How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
پایان سریال خوب بود ولی قطعا خیلی هارو راضی نکرده. امتیازات مردم و مخصوصا اینکه 30% ملت تو IMDB پایینترین نمره ممکن رو دادن نشون میده تعداد اونایی که ناراضی بودن هم خیلی زیاده :|
شخصا نظرم اینه که بهتر بود کمتر غم انگیز باشه، هرچی نباشه ژانر سریال کمدی هست.

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
چون سیتکامهای بزرگی مثل فرندز و ساینفلد رو بعد از تموم شدنشون دیده بودم خیلی دوست داشتم تجربه پایان سیتکامی که این همه مدت هفتگی دیدمش رو داشتـه باشم و الآن باید بگم ایت ساکز :d
پایان جالبی بود به نظرم ، به هیچ وجه فکر به هم رسیدن تد و رابین رو نمیکردم ، خیلی هم دوست نداشتم این اتفاق بیفتـه خصوصاً اینکه دوست داشتم بارنی با رابین آروم بگیره و از دوباره بارنی شدن بارنی بعد از اون همه تغییراتی که توی این قصل آخر ازش دیده بودم یکمی حالـَم گرفته شد ... کلاً اگـه این فصل آخر نبود خیلی خیلی بیشتر از پایان لذت میبردم ولی حالا فکر میکنم داستان رابین-بارنی واسه این بود که هرچی بیشتر بتونن ذهن بیننده رو از رسیدن تد به رابین دور کنن و اون همه منت تو بی منت تو بی هایی که در مورد رابین-بارنی توی این یه فصل و خورده ای به خوردمون دادن کشک بود ...
راستی یه سوال ، یه جایی از سریال تد یه جمله گفت که خیلی شدید توی ذهن من مونده داشت در مورد خودش و بارنی حرف میزد که گفت :
"اون موقع ما هنوز نفهمیده بودیم که باید از رابین فاصله داشته باشیم "
یا همچین چیزی ، با توجه به این پایان این جمله تکلیفش چی میشه ؟

پ.ن : حرف از یه آلترنیت اندینگ هست که یه فنی درست کرده بوده و روی یو*تیو*ب گذاشته بوده و فوق العاده هم مورد استقبال قرار گرفته بوده ولی به خاطر مسائل کپی رایت پاک شده کسی داره ، دیده ، خبرداره ؟

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
چون سیتکامهای بزرگی مثل فرندز و ساینفلد رو بعد از تموم شدنشون دیده بودم خیلی دوست داشتم تجربه پایان سیتکامی که این همه مدت هفتگی دیدمش رو داشتـه باشم و الآن باید بگم ایت ساکز :d
پایان جالبی بود به نظرم ، به هیچ وجه فکر به هم رسیدن تد و رابین رو نمیکردم ، خیلی هم دوست نداشتم این اتفاق بیفتـه خصوصاً اینکه دوست داشتم بارنی با رابین آروم بگیره و از دوباره بارنی شدن بارنی بعد از اون همه تغییراتی که توی این قصل آخر ازش دیده بودم یکمی حالـَم گرفته شد ... کلاً اگـه این فصل آخر نبود خیلی خیلی بیشتر از پایان لذت میبردم ولی حالا فکر میکنم داستان رابین-بارنی واسه این بود که هرچی بیشتر بتونن ذهن بیننده رو از رسیدن تد به رابین دور کنن و اون همه منت تو بی منت تو بی هایی که در مورد رابین-بارنی توی این یه فصل و خورده ای به خوردمون دادن کشک بود ...
راستی یه سوال ، یه جایی از سریال تد یه جمله گفت که خیلی شدید توی ذهن من مونده داشت در مورد خودش و بارنی حرف میزد که گفت :
"اون موقع ما هنوز نفهمیده بودیم که باید از رابین فاصله داشته باشیم "
یا همچین چیزی ، با توجه به این پایان این جمله تکلیفش چی میشه ؟

پ.ن : حرف از یه آلترنیت اندینگ هست که یه فنی درست کرده بوده و روی یو*تیو*ب گذاشته بوده و فوق العاده هم مورد استقبال قرار گرفته بوده ولی به خاطر مسائل کپی رایت پاک شده کسی داره ، دیده ، خبرداره ؟
توی اون کلیپ تمام جایی که تد و رابین دوباره باهم برمیگردن نیست و فقط لحظه ی آشنایی تد و تریسی رو نشون میده و بعد تد میگه that's how i met your mother.....ا

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سره این 2 اپیزود من 3 4 بار عین یه b!tch اشکم در اومد. خصوصا صحنه آخر. یه بخشی از درون من امشب خاموش شد...
من اصن اومدم تو این تاپیک ک دقیقا همچین چیزی بنویسم!!!
من مسافرت بودم چندساعت پیش گرفتم دوقسمت اخرو و الان تمومشون کردم...من فرندز رو هم دیدم،دوستشم داشتم اما HIMYM برام یه چیز دیگه بود و هست...چندجا اشکم داشت در میومد ولی چون کسی کنارم بود به زور داشتم اشکمو نگه میداشتم!!!
من از ۳سال پیش دنبال میکردم و اون اوایل برای زبان بود ولی خب اونقدر خوب بود ک برای من بهترین سریالی شد ک تابحال دیدم...
شب همگی بخیر.

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
طبق گفته بازیگرهای سریال مثل اینکه 18 دقیقه از قسمت آخر قبل از پخش حذف شده تا کلش توی یک ساعت جابشه. نکاتی جالبی بوده که حذف شده یکی هم که خیلی مهم بوده که خود Josh Radnor حتی نظرش این بوده که بهتر بود این قسمت تو خود سریال پخش میشده اما نظر سازنده های سریال چیز دیگه ای بوده. احتمالا این موارد برن واسه ورژن DVD سریال که بعدا عرضه میشه :|

اینا مواردی بودن که حذف شدن:

صحنه هایی مثل اطلاعات درباره اون آناناس معروف (:d) شرط لیلی و مارشال سر اینکه آخر تد و رابین به هم میرسن یا نه، صحنه های مربوط به شماره 31 (همون مادر بچه بارنی) و یه ویدیو دیگه از Robin Sparkles جز مواردی بودن که حذف شدن. ولی مهمترین صحنه حذف شده که بالا هم اشاره کردم صحنه ای هست که قبل از تموم شدن سریال تد و رابین با هم یه سری صحبت میکنن که اگه پخش میشد احتمالا پایان بهتری رو شاهد بودیم :|

اینم چیزی که خود Radnor درباره اون صحنه گفته:

They cut a scene that Cobie and I shot between Ted and Robin. I thought it was a really important scene and I talked to Carter and Craig [Bays and Thomas, HIMYM's co-creators and co-showrunners] about it. I understand why they cut it, but I thought it laid in that Robin had been thinking about Ted all these years more than Ted had been thinking about Robin. But who knows? ... It was a scene after they ran into each other on the street. They had lunch the next day. I don't want to go too much into it because they obviously cut it for a reason, but I thought it was a really sweet and sad and funny scene.

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
با اینکه ۴ فصل اخر رو اصلا دوست نداشتم اما سه قسمت اخرش رو دوست داشتم و خیلی الان دپرس شدم !
وقتی که یه سیتکام رو چندسالی ادم میبینه مهم نیس چقدر افت کنه تموم شدنش ناراحت کننده هست!
یادم نمیره بعد از یه اپیزود تو فصل ۷ یا ۸ که تد با رابین رو پشت بوم حرف میزنه من رفتم تو یه تاپیک خارجی پست دادم که هنوز یه کشش بین این دو هست و امیدوارم به هم برسن در اخر! تمامشون پست منو نقل قول کردن و شروع کردن به مسخره کردن! !

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مشکل HIMYM اینبود که همه منتظر قسمت آخر بودن و فشار روی چجوری بودن این قسمت زیاد بود ولی فرندز (ع) هیشکی دوست نداشت تموم بشه. قسمت آخرش هم نیازی به آب و تاب نداشت انقدر خود سریال بزرگ بود و خیلی نرمال و بی دردسر تموم شد.
درکل این اپیزود کلی تناقض داشت با اتفاقای گذشته ی سریال و خوب نبود بنظرم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من سال 87 شروع کردم به دیدن سریال. اولین سریال کمدی امریکایی بود که دیدم، موقعی که شروع کردم 4 فصل سریال پخش شده بود و خیلی خیلی خیلی حال کردم با 4 فصل اول. فصل پنجم و ششم رو هفتگی دنبال کردم و بعد از اون دیگه کلاً سریال رو گذاشتم کنار و سالی یه بار یه فصل رو می‌دیدم اونم فقط به صورت خلاصه و فقط می‌زدم بره جلو ببینم داستان چی می‌شه. جدای از این که خیلی سریال افت کرده بود، یه مشکل اساسی با رابطه رابین و بارنی داشتم و فقط منتظر بودم که این دو تا از هم جدا شن و از اول سریال هم دوست داشتم تد و رابین به هم برسن. حالا که فهمیدم آخر سریال چی شده، دوباره شروع می‌کنم از فصل 7 تا آخر سریال رو می‌بینم. اما این بار با آرامش ذهنی :d

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
از قسمت 7 همونطور که میدونید دیگه ندیدم توی این چند روز نشستم تا 15 نگاه کردم همش اینجوریم :crying1:
اخه چرااااا ؟ :((
دقیقا یادمه دوم راهنمایی بودم دوستم DVDِِِیــش و برام اورد نگاه کرد :(
چقدر زود گذشت / چقدر خندیدیم با بارنی و دخترایی که مخ میکرد :((
چقدر خندیدیم با دیوونه بازی مارشملو و لیلی پد :crying1:

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
نمیدونم چی بگم !
بعد از مدت طولانی که این سریال رو میدیدم، باید باهاش خداحافظی کنم. من معمولا سریال یا فیلم نمیبینم.
اگه هم ببینیم، زیاد بهم نمیچسبن. از بین فیلم ها فقط از سه گانه ی بتمن خوشم اومد و دیگه هیچی.
سریال ها هم از Arrow خوشم اومده و این سریال شگفت انگیز.
با How I Met Your Mother زندگی کردم. مطمئنن چندین بار دیگه بازهم این سریال رو تا آخر میبینم.
برام واقعا سخته که تموم شده.
آخرای سریال
واقعا غم انگیز بود. اصلا فکرش رو نمیکردم که اینطوری تموم شه. از اون پایان های غیرقابل پیش بینی بود.
منظورم رسیدن تد و رابین به هم نیست. مرگ تریسی و بچه دار شدن بارنی واقعا غیر قابل پیش بینی بود.
واقعا چقدر قشنگ بود صحنه ای که بارنی بچش رو بغل کرده بود.
ولی اصلا از این سبک پایانی خوشم نیومد. ای کاش داستان اصلا روشی رو طی نمیکرد که تهش مجبور باشیم دوباره ابتدا رو ببینیم.
تهش انگار همه چیز از اول شده بود. مخصوصا اون صحنه ای که روی پشت بوم هنگام هالووین بود و این بود که بسیار قضیه رو غم انگیز تر میکرد.
ای کاش بارنی و رابین باهم میموندن و تد و تریسی هم به خوشی باهم زندگی میکردن. واقعا حیف. این تم غم انگیز چند قسمت آخر اصلا خوب نبود.
چیزی نمونده بود که گریه کنم ! چیزی که اصلا برای من اتفاق نیافتاده وقتی میخوام فیلمی ببینم. واقعا حیف !

ای کاش این سریال ادامه میداشت. داستان هایی توش دیدم، که واقعا زیبا، خنده دار، غم انگیز و جالب بودن.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
کارگردانی واقعا گند زده بود مخصوصا تو سیزن آخر :|
یه سیزن کامل رو صرف ماجراهای قبل ازدواجی کردن که 3 سال هم دووم نیورد. اپیزود های واقعا مسخره و بیهوده مثل داستان سفر مارشال با اون زنه و کلی قسمت های اضافی که واقعا بودن یا نبودنشون فرقی واسه داستان نمیکرد! حداقل اگه یکم کمدی داشت آدم میتونست بپذیره ولی بدبختی کمدی این سیزن به 0 میل میکرد :|

ولی عوضش همه چی رو چپوندن تو 3 اپیزود آخر. خب میمردن یکم داستان رو پخش میکردن؟ :D

پایانش هم به شخصه اصلا فکرش رو هم نمیکردم اینجوری تموم شه :D ولی خب به قول بچه ها، مامانه به زور توی داستان تد جا میشده ( شاید اینم یه ماسمالی بوده واسه اعتراض ملت که 9 سیزن علافشون کرده بود :D )

در کل بعد از فرندز بهترین سری کمدیم هستش و تا یکی دو روز حالم گرفته بود واقعا :(

یه نکته جالب :D تو یکی از اپیزود های سیزن 1 ، تد و رابین و بارنی میرن استریپ کلاب بعد یه دختره رقاص میاد به تد میگه سلام من تریسی ام. بعد تد میگه that's how i met your mother و بچه ها میگن What ؟!!!

خواستم بگم از همون اول اسم مامانه هم مشخص بوده حتی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر