هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام . جایی رو پیدانکردم که از این هاب داشته باشه . سایتهایی هم که هستن جواب نمیدن . شما کسی یا جایی رو سراغ ندارید که واقعا داشته باشه من از ایشون تهیه کنم . گرفتار شدیم به مولا .
اگر تهران تشریف دارید ، سمت ولیعصر پاساژ ها دارن .
من خودم از اینترنت گرفتم البته دو سال پیش . باز بگردید ، باید پیدا شه .

Rahimi5283

کاربر سایت
Nov 22, 2018
1
سلام دوستان
سوالی که دارم اینه که پلی ۳ کپی خور اسلیم هارد اکسترنال ۲ ترابایت ساپورت می‌کنه یا نه
سوال بعدی این هارد بنظرتون خوبه
هارد اکسترنال 2ترابایتToshiba مدل CANVIO ADVANCE
ممنون میشم جواب بدین

reza900i

کاربر سایت
Jan 14, 2019
3
سلام
میخواستم یه هارد اکسترنال معرفی کنم Seagate Wireless Plus Mobile External Hard Drive این هارد دیسک در عین ظرافت و سبکی بسیار کاربردیه داره از دو طریق بی‌سیم و باسیم می‌تواند به دستگاه‌های مختلف متصل کنیم . من سایت دیجیت نست رو به شما معرفی میکنم این بهترین هارد‌ اکسترنال را بشناسید و با خیال آسوده آن‌ها را خریداری کنید.

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
درود
عزیزانی که قصد خرید هارد برای پلی 3 اسلیم دارن ، چند تا مورد رو لازم دیدم این جا بگم .
اول این که احتمالا اکثر هاردهای usb3 جوابگو هستند و اگر کنسول نشناخت ، یه هاب a4tech-hub 66 به همراه اداپتور (5ولت - 2آمپر) خریداری کنید که صد در صد جواب میده .
دومین مورد ، به این دلیل گفتم "اکثر هاردهای usb 3 جوابگو هستند" چون به خاطر یه مشکل بی معنی این اتفاق می افته (و احتمالا اکثر کاربرای تاپیک سر این یه مشکل هاردشون رو کنسول نمیشناخت !) .
با کاری که کردم ، کنسول 6 تا هارد usb 3 متفاوت رو راحت شناخت . قضیه هم سر این بود که فرمت fat32 با fat32 متفاوته ! یعنی این که یک بار با ntfs to fat32 format wizard هارد رو فرمت کردم و کنسول نتونست بشناسه ، ولی دفعه بعد که با paragon hard disk manager فرمت کردم کنسول بدون مشکل هاردها رو شناخت .
لیست هارد های تست شده هم اینا بودن :
seagate expansion (دو مدل ، یکی با تبدیل قدیمی و یکی هم با تبدیل جدید)
seagate backup plus (این هم دو مدل ، اسلیم قدیم و اسلیم جدید)
adata hd 710
wd elements

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم :)
سلام داداش این هارد که پایین لینکش رو گذاشتم میخوام واسه ps3 بگیرم شما اطلاعات داری
ps3 نسخه اسلیم 160 گیگ کپی خوره فقط قراره داخل هارد بازی کپی کنم
https://www.digikala.com/product/dkp-94230/هارد-اکسترنال-ای-دیتا-مدل-hd720-ظرفیت-2-ترابایت/

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام داداش این هارد که پایین لینکش رو گذاشتم میخوام واسه ps3 بگیرم شما اطلاعات داری
ps3 نسخه اسلیم 160 گیگ کپی خوره فقط قراره داخل هارد بازی کپی کنم
https://www.digikala.com/product/dkp-94230/هارد-اکسترنال-ای-دیتا-مدل-hd720-ظرفیت-2-ترابایت/
درود
تقریبا میشه گفت هر هارد اکسترنالی دیگه بدون مطلب روی PS3 جوابگو هست. اصلا نیازی هم به خرید هاب و ... هم نیست طبق تجربه این چند سال من مشکلاتی که هاب آداپتوردار/بدون آداپتور برای کنسول ایجاد میکنه به مراتب بیشتر از مزایاش هست.
با خیال راحت هر هاردی که مد نظرتون هست رو تهیه کنید فقط حواستون باشه بالاتر از 2 ترا نباشه چون در 99 درصد موارد به Fat32 فرمت نمیشه (مگر هاردهای WD که باز هم به این شکل پیشنهاد نمیشه) و از اونور NTFS هم به شدت اذیت میکنه تو اجرای گیم ها.
:Rose:

• Like
Reactions: hbk2008

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
درود
تقریبا میشه گفت هر هارد اکسترنالی دیگه بدون مطلب روی PS3 جوابگو هست. اصلا نیازی هم به خرید هاب و ... هم نیست طبق تجربه این چند سال من مشکلاتی که هاب آداپتوردار/بدون آداپتور برای کنسول ایجاد میکنه به مراتب بیشتر از مزایاش هست.
با خیال راحت هر هاردی که مد نظرتون هست رو تهیه کنید فقط حواستون باشه بالاتر از 2 ترا نباشه چون در 99 درصد موارد به Fat32 فرمت نمیشه (مگر هاردهای WD که باز هم به این شکل پیشنهاد نمیشه) و از اونور NTFS هم به شدت اذیت میکنه تو اجرای گیم ها.
ممنون ❤️

• Like
Reactions: mobile1199

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
درود
سلام داداش ببخش مزاحم میشم
ما یه هارد خریدیم واسه ps3 که اسمش adata 710 pro هست با ظرفیت 2 ترا اما فرمت fat 32 نداره الان راه کار های دیگه ای هست ؟

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام داداش ببخش مزاحم میشم
ما یه هارد خریدیم واسه ps3 که اسمش adata 710 pro هست با ظرفیت 2 ترا اما فرمت fat 32 نداره الان راه کار های دیگه ای هست ؟
درود
برای فرمت چنین حجمی به Fat32 از طریق خود ویندوز نمیشه. نرم افزار زیر رو نصب کنید و روی پارتیشن مربوط به هارد اکسترنال راست کلیک کنید و بعد انتخاب گزینه فرمت، Fat32 رو بزنید.
دانلود EASEUS Partition Master 18.2 + WinPE نرم افزار مدیریت پارتیشن

• Like
Reactions: hbk2008

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
  • Like

aminoff

عضو جدید
Mar 20, 2024
1
سلام دوستان من یک هارد اکسترنال وسترن دیجیتال گرفتم ولی کنسول نشناخت بچه های اینجا گفتن باید هاب a4tech بگیرم ولی الان دیگه این هاب تو بازار موجود نیست چون قدیمیه همه جا گشتم تو سایت دیجیکالا و بقیه سایت ها هم دیدم ولی چون قدیمیه هیچ جا این هاب موجود نیست میخواستم اگه هاب دیگه ای سراغ دارید که کار کنه بهم بگید ممنون میشم فقط هرچه سریع تر بگید که من همونو خریداری کنم بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر