ساخت فیلم سینمایی Devil May Cry!!!

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
شرکت Capcom بعد از ساخت فیلم Resident Evil حالا قصد دارد فیلمی بر اساس سبک بازی شیطان هم می گرید بسازد!!!
ظاهرا ساخت فیلم برعهده شرکت Screen Gems یکی از شرکت های زیردست
Sony Pictures Entertainment's Columbia TriStar Motion Picture Group است.
Kyle Ward یکی از نویسندگان فیلم جدید Kane & Lynch گفته که نویسنده این بازی خواهد بود!!
او گفته:"همه چیز درباره دانته خواهد بود و این که چه کسی به وسیله شیاطین مادرش را به قتل رسانده؟!".
بازی Devil May Cry توسط سازنده بازی Enslaved یعنی Ninja Theory ساخته خواهد شد.
بازی تاریخ انتشار دقیقی ندارد ولی برای هر دو پلتفرم PS3 , XBOX 360 منتشر می شود.
http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-01-devil-may-cry-film-in-the-works

ss_preview_TGS_Trailer_Screengrabs_023.jpg.jpg

(خیلی خوشحال شدم که صدمین پستم همراه شد با این خبر:x لطفا حذفش نکنین)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که اصلا ذوق زده نشدم، دارن با دست خودشون گند میزنن به DMC.:(
بزارن اول نسخه ریبوت5 بازی بیاد، بعد درباره فیلم تصمیم بگیرن.

ویرایش: ببخشید حواسم نبود گفتم شماره 5، همون ریبوت منظورم بود.

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
من که اصلا ذوق زده نشدم، دارن با دست خودشون گند میزنن به DMC.:(
بزارن اول شماره 5 بازی بیاد، بعد درباره فیلم تصمیم بگیرن.
شماره 5 نیست که دیگه دوباره دارن بازیو میسازن
داستان سری قبلو نیمه تموم ول کردن ریبوت میسازن!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
امیدوارم مثل فیلم اویل نباشه . حداقل تصمیم بگیرن انیمیشن بسازن چون خیلی میشه نزدیکش کنن به داستان بازی . انیمیشن Degeneration رو که دادن بیرون خیلی قشنگ بود حداقل قیافه کاراکترا رو قشنگ طراحی کرده بودن ولی از فیلم هاش من اصلا حال نکردم مخصوصا قیافه Nemesis !!
امیدوارم DMC قشنگ تر از اویل باشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اینجور که فهمیدم استادیو منحصر به فردی که زحمت میکشه هر سال گند میزنه به فیلم های RE، میخواد زحمت DMC رو هم بکشه.
البته اگر انیمیشن باشه که میشه استادیویی که انیمیشن RE ساخته، هرچی هست قبلا روی RE کار کرده و با توجه به این که جزء گند کاری توی RE من چیزی ندیدم ...

در کل من به کپکام خسته نباشید میگم! اگر یه ملت با هم متحد بشند یه بازی رو نابود کنن اینقدر قشنگ نمیتونن که کپکام داره بازی هاش رو یکی پس از دیگری نابود میکنه، نابود کنند.

خسته نباشی ای کپکام، خدا قوت :-".

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اینجور که فهمیدم استادیو منحصر به فردی که زحمت میکشه هر سال گند میزنه به فیلم های RE، میخواد زحمت DMC رو هم بکشه.
البته اگر انیمیشن باشه که میشه استادیویی که انیمیشن RE ساخته، هرچی هست قبلا روی RE کار کرده و با توجه به این که جزء گند کاری توی RE من چیزی ندیدم ...

در کل من به کپکام خسته نباشید میگم! اگر یه ملت با هم متحد بشند یه بازی رو نابود کنن اینقدر قشنگ نمیتونن که کپکام داره بازی هاش رو یکی پس از دیگری نابود میکنه، نابود کنند.

خسته نباشی ای کپکام، خدا قوت :-".
البته مهم کارگردانشه نه استودیو.ولی زمانی میتونن قشنگ گند بزنن به هیکل بازی که همون کارگردان RE رو بیارن روش کار کنه:|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کاش تو متن خبر هم میگفتید استیدو همونی که سری فیلم های RE رو ساخته.

بی صبرانه منتظر فیلمی هم رده سری RE هستیم >:d<

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته مهم کارگردانشه نه استودیو.ولی زمانی میتونن قشنگ گند بزنن به هیکل بازی که همون کارگردان RE رو بیارن روش کار کنه:|
پیتر جکسون یا نولان رو که برای ساخت فیلم نمیارن! استودیو که درپیت باشه، کارگردان درپیت میاره سرکار ...

DMC با اون پتانسیل بی نظیر داستان و فضای سیاه و فانتزی گونه خودش یه کارگردان خلاق مثل پیتر جکسون رو میطلبه و با اینکه از تیم برتون و جیمز کامرون خوشم نمیاد، افرادی مثل اینها میتونن روی DMC کار کنند و فیلم بسازند وگرنه بقیه ول معطل هستند در پایان یه عنوان میسازن که فقط از سری بازی موهای سفید رو به ارث برده ...

این طعنه بود نه؟ شوخی میکنی نه!؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من اگه خوش ساخت باشه باهاش موافقم کلا دوستان انتظار هرچی تو بازی بود در فیلم رو نداشته باشن وگرنه میشه همین قسمت آخری RE که به نظر من بد ترینش بودش .

اگه قرار بود خیلی فقط خشک ساخته بشه زامبی به تنهای هیچ چیز بزرگی نداره .

یک وسکر هم به تنهایی نمیتونه داستان رو به پیش ببره نمونش همین قسمت آخری به نظر من وسکر یک بزرگی داشت که اگه قرار بود مثل بازی و این فیلم آخری همه جا باشه اون شخصیت بزرگش از بین میره .

به نظر من جز شماره اخری که یکم بازی رو با فیلمی که شماره قبلی هاش فقط اسم ها رو یدک میکشید اشتباه بود همون اسم یدک کشیدن بهتر بود تا این که فیلیم که هیچ ربطی خیلی بزرگی به داستان بازی نداشتن رو ربط بدی .;)

به نظر من شماره 1و2و3 بهتر بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر