گیرباکس ساخت Borderlands 2‌ را در دست دارد

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
گیرباکس ساخت Borderlands 2‌ را در دست دارد [به‌روز رسانی شده]

kftn3yf5t08y2wvbki.jpg

|خبر اصلی| مدیرکل شرکت GearBox، یعنی رندی پیچ فورد، ساخت دنباله‌ای را بازی Bordrlands‌ تایید نمود.
پیچفورد این خبر را طی مصاحبه‌ای مطرح نمود و اذعان داشت: "من باید بر روی Borderlands 2‌ کار کنم. درست است؟"

مدتی پیش شایعه‌ای با مضمون در دست ساخت بودن Borderlands 2‌ تا ماه قبل منتشر شد، اما پیچفورد با طرح سوال "Borderlands 2 چیست؟!" بر این گمانه زنی‌ها پایان داد.
این خبر درحالی منتشر می‌شود که کارگردان بازی در مصاحبه‌ای با VG247‌ اعلام کرده بود که ساخت ادامه‌ای برای این بازی کاری "ناعاقلانه" است.
اولین نسخه‌ی این بازی در سال 2009 بر روی کنسول‌های خانگی PlayStation 3 ،Xbox 360‌ و همچنین کامپیوترهای‌شخصی منتشر شد. |خبر اصلی|

[به‌روز رسانی 1] مدتی پس از انتشار خبر فوق سرویس VG247 اطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد که "نه، رندی پیچفورد ساخت Borderlands 2‌ را تایید نکرده است." و پیچفورد در حال شوخی بوده است. شاید گیرباکس می‌خواهد تمام تمرکز خود را بر روی Duke Nukem جمع کند.

اما دقت کنید این بدین معنی نیست که پیچفورد ساخت Borderlands 2 را مردود اعلام کرده و آن را لغو کرده است. شاید با این کار می‌خواهند زمینه‌هایی برای انتشار اطلاعات بیشتر آماده کنند.
می‌توان امید به انتشار اطلاعات بیشتر داشت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LEERY

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
منک حوصله این بازی ها رو ندارم ! 2 کیلومتر برو ! مراحل تکراری ! بیابون گردیه ! مث فارکرای 2 ! کلا حوصله و اعصاب و وقت زیاد میخواد ! جذابیتم که نداره حداقل واسه من ...

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
منک حوصله این بازی ها رو ندارم ! 2 کیلومتر برو ! مراحل تکراری ! بیابون گردیه ! مث فارکرای 2 ! کلا حوصله و اعصاب و وقت زیاد میخواد ! جذابیتم که نداره حداقل واسه من ...

نگو برادر، لامصب از ترياك هم بيشتر آدم رو معتاد ميكنه.:d

Gearbox الان داره 4 تا بازي ميسازه كه Brothers In Amrs، Borderlands 2، Aliens:Colonial Marines و Duke Nukem Forever .

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
نگو برادر، لامصب از ترياك هم بيشتر آدم رو معتاد ميكنه.:d

Gearbox الان داره 4 تا بازي ميسازه كه Brothers In Amrs، Borderlands 2، Aliens:Colonial Marines و Duke Nukem Forever .
خوش به حالشون! با این همه رستگار می‌شن؟! منظورم اینه که کارا خوب از آب درمیاد، اونم یه تنه؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خوش به حالشون! با این همه رستگار می‌شن؟! منظورم اینه که کارا خوب از آب درمیاد، اونم یه تنه؟
Gear Box شرکت متعادلیه هیچ وقت بازی آشغال از شرکت نمی بینی به نظرم بازی عالی کم می زنه ! رو تعادل سیر می کنه! :d راز موفقیت و ثباتش روی همین نکته هست!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یاده شب های عید بخیر .
تا ساعت 7 صبح چهار نفری بازی میکردیم XP میگرفتیم ، هی خدا :D
مهران کجاییییییییی که یادت بخیر :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب اونایی که خوشحالن زیاد خوشحال نباشن!:D
No, Randy Pitchford did not confirm Borderlands 2 is in development

مثل اینکه همش یه سوءتفاهم(توسط سایتای خبری)تو درک جمله ی رندی پیچفورد تو مصاحبش بوده و خبری از Borderland 2 نیست.
گویا تو مصاحبش گفته بوده:

I’m sure Duke will have some demands of me and I’ve gotta work on Borderlands 2, right?’ (laughs)
که کسی به قسمت Laughs توجه نکرده و فکر کردن پیچفورد B2 رو یه جورایی تائید کرده.
واکنش پیچفورد به این خبر:
Yes, of course I was joking. It’s absurd to think otherwise and irresponsible for someone to represent otherwise,
There has been a lot of people assuming that we are working on Borderlands 2. The reality is that we have made no announcements about future plans there.
“I was making a joke about the assumption that people have made that effort on Duke affects the future of Borderlands.
“It was a joke

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
داشتم با خوشحالی تاپیک رو میومدم پایین که پست سینا رو دیدم و خشکم زد ! :| :D

یکش یکی از بهترین COOP هایی بود که بازی کرده بودم و دقیقا هر شخصیت یه فایده ای داشت. به هر حال امیدوارم که نسخه دومی هم ببینم...

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
من میگم بهتر شد که کنسل شد بیان روی دو ک کار کنن بهتره
یعنی میشه دوک یه روز بیاد و بترک.نه دوباره. یاد دوک 3d بخیر .

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تو سایت gearbox اگه برید میبینید که اینا دو عنوان رو هنوز انونس نکردن.اگه به این تیکه جمله هم دقت کنید:
There has been a lot of people assuming that we are working on Borderlands 2. The reality is that we have made no announcements about future plans there.
میبینید که هنوز امیدهایی هست.سیاست تجاری شرکتشون اینطور ایجاب میکنه که فعلا درباره برنامه های دراز مدتشون حرفی نزنن.
این حرف هم پای یکی از همین بازیهای مجهول الهویه(!) نوشته شده:
Gearbox always has top secret projects in the works! Watch this space for a huge surprise!
اینم حرف همین اقای Randy Pitchford پای همین پروژه:
I've started a new project. It's big. It's, like, 'look-at-our-line-up-and-imagine-something-even-bigger' kind of big. I'm directing it myself. I can't mention it publicly yet. When you find out what this is, you'll likely agree that I can't oversell this one.
من که احتمال قوی میدم این بازی رو تا 2013 ببینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر