تا حالا چند ساعت Ffxii رو بازی کردین!!؟

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
اینایی که گفتی هر کدومشون یه صفحه توضیح میخواد عزیز و باید Level کاراکترهاتم بالای 80 باشه که به اینا فکر کنی! و من راستش الان نمیدونم شما کجای بازی هستی! و کدوم کارهارو انجام دادی و ... باید اول بهم بگی کجایی چیکارا کردی بعد دونه دونه سوال بپرسی من هم جوابتون رو میدم;)
Keep Playing and dont give up

سلام به اقا سهیل
من لولم 65 هست و در منطقی Ridorana Cataract هستم
کار خاصیم نکردم به جز main story چند تا شکار هم رفتم
راستی دور و بر Giza Plains یه غار بود که داخل اون همش اسب بود اونجا رو که رد کردم رسیدم به یه جایی که طوفان شن بود همونجا سرو کله یه باس هم پیداش شد و ربطی به main story نداشت و وقتی کشتمش یه ایتم بهم داد که نفهمیدم ایتمه کجا رفت و به چه درد می خورد

حالا شما بیا بگو جریان این ایتمه و باسش کلا چی بود
مرسی

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام به اقا سهیل
راستی دور و بر Giza Plains یه غار بود که داخل اون همش اسب بود اونجا رو که رد کردم رسیدم به یه جایی که طوفان شن بود همونجا سرو کله یه باس هم پیداش شد و ربطی به main story نداشت و وقتی کشتمش یه ایتم بهم داد که نفهمیدم ایتمه کجا رفت و به چه درد می خورد

مرسی
راستش این بازی 13 Espers داره که با کشتن اونا میتونی ازشون در یک تایم محدود استفاده کنی و Summon کنی که 5 تای اونا جزء Main Story هستن که باید حتما باهاشون مبارزه کنی و 8 تای بعدی رو اگه خواستی میتونی به صورت دلخواه Optional باهاشون مبارزه کنی که واسه بعضیهاشون باید چندتا Quest انجام بدی و چندتا Item بگیری تا پیداشون کنی مثل همین Esperi که شما کشتی یعنی Adramelech این اولین Optional Espere بازیه که توی Zertinan carvern هستش و خیلی هاشون هم به این راحتی نمیمیرن!;) و واسه اینکه بدونی چندتا Esper داری برو قسمت Espers در Bestiary

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام به اقا سهیل

مرسی

سلا آقا میلاد. با اجازت من جواب میدم.

اگر اون باسی که بهش برخورد کرد Health bar یا همون خط قرمز رنگی که مقدار جون اون باس رو نشون میده بصورت بزرگ بالای صفحتون داشت ، بدون شک با یه Esper برخورد کردی. چون فقط باسها واسپرها هستند که جونشونو بصورت یه خط قرمز بزرگ بلای تصویر نشون میده. و اگر نه احتمالا با یه مانستر کمیاب.
با توچه به اطلاعاتی که دادی میتونم بگم اون باسی که بهش برخورد کردی یه Hidden Esper بوده. کلا تو این باز 13 تا Esper وجود داره که چند تا از اونها رو تو خود داستان اصلی بازی بهشون برخورد میکنی و بقیه یا همون Secret Esper ها در جاهای مختلف پنهان هستند. یه نمونه از اسپرهائی که تو خود داستان بازی بدست میارید Belias هست. این باسها که بهشون اسپر گفته میشه فرقشون با باسهای دیگه در اینه که وقتی شما اونا رو شکست دادید، تحت فرمان شما قرار میگیرن و شما میتوید هر لحظه که اراده کنید اونا رو احضار کنید تا براتون بجنگن.
در رابه با آیتمی که گفتید بگم که باسها و اسپرها چیزی از خودشون دراپ نمیکنن و آیتمی به جا نمیذارن. شاید منظور شما اون علامت خاصی هست که بعد کشتن اسپر روی صفحه ظاهر میشه.
با توجه به مکانی که گفتی فکر کنم با Adrammelechکه یه اسپر هست برخورد کردی.
در هر صورت شاید همه این چیزائی رو که گفتم میدونستید ولی خب بعضیهاش شاید به درد کاربرای دیگه بخوره.
امیدوارم کمکی شده باشه. موفق باشید.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام. FFXI اولین گیمی بود که من تو سری Final Fantasy بازی کردم. میتونم به جرأت بگم یکی از زیباترین و جذابترین بازیهائی بود که تا حالا براشون وقت گذاشتم. چیزی حدود 150 ساعت که به جرأت بگم از بهترین ساعتهای دوران گیم بازی کردنم بود. در رابطه با گیم پلی این بازی بگم که از این سبک Gambit لذت بردم و اینکه جنگها حالت Real time داشتن بازی رو بیشتر هیجان انگیز کرده بودن. اینکه سریهای قبلشو بازی نکردم ولی میدونم جنگها Turn Based بوده ولی کلا از سبک این سری خوشم اومد. کلا کسایی که به برنامه نویسی علاقه دارن حتما با این سیستم Gambit حال میکنن شدید! و کسایی هم که از این سیستم حال نمیکنن میتونن خودشون شخصا به کاراکتراشون فرمان بدن. منکه شخصا از تمام اسلاتهای گمبیت استفاده میکردم.

الان شاید 1 ماهی هست این بازی رو نمیکنم و مشغول 360 هستم. ولی کاراکترام همه لول 80 بودن. راستش خودم هم نمیخواستم دیگه بیشترشون کنم چون شاید یه کم بازی ساده میشد. بعد از اینکه داستان اصلی بازی رو تموم کردم، هانت کلاب رو تموم کردم و بعدشم کشتن اون 80 تا مانستر نایاب !! این اواخر هم دنبال این بودم که قویترین اسلحه ها رو بدست بیارم مثل ExcaliburوZodiacو Tournesol که واقعا زمانگیز ولی جذاب بودن خلاصه هر کار میتونستم تو این بازی کردم. حالا هم گذاشتمش کنار PS2 توی کمد که شاید یه روز بیارمش بیرون، خاکشو بگیرم و دوباره باهاش حال کنم.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
راستش این بازی 13 Espers داره که با کشتن اونا میتونی ازشون در یک تایم محدود استفاده کنی و Summon کنی که 5 تای اونا جزء Main Story هستن که باید حتما باهاشون مبارزه کنی و 8 تای بعدی رو اگه خواستی میتونی به صورت دلخواه Optional باهاشون مبارزه کنی که واسه بعضیهاشون باید چندتا Quest انجام بدی و چندتا Item بگیری تا پیداشون کنی مثل همین Esperi که شما کشتی یعنی Adramelech این اولین Optional Espere بازیه که توی Zertinan carvern هستش و خیلی هاشون هم به این راحتی نمیمیرن!;) و واسه اینکه بدونی چندتا Esper داری برو قسمت Espers در Bestiary

سلام چه جالب. من هم دقیقا همین الان داشتم جواب میدادم که بعد از اینکه ارسال کردم دیدم شما هم پاسخ دوستمونو دادید. خب در رابطه با جواب دوستمون تقریبا هم عقیده هستیم. فکر کنم جواب کاملی گرفتن. در ضمن آقا صبحتونم بخیر ! البته تا یکی دو ساعت دیگه 

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
می تونيد جای همه Esper ها رو بگيد

Adrammelech : Zertinan Caverns

Zalera : Barheim Passage

Cuchulainn : Garamsythe Waterway

Exodus : Mosphoran Highwaste

Zeromus : Stilshrine of Miriam

Chaos : Necrohol of Nabudis

Ultima : The Great Crystal

Zodiark : Henne Mines

بقیه هم که طی Main Story پیدا میشن
این اسپر ها همشون تو این مکان ها مخفین باید پیداشون کنی
واسه پیدا کردن اونا اول باید یه سری ساید کوئست و هانت انجام بدی مثلا بعد اول بازی که از Barheim Passege بیرون می یای دیگه راه برگشت بسته میشه باید با انجام یه هانتی که اسمش الان یادم نیست کلید در پشتی ! به Barheim Passege رو پیدا کنی
قویترین بین اینها Zodiark یا در اصل Zodiac و از لحاظ پیدا کردندشون Chaos خیلی دردسر داره
واسه جنگیدن با Zodiac هم باید حداقل 10 تا اسپر رو شکست داده باشی

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

Adrammelech : Zertinan Caverns

Zalera : Barheim Passage

Cuchulainn : Garamsythe Waterway

Exodus : Mosphoran Highwaste

Zeromus : Stilshrine of Miriam

Chaos : Necrohol of Nabudis

Ultima : The Great Crystal

Zodiark : Henne Mines

بقیه هم که طی Main Story پیدا میشن
این اسپر ها همشون تو این مکان ها مخفین باید پیداشون کنی
واسه پیدا کردن اونا اول باید یه سری ساید کوئست و هانت انجام بدی مثلا بعد اول بازی که از Barheim Passege بیرون می یای دیگه راه برگشت بسته میشه باید با انجام یه هانتی که اسمش الان یادم نیست کلید در پشتی ! به Barheim Passege رو پیدا کنی
قویترین بین اینها Zodiark یا در اصل Zodiac و از لحاظ پیدا کردندشون Chaos خیلی دردسر داره
واسه جنگیدن با Zodiac هم باید حداقل 10 تا اسپر رو شکست داده باشی
واقعا مرسی از همه بچه ها که خیلی سریع اطلاعاتشون رو در اختیار سایرین قرار میدن یکی از هدفهای این تاپیک هم همینه و بازم میگم هر کی مشکل داره در هر کجای بازی بیاد و بپرسه یا من جواب میدم یا دوستان این و بدونه که حتما جواب میگیره;)
Just Keep Playing & dont give up

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
من خیلی طرفدار فینال هستم ممن از بچگیم فینال بازی می کردم
ووقط هم از فینال 12 همین جدیده خوشم امده
چون تمام وقت مو روش گذاشتم
من تمام فینال ها رو دارم از انهایی رو که باسهی پی اس 1 هست
تمام سریشو

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام به دوستان
اقا سهیل یا دوستان کسی فاینالهای 6 .7 .8 . و 9 رو برای pc نداره
مرسی
راستی این شمشیر excaibur و دیگر وسایل مخفی بازی رو از کجا و چه جوری باید گیر اورد ؟
مرسی
بای

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

سلام به دوستان
اقا سهیل یا دوستان کسی فاینالهای 6 .7 .8 . و 9 رو برای pc نداره
مرسی
راستی این شمشیر excaibur و دیگر وسایل مخفی بازی رو از کجا و چه جوری باید گیر اورد ؟
مرسی
بای
برای بازی کردن بازیهای PSone بر روی Pc شما اول باید Emulatore PSone رو داشته باشی تا بتونی بازی کنی و بازیها با حجم خیلی 100 MB بالائی به صورت Iso بر روی خیلی از سایتها هستش! و نمیتونی با DAP هم DL کنی چون ساپورت نمیکنه و در مورد Excalibur شما باید در منطقه Great Crystal در Giruvegan که بدون نقشه هستش دنبال اون بگردی و باید حتما Diamond Armlet رو داشته باشی من دقیقا جای اون جعبه رو یادم نیست:confused:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام
من منظورم خود نسخه یه pc بود
ولی ممنون
حالا بریم سر اصل مطلب

کلید Barheim Key رو از کجا باید گیر بیارم
یه هانتی هست به نام bloodWing که مثل اینکه تو Barheim Passege هست ولی کلید که ندارم حالا چیکار کنم
یه سوال دیگه
Nabreus Deadlands و Necrohol of Nabudis دیگه کجایه .یه دوتا هانت هست که باید بری اینجا مثل اینکه حالا کجایه؟
عجب گیری افتادیم این هانت ها هم دیگه دردسری شدن .تا پیداشون کنیم جونمون بالا میاد
این Marilith دیگه کجایه مردیکه میگه از طرف Dalmasca Westersand برو داخل Zertinan Caverns ما هم رفتیم و کل این غارو بالا اوردیم ولی این هانته پیداش نشد که نشد
اینجوری که بوش میره من هر روز سراغ 3.4 تا هانتو باید از دوستان بگیرم:cheesygri
چی کار کنیم میخواهیم حرفه ای بشیم:blushing:
مرسی
بای

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام
من منظورم خود نسخه یه pc بود
ولی ممنون
حالا بریم سر اصل مطلب

کلید Barheim Key رو از کجا باید گیر بیارم
یه هانتی هست به نام bloodWing که مثل اینکه تو Barheim Passege هست ولی کلید که ندارم حالا چیکار کنم
یه سوال دیگه
Nabreus Deadlands و Necrohol of Nabudis دیگه کجایه .یه دوتا هانت هست که باید بری اینجا مثل اینکه حالا کجایه؟
عجب گیری افتادیم این هانت ها هم دیگه دردسری شدن .تا پیداشون کنیم جونمون بالا میاد
این Marilith دیگه کجایه مردیکه میگه از طرف Dalmasca Westersand برو داخل Zertinan Caverns ما هم رفتیم و کل این غارو بالا اوردیم ولی این هانته پیداش نشد که نشد
اینجوری که بوش میره من هر روز سراغ 3.4 تا هانتو باید از دوستان بگیرم:cheesygri
چی کار کنیم میخواهیم حرفه ای بشیم:blushing:
مرسی
بای

سلام. ببین برای اینکه هم کار خودت راحت بشه همکار ما یه سر به این سایت بزن همه چیزو پیدا میکنی.

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/459841.html

Nabreus Deadlands و Necrohol of Nabudis در شما غربی Salikawood قرار گرفته. تو قسمت Grand Bower که باید یه باس به نام King Bomb رو بکشی و دقیقا قبل این باس یه کریستال Save وجود داره. از اون که رد بشی به این جاهائی که بهت گفتم میرسی. بهت پیشنهاد میکنم اگه لولت زیر 55 هست اصلا اونورا آفتابی نشو.

برای بدست آوردن Barheim Key هم باید یه ساید کوئست رو انجام بدی. قبل اینکار باید ساید کوئست The lost coctoid و Murderer in the mine رو تموم کرده باشی. برای شروع این ساید کوئست که بهت berhim key رو میده میری Dalmasca Easter land. وارد South bank village میشی وبا Dantro’s wife صحبت میکنی.اون بهت میگه که یه مریض داره و از تو میخواد یه چیزائی براش جور کنی. دو سه بار میفرستدت دنبال دارو و این چیزا. بعدش که همه چیزو جور کردی میری پیشش و میگه مریضش خوب شده. بعد میری پشت خونشون میبینی که مریضه اونجاست. ازت تشکر میکنه و این Barheim key رو بهت میده.

رسیدیم به Marilith. ببین تو درست رفتی فقط برای اینکه پیداش کنی یه فن داره. وقتی رفتی Zertinan caverns. باید بری قسمت جنوبی ناحیه وسط نقشه و Speartongues ها رو میکشی. بعد یه 4-5 دقیقه اون منطقهای که خورشید داره نور میندازه وایمیستی. جای دیوار سمت غربی 3-4 دقیقه وایمیستی. بعد 3-4 دقیقه میری سمت دیوار شرقی جائی که خورشید نور میندازه نزدیک کاکتوسها. اونجا هم یه 5 دقیقه واستی یهو میاد. اینم دقیقا یه عکس از جائی که باید منتظر بمونی تا پیداش کنی.

http://tinyurl.com/2oj8m5

در ضمن این چیزا رو من خودم اختراع نکردم. اکثر جاهائی که گیر میکردم از تو همین سایتها پیدا میکردم.
موفق باشی.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
مرسی حمید جان
من زیاد انگلیسیم خوب نیست و حال اینکه معنی کنم هم ندارم
پس این تاپیک برای چیه .برای کسانی مثل من که افرادی مثل شما و سهیل جان کمکمون کنند دیگه:cheesygri
بازم ممنون . خیلی اقایی

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
مرسی حمید جان
من زیاد انگلیسیم خوب نیست و حال اینکه معنی کنم هم ندارم
پس این تاپیک برای چیه .برای کسانی مثل من که افرادی مثل شما و سهیل جان کمکمون کنند دیگه:cheesygri
بازم ممنون . خیلی اقایی

خواهش میکنم. در هر صورت من درخدمتم، اگه مشکل یا سؤالی داشتی بیا اینجا بگو شاید بتونیم کمکی کنیم.
فعلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر