Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود بازی را بلاخره وقت کردم شروع کنم سینمای و خوب هست فقط نمی دونم چرا به نظرم کیفیت بازی اینقدر مات هست !!!!!!!!!!!نمی دونم دوستان متوجه شدن !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
درود بازی را بلاخره وقت کردم شروع کنم سینمای و خوب هست فقط نمی دونم چرا به نظرم کیفیت بازی اینقدر مات هست !!!!!!!!!!!نمی دونم دوستان متوجه شدن !

میری تو option بعد میری advanced video بعد میزاری روی native درست میشه

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
واقعا بازی زیبایی بود. بسیار عالی طراحی شده بود. هم داستان هم هیجان هم گرافیک :)
هر فشنگی که شلیک می شود ممد حیات است و چو مغزی را می ترکاند مفرح ذات. پس در هر فشنگ 2 نعمت است و بر هر نعمت شکری واجب :))

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بازی را برای بار دوم تموم کردم و باید بگم واقعا بیش از حد تخیلی و غیر واقعی شده.حالا دوستان میگویند بازی سینمایی شده نظر خودشونه ولی واقعا از حد گذراندند.

majid cg

کاربر سایت
Apr 21, 2011
6
خب تصمیم گرفته بودم که برای این بازی نقدی بنویسم که حالا حاضر کردم امیدوارم عادلانه باشه :20:

نام بازی : Call Of Duty: Modern Warfare 3

qkc4075sgzpmtbzh4ktz.gif

گیم پلی :

گیم پلی بازی سبک خیلی خوبی داره و گیمر رو هر چه بیشتر به سمت خودش میکشه و با هیجانی که به همراه داره اجازه ی کناره
گیری گیمر از گیم رو نمیده و با صحنه های اکشن گوناگون بازی که واقعا گیمر رو درگیر خودش میکنه و همچنین انیمیشن هایی جدیدی نسبت به نسخه های قبلی بازی در بازی قرار داده شده.

gnh6gx4i8dmyaimi1ca.jpg

از معایب گیم پلی بازی میشه به تکراری بودن ( همانند بازیهای قبلی سری call of duty ) و همچنین طبیعی نبودن حرکات مثل دویدن
و پرش از روی مانع ها اشاره کرد و البته در این زمینه پیشرفتهای کوچیکی داشته.

و همچنین از لحاظ نشونه گیری خیلی دقیقه و خود این هم میتونه حسن یه بازی شوتر باشه و هم عیبه اون .
از این نظر حسن که نشونه گیری ها دقیق میشه و بازی لذت بیشتری داره ولی از نظر دیگه باعث کمی غیر طبیعی شدن بازی نیز میشه ( که البته این دو کاملا سلیقه ایه و جزو معایب به حساب نمیاد ).

نکته ی دیگه ای که بازم به سلیقه ی گیمر برمیگرده غیر طبیعی بودن حملات دشمنه که با تعداد بسیار زیاد ( نا معقول ) هستند و با
اینکه به جذابیت بازی کمک بسزایی میکنه ولی باب میل خیلی از گیمر ها هم نیست.

در کل گیم پلی بازی قابل قبول و لذت بخشه .

گیم پلی : 8.5 از 10

گرافیک:

گرافیک بازی جزو قسمتهایی از بازی به حساب میشه که بیشتر گیمرها شکایت از ضعیف کار شدن این قسمت از بازی دارن.

نکات مثبت گرافیک:

طراحی خوب لوکیشنها و جذابیت اونها، طراحی بسیار خوب اسلحه ها و وسایل جنگی و لباس های جنگی ، تنوع خوب اسلحه ها و توجه بسیار خوب و کافی به دیتیل محیط و به طور کلی هر چیزی که توی بازی وجود داره.

ja2bywg6sgh7ljbaczd8.jpg

8a618ga9yme2pjwuiqmb.jpg

حتی اگه دقت کرده باشید به ساعت مچی کاراکتر دقت خاصی شده و طراحی خیلی خوبی داره و ....
تخریب پذیری مناسب بازی یکی دیگر از نکات مثبت اونه.

نکات منفی گرافیک :

ضعیف بودن تکسچرها در بیشتر مواقع ، نورپردازی تقریبا ضعیف نسبت به بازیهای روز ، شارپ بودن و غیر طبیعی بودن سایه ها و شیدرها ، طبیعی نبودن چهره ی کاراکترها نسبت به بازیهای روز.
البته باید این نکته رو در نظر بگیریم که موتور این بازی ( IW 4.0 ) برای بازی محدودیتهایی ایجاد کرده.

گرافیک: 8 از 10

داستان:

داستان بازی که ادامه سری دوم از سری modern warfare هست بسیار غنی و خوب کار شده و با داستان دنباله دار و خوبی که داره گیمر رو برای ادامه ی بازی و پی بردن به داستان اون تشویق میکنه .
و شخصیتهای بازی که بیشترشون از سری های قبل هم در کنارمون بودن ارتباط خیلی خوبی برقرار میکنن و هیچ گاه در صحنه ی نبرد
همدیگه رو تنها نمیزارن و کمک همدیگه هستن.
صحنه های زیبا و اکثرا احساسی در بازی فراوان دیده میشه که گیمر رو به طور بسیار قوی ( با توجه به شخصیت پردازی فوق العاده )
درگیر میکنه.

tm7a0auwryicw9vyp8as.jpg

به طور کلی داستان بازی خوب و جذابه.

داستان: 9 از 10

صداگزاری و موسیقی:

جایی که همه انتظارات زیادی از این بازی دارن همین قسمت مربوط به صدا گزاری بازیه که در سری دوم همین بازی با اهنگهای حماسی زیبا و دلنشین قشنگی بازی رو دو چندان میکرد.
البته در این سری صداگزرای خوب بوده ولی موسیقی ها ضعیف عمل شده و از این بعد از جذابیت بازی کاسته.
ولی صداگزاری اسلحه ها ، دیالوگها ، محیط و ... همگی خوب انجام شده.

صداگزاری: 8.5 از 10

نمره ی کلی بازی : 8.5 از 10

جمع بندی کلی:

mw3 یکی از بهترین fps های امساله که البته میتونست با پیشرفتهایی در زمینه های گرافیک و گیم پلی و همینطور کم کردن از قسمتهای تکراری بازی مثل نوشته ها ، منو بازی ، جایگاه بهتری رو در میان بازیهای امسال به خودش اختصاص بده.
و در اخر هم بازی کردن این بازی رو به همه ی شما پیشنهاد میکنم چون در غیر اینصورت یکی از بهترینهای امسال رو
از دست خواهید داد.

این نقد توسط خود بنده majid cg نوشته شده و ارایه اون با ذکر منبع و اسم بلامانع است.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
میگم نمیشه آخرش یه کاری کرد که Markarov yuri رو نكشه؟
أخه خيلي غم ناك ميشه!
:((

لطفا داستان بازی را در اسپویلر قرار دهید.

Last edited by a moderator:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
درود...
منو ببخشید اصلا حواسم نبود لینکش رو نذاشته بودم
اینم لینکش!:http://gamerha.blogfa.com/post-125.aspx :d:d:d :d:d:d
من میگم دسته ایکس باکس دارم بعد شما شبیهساز دسته ایکس باکس به من میدی ؟

میگم با دسته ایکس باکس چه طور میشه بازی کرد این بازی رو ؟ کسی نیست جواب بده ؟

برنامه xpadder هم امتحان کردم که خوشم نیومد چون همون موس و کیبرد رو باز شبیه سازی میکنه برای دسته که کیفیت کنترل رو میاره پایین ، من میخوام خود دسته باشه که مثل این که راهی نداره نه ؟ خیلی مسخرس ها خوبه ویندوز 7 هست و دسته هم مال ماکروسافت من نمیدونم چرا این بازی رو براش برنامه نویسی نکردن از دسته پشتی بانی کنه ؟ واقعاً حالمو گرفته
با موس و کیبرد واسه این بازی نمیکنم چون اول این که نمیتونم نزدیک به مانیتور بشینم چشمام اذیت میشه و دوم اینکه کمرم هم خسته میشه پشت صندلی ، من دوست دارم یه جا ولو شم بازی کنم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر