How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اینجا برای من یه سوال مونده!
یعنی هر چی بیشتر طرفدار داره بهتره؟
چیزی که تو دنیا زیاده بیننده ای که فقط میخواد بخنده و به موضوع کاری نداره!
من تو همین فصل میتونم 3-4 تا نکته بگم که خیلیا از این سریال یاد گرفتن! اما امثال فرندز چی؟ همش یکی یه حرف غیر عادی میزنه همه هم هر هر میخندن! چیزهایی که هیچ وقت تو دنیای واقعی اتفاق نمیوفته و فقط تو فیلم خنده داره
من این رو کاملا قبول دارم. البته در این که فرندز سریال لایقی هست هیچ شکی نیست.
خودم به شخصه چیزهای زیادی رو از HIMYM یاد گرفتم.

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
اینو بنده چند صفحه پیش نوشتم و یه شوخی بود با دوستام.:biggrin1:
آهان.:d;)
من تو همین فصل میتونم 3-4 تا نکته بگم که خیلیا از این سریال یاد گرفتن! اما امثال فرندز چی؟ همش یکی یه حرف غیر عادی میزنه همه هم هر هر میخندن! چیزهایی که هیچ وقت تو دنیای واقعی اتفاق نمیوفته و فقط تو فیلم خنده داره
بله دیگه.توی دنیای فیلم و سینما که اینطوره.;)
خب شما به دید یک دی وی دی آموزشی به how i met نگاه نمیکنی که.:dیه سریال fun و قشنگ و کمدی ای هست که نکات آموزشیش خیلی آشکار تر از سریال های دیگه یا همین فرندز (تو این تاپیک:اسمشو نبر) هست.:dوگرنه فرندز هم نکات آموزشی زیاد داشته و حتی بعضی از قسمت هایی که توی how i met سعی کردن روی نکته ی آموزشیش مانور بدن رو ایده اش از فرندز گرفته شده.
مثلا اپیزود 11 سیزن 5.(smoke):d
و توی فرندز اینقدر روی شوخی کردن و سرگرم کردن مخاطب تاکید داره و شما اینقدر سرگرم میشید که نکته آموزشیش به کلی گم میشه.و الا کمتر از how i met نداره ولی how i met تاکیدش روی آشکار تر بودن هست.;)
البته قصد بدی ندارم از این پست هام. سو تعبیر نشه واسه دوستان.;)

آخرین ویرایش:

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان اگه امکان داره دیگه مقایسه این سریال با فرندز تمام کنید . درباره خود سریال بحث کنید.
والا ما هر چی میگیم هیشکی گوش نمیکنه:d
دوستان تا الان تا کجای سریال رو دیدین؟
من خودم تا اپیزود 15 سیزن 6 (یعنی اخرین قسمتی که اومده) دیدم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
این چیزایی که گفتی کاملا بلعکس هست ممد جون ، مطمئنم که فرندز رو ندیدی ، چون اونی که مصداق زندگی واقعی هست و میتونی نمونه هاش رو تو جامعه ببینی فرندز هست ، حداقل فرندز یه خوبی که داره این بود که تم تین ایجری مضحک نداشت ، در ضمن موضوعاتی که تو فرندز مطرح میشد کاملا در رده ی Mature بود این رو از هرکی که فرندز رو کاملا دیده میتونی بپرسی دقیقا چیزی که برعکس HIMYM هست .

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من از شبکه ی تلویزیونی نگاه نمیکنم how i met رو.
کسی میدونه تا الان چند قسمت پخش شده؟(ویرایش:فهمیدم) :d
کتی پری قسمت چندم میاد؟
منم دانلود میکنم :d کلا از دوبله بدم میاد. :d
کتی پری تو قسمت 15 سیزن 6 بازی میکنه.
پ.ن:دوستان به دلایلی امکان گزاشتن لینک دانلود در خود تاپیک وجود نداره در نتیجه کسی اگه نیاز به لینک دانلود اپیزودها یا زیرنویسهاشون داره بنده خودم در پروفایل یا p.m در خدمت هستم.

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
این چیزایی که گفتی کاملا بلعکس هست ممد جون ، مطمئنم که فرندز رو ندیدی ، چون اونی که مصداق زندگی واقعی هست و میتونی نمونه هاش رو تو جامعه ببینی فرندز هست ، حداقل فرندز یه خوبی که داره این بود که تم تین ایجری مضحک نداشت ، در ضمن موضوعاتی که تو فرندز مطرح میشد کاملا در رده ی Mature بود این رو از هرکی که فرندز رو کاملا دیده میتونی بپرسی دقیقا چیزی که برعکس HIMYM هست .

از همین جا میشه فهمید شما HIMYM رو ندید . و همین جوری داری قضاوت میکنی اتفاقا اصلا این سریال تینیجری نیست !!!
شخصیت های این سریال همه دیگه ***** هستن (30 به بالا) و سنی ازشون گذشته . به جز
در چند موردflashback .
رابطه هایی که تو این سریال ایجاد میشه اصلا هم تینیجری نیست . تم اصلی هم در مورد مجرد بودن یا نبودن هست

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از همین جا میشه فهمید شما HIMYM رو ندید . و همین جوری داری قضاوت میکنی اتفاقا اصلا این سریال تینیجری نیست !!!
شخصیت های این سریال همه دیگه ***** هستن (30 به بالا) و سنی ازشون گذشته . به جز
در چند موردflashback .
رابطه هایی که تو این سریال ایجاد میشه اصلا هم تینیجری نیست . تم اصلی هم در مورد مجرد بودن یا نبودن هست
عزیزم من تا اخر فصل 5 رو دیدم .
شما اول درک کن نوشته ی من چی بود بعد بیا تز بده . کلا محتوی سریال بسیار پیش پا افتاده و دارای تم تین ایجری هست ، من به سن و سال کاری ندارم ، درون مایه اپیزود های پخش شده رو میشه تهی از هرگونه معنایی دونست ، کلا این سریال اغنا کننده ی غشر Mature نیست و رویه ای که داره برای رده ی سنی تین ایجر شاید جالب باشه ! کلا از طرز تفکری که تو طرفداران سریال هم مشاهده میشه کاملا مشخص میکنه نظریه من درسته ، کلا از نظر محتوی حتی جزو سیتکام های خوب هم به حساب نمیاد ! من خودم سریال رو تا فصل 5 دنبال کردم و دیگه سعی میکنم این کار رو نکنم . در ضمن سعی میکنم دیگه اینجا کامنت نزارم ، چون اونطور که معلومه خیلی هاتون اصلا نمیدونید فرندز چی هست .

• Like
Reactions: Sweet Jesus

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
والا من دارم از صفحه اول پست هارا میخونم آخرم نفهمیدم چجور سریالیه :d

حالا چجور سریالیه؟؟؟من تا حالا توعمرم ازاین جور سریال ها ندیدم:dمیشه بگبد چجوریاست ؟

سریالو دانلود میکنید یا میخرید یا از رو ماهپایه نگاه میکنید؟

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
سلام
والا من دارم از صفحه اول پست هارا میخونم آخرم نفهمیدم چجور سریالیه :d

حالا چجور سریالیه؟؟؟من تا حالا توعمرم ازاین جور سریال ها ندیدم:dمیشه بگبد چجوریاست ؟

سریالو دانلود میکنید یا میخرید یا از رو ماهپایه نگاه میکنید؟
سریال طنز موقعیت هست.یه داستانی رو روایت میکنه و خب کمدی و به اصطلاح خنده دار هست.یک پدری هست در سال 2030 داره واسه 2تا بچش داستان آشنایی با مادرشون رو تعریف میکنه که کل فیلم فلش بک میکنه تو زمان حال و 5 تا رفیق هستن (که یکیشون همین آقای پدر هست) و زندگیشون رو به تصویر میکشه.که کاراشون طنز کلا.:d
یکی دو قسمتش رو دانلود کنید یا یه فصلش رو بخرید ببینید میفهمین چی به چیه.
تو ماهوا*ره هم پخش میشه ولی دوبله هست.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سریال طنز موقعیت هست.یه داستانی رو روایت میکنه و خب کمدی و به اصطلاح خنده دار هست.یک پدری هست در سال 2030 داره واسه 2تا بچش داستان آشنایی با مادرشون رو تعریف میکنه که کل فیلم فلش بک میکنه تو زمان حال و 5 تا رفیق هستن (که یکیشون همین آقای پدر هست) و زندگیشون رو به تصویر میکشه.که کاراشون طنز کلا.:d
یکی دو قسمتش رو دانلود کنید یا یه فصلش رو بخرید ببینید میفهمین چی به چیه.
تو ماهوا*ره هم پخش میشه ولی دوبله هست.

اینترنت درست حسابی ندارم دانلود کنم از دوبله های ماهواره هم حوشم نمییاد b-) ازکجا میتونمتهیه کنم صحنه های ....ندارن که:d

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
درسته,مورد دار نیست.ولی دیگه زیر 16 بشینن ببینن باید یه ستاد جمع آوری بارنی های جامعه تا چند سال آینده تاسیس بشه.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر