Metro: Last Light | PC | [پست اول خوانده شود]

Metrolastlight.jpg

مطمئنا می توان Metro Last Light را یکی از بهترین و نوآورانه ترین شوتر های سال 2010 دانست که به خصوص بر روی پلتفورم PC با استقبال مناسبی مواجه شد ولی برخی مشکلات موجود در گیم پلی بازی مانع از آن شد تا علی رغم فوق العاده بودن از لحاظ فنی ( به نوعی اولین عنوانی که قابلیت های Dx 11 را نمایش داد) تبدیل به یک شوتر بی نقص شود.
اما حالا ظاهرا THQ آماده است تا به بها دادن بیشتر به این Ip و شرکت سازنده این عنوان را تبدیل به یکی از قطب های ژانر شوتر تبدیل کند .بازي با موتور اختصاصي و ارتقا يافته 4A ساخته ميشود .اكشن بازي هنوز حفظ شده است .ترس در بازي هنوز وجود دارد مخلوطي از ترس DS و اكشن Stalker

Metro Last Light هنوز تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد اما احتمال میرود اوایل سال 2013 عرضه شود .
Metro: Last Light
قرار است وقایع 20 سال آینده را بازگو کند، زمانی که تمام روسیه به علت بمب ها و عوامل شیمیایی ویران شده است، و زیرزمین های این شهر اکنون به نوعی ایالت های روسیه را تشکیل می دهند. درگیری و جنگ های داخلی بین ساکنین این مترو ها و زیرزمین ها به مشکلات هسته ای روسیه افزوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی "آرتیوم" موظف است که به این مشکلات خاتمه دهد، اما در این بین با چند گروه دیگر مانند"نازی های جدید"و"خرابکاران" نیز باید دست و پنجه نرم کند.

هسته ی اصلی داستانی Last Light را همین چند خط تشکیل می دهد و با اینکه چندان داستانی غنی و ابتکارانه ای نیست اما باید ببینیم که نوع روایت آن چگونه خواهد بود و با چیزی که در قسمت اول دیدیم، مطمئنن 4A Games به همراه نویسندگانش در این زمینه خوب کار خواهند کرد.
با این که قبلا بحث دنباله ی بازی با نام 2034 به میان آمده بود و همه داستان نسخه ی دوم بازی را بر مبنای کمیک نوشته شده توسط Dmitry Glukhovsky می دانستند، اما اینگونه نشد و 4A Games اعلام کرد که Last Light دارای داستانی جداگانه نسبت به کمیک 2034 می باشد.
Last Light عنوانی است که با توجه به اینکه سبک "تیراندازی اول شخص" دارد اما سبک"وحشت" را نیز یدک می کشد. محور Metro یک دنیای آخرالزمانی ـست که باید بیشتر اوغات خود را در میان تونل های سرد و تاریک سپری کنید و در این اماکن به کشتن دیوانه ها، خرابکاران و حتی موجودات عجیب الخلقه بپردازید. ما در نسخه ی قبلی شاهد بخش "چند نفره" نبودیم اما حالا با این که قول داده اند به زیبایی هر چه تمامتر برای بخش تکنفره وقت بگذارند ولی یک بخش "چند نفره" هم برای بازی کننده ها و دوستداران بازی های چند نفره در نظر بگیرند. نکته ی دیگر که بسیار نیز صدا کرد این بود که بازی قرار است به غیر از کنسول Xbox و PC، برای PS3

تاپيك تصاوير بازي

Developer : 4A Games
Publisher : THQ
Genre : Sci-fi FPS
Release Date : 14 May 2013

Metro: Last Light system requirements (minimum)

• CPU: 2.0 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2
  • RAM: 1GB of system memory
  • Graphics: DirectX 9 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 200-series or AMD Radeon 3000 series cards.
  • Operating system: Windows XP SP2
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
Metro: Last Light system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4
  • RAM: 2GB
  • Graphics: DirectX 10 or 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
230_fit477x477.1339527610.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
به نظرم METRO 2033 میزان تفاوت سختی تو EASY , NORMAL , HARD زیاد به چشم نمیومد (البته از دیده من)
امیدوارم تو این نسخه بهترش کنن
کاش برش گردونن به 2034

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
مترو 2033 خیلی باحال بود ؛ خدا کنه 34 هم توپتر باشه ! تنوع اسلحه هاشم زیادتر شه ! جای تک تیر dranagove‏ واقعا تو مترو 2033 خالی بود !

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
ایول ! ایول ! توپتر از 33 هست انگاری!
فقط زمان بازیش نصفه شب باشه فاز میده
مثلا 3نصف شب ! ظلمات مطلق ! هدفون بزنی و بعدش سکته ! ! !
بابا خیلی ترسناکتر شده !

• Like
Reactions: Cont

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
خوب طبق اخرین خبر در مورد این بازی اقای Huw Beynon از استودیو 4A Games طبق گزارشی اعلام کرد بازی Metro: Last Light با بهره گیری موتور گرافیکی خود میتونه به PC بازها 60 فریم و همچنین کیفیت 1080 رو ارائه کنه وی همچنین گفت برای اجرای این بازی PC بازها باید سیستم خودشون رو ارتقاع بدن

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
من تازه Metro 2033 رو به صورت Original از استیم خریدم و هنوز تمومش نکردم، ولی از همون اولش به شدت از این بازی خوشم اومد. واقعا مدت ها بود که یک شوتر متفاوت بازی نکرده بودم و این گیم با اون اتمسفر بی نظیر و با اون سختی جالبش که آدم رو به فکر کردن و یافتن بهترین راه حل وادار می کنه خیلی جالب بود برام.

همون طور که می دونید نمایش این بازی در E3 به چند قسمت تقسیم شده و الان تا پارت 3 برای دانلود توی سایت ها پیدا میشن. هر سه قسمت بسیار زیباتر از یک تریلر عادی هستند و کاملا توصیه میشن، ولی برای دیدن گیم پلی عادی بازی بهتره پارت 1 و برای دیدن گرافیک خیره کننده این بازی بهتره پارت 3 رو ببینید. البته من خودم شخصا پارت 2 رو 100 برابر بیشتر از هر دوشون دوست دارم (از صحنه های سخنرانی Reich که واقعا بی شباهت به سخنرانی های هیتلر هم نیست خیلی خوشم میاد).

پارت 1 با کیفیت اچ دی: اینجا.
پارت 2 با کیفیت اچ دی: اینجا.
پارت 3 با کیفیت اچ دی: اینجا.

(توضیح: با چیز چیز ان باید دانلود کنید).

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تا الان سه تا تریلر از بازی رو دیدم و به جرات میتونم بگم بالاترین جلوه های بصری عمرم رو تجربه کردم ....البته معلومه که کلیه این سه تا تریلر مخصوص نسخه دسکتاپی بازی بوده... امیدوارم محصول نهایی حتی بیشتر از این باشه! حجم بافت ها،سایه زنی پیشرفته،فیزیک پارچه و اجسام واقعا در سطح بالایی قرار داره...

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب طبق اخرین خبر در مورد این بازی اقای Huw Beynon از استودیو 4A Games طبق گزارشی اعلام کرد بازی Metro: Last Light با بهره گیری موتور گرافیکی خود میتونه به PC بازها 60 فریم و همچنین کیفیت 1080 رو ارائه کنه وی همچنین گفت برای اجرای این بازی PC بازها باید سیستم خودشون رو ارتقاع بدن
این 60 فریم خیلی خوب هست با اون کیفیت ولی کاشکی فرهاد سیستم را هم بگن

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر نمی کنم نیاز به گفتن اینا بوده باشه چون همه بازی ها 60 فریم میدن ولی مشخص نیست که چقدر باید پیاده شد تا این 60 دانَه رو گرفت
تجربه نشون داده که سیستم های درخواستی مربوط به بازی های این تیم همیشه فضایی بوده و همیشه هم افت فریم روی شاخش

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یه مشکلی که من با نسخه ی قبلی داشتم، screen tearing بود که بعضی وقتا خیلی رو اعصاب بود!!
تو ستینگ بازی گزینه ای برای V-sync نداشت.. با تنظیمات کارت گرافیک هم درست نمیشد..
نمیدونم مشکل از من بوده یا بازی.. اما امیدوارم اقلا گزینه ی v-sync رو بذارن تو ستینگش..

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یه مشکلی که من با نسخه ی قبلی داشتم، screen tearing بود که بعضی وقتا خیلی رو اعصاب بود!!
تو ستینگ بازی گزینه ای برای V-sync نداشت.. با تنظیمات کارت گرافیک هم درست نمیشد..
نمیدونم مشکل از من بوده یا بازی.. اما امیدوارم اقلا گزینه ی v-sync رو بذارن تو ستینگش..
مگه چقدر Screen Tearing داشتی؟ برای من که با GTX 260 خیلی خیلی به ندرت اتفاق می افته. طوری که فکر می کردم توی گزینه هاش قابل تنظیم نکردند، ولی به طور خود به خود روی موتور بازی فعال هستش.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
مگه چقدر Screen Tearing داشتی؟ برای من که با GTX 260 خیلی خیلی به ندرت اتفاق می افته. طوری که فکر می کردم توی گزینه هاش قابل تنظیم نکردند، ولی به طور خود به خود روی موتور بازی فعال هستش.
زیاد به چشم نمیومد..
آخه فریم بالایی میگرفتم ازش و تصویر بریدگی شدید نداشت..
ولی خب وقتی قبلش یه بازی fps دیگه میکردم بعد مستقیم میرفتم مترو، به چشم میومد :D
خب واسه یه بازی در این سطح گرافیکی واقعا خیلی ضایس که v-sync نداشته باشه..
امیدوارم تو این سری درست بشه..

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اولین تریلر گیم پلی 12 دقیقه ای بازی.
دوستان توصیه میکنم به هیچ وجه این شاهکار رو از دست ندن .... این بازی تقریبا همون حس کرایسیس 1 رو به من القا میکنه.... یه جورایی دژا وو داره!... گرافیک و جلوه های بصری بازی در حد مرگ بالا هستن... واقعا تحمل برای من سخت شده.... میخوااااااااااااااامش!
لینک هیتلر هست و باید از موسیلینی شکن استفاده کنید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Augustus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر