1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

خرید مادربورد psp go

گفتگو در 'PSP Help Center' ایجاد شده توسط TOMBRAIDER, ‏Feb 25, 2011.

1. TOMBRAIDER

کاربر سایت

نام:
    آرش
    سلام بر همه اقایون کاری نداریم بعضی ها بدون اطلاعات و دیدن یک خبر و سریع گذاشتن موضوع اموزش هک psp go دستگاه بعضی ها را بریک کردن و بعد که کار از کار گذاشت و اوضاع بد جوری شد سر یع در پست اول می نویسن من و سایت هیچ مسولیتی نداریم در مقابل بریک شدن psp ها من فقط این موضوع را راه انداختم اگه کسی می دونه مادربورد psp go کجا گیر می یاد بگید تا کسانی که psp go شون بریک شده برن بخرن مرسی

2. neundertall

کاربر سایت

دوست عزیز اگه سراغ داری بگو منم میخوام!!!قیمتشم لطفا بگو!!!

3. TOMBRAIDER

کاربر سایت

نام:
    آرش
    من فقط تونستم دوبی گیر بیارم اگه کسی تو سایت می تونه بره دوبی کار حل میشه :d

4. neundertall

کاربر سایت

PSP من از دستم افتاده mainboardاش شکسته....همش نیم شاعتم دستم نبود.همه جاش سالمه حته یه خطم روش نیوفتاده!!!خیلی بهم زور داره.

5. TOMBRAIDER

کاربر سایت

نام:
    آرش
    :dاقایون اگه جایی دارید معرفی کنید تا بقیه بچه از اونجا بخرن اگه نه که کسی اگه psp go شکسته بگه تا مادربوردش را بخریم ثواب داره بهشتی میشی

برچسب ها: