بهتری رو برای نسل بعدی بازی‌ها داشتم! قطعاً این دمو خیلی خیلی خوبه واسه‌ی نسلی بینابین، ولی نسل بعد می تونه بهتر هم باشه.
اما این نسل بینابین از نظر من در جای خودش خیره‌کننده‌ست!:d

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
off screen ـه همش توی گیم پلی نسل بعد هم همچین چیزی نمیبینید!

نسل بعد بهتر از این تصاویریه که نشون داده شده. اینها فقط جهت دستگرمی هستند.
مطمئناً تمامی انجین های نسل بعد خودشون رو به این حد از گرافیک و بالاتر میرسونند و آنریل طلایه دار اونهاست...

PaRaDoXxXxXxX:|

خدا کنه نسل بعد یه همچین گرافیکی داشته باشیم +AA بهتر

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
حالا بیشتر من توکف خود بازی هستم اسم این بازی چی بود ؟:biggrin1: بنظر یه ip جدید هست .

آبگوشت که بار نمیزارن :D مسلماً از خیلی وقت پیش روش کار کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر