تا حالا چند ساعت Ffxii رو بازی کردین!!؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

این تاپیک واسه اونایی هستش که در این بازی حرفه ای هستن پس لطفا اماتورها وارد نشن!!..هممون میدونیم که تموم کردن این بازی شاید 30 ساعت هم طول نکشه و این کارو همه بلدن! و هرکی میاد میگه من FFXII رو تموم کردم خیلی راحت بود و کوچیک! و این اصلا خوب نیست چون ما با یه بازی قوی طرفیم..و این تکمیل کردن بازی هستش که مهمه نه تموم کردن اون Main Story)! و واسه این کار شاید نیاز به 200 + ساعت بازی داشته باشید!! و باید خیلی از کارهای زیر انجام بدین مثل ( Get All Esperst-Hunts-Optional Bosses-secret Weapons-Sidequests-Fishing Game - Fill Bestiary )
و خیلی چیزهای دیگه.. حالا میخوام بدونم ایا کسی هست که این همه مدت وقت گذاشته باشه واسه این بازی؟! و کدامیک از اون موارد بالا رو انجام داده سخترین bossi که کشته کیه؟ ایا همه اسلحهارو گرفته؟و... در اخر هدف از این تاپیک اینه که راحت از کناره این بازی نگذریم و طرفداران این بازی هم فراموش نشن و هرکسی هم سوالی داره یا راهنمایی میخواد میتونه مطرح کنه من جواب میدم و شاید خیلی از شماها خیلی بیشتر از اون کارهارو انجام دادین ولی مطرح نکردین پس بیاید و بگید که چیکار کردین..
لطفا فقط اماتورهایی که قصد پیشرفت دارن وارد بشن!:)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
Yiazmat (50/000000)
Hell Wyrm( 5000000)
Omega (1000000)
Behemoth King (15000000)
Fenfir( 1000000)

فکر نکنم از اینا سختتر باشه! شماره HP ها همه میلیونه!

FFX سخت تره البته فقط FFX International
تو اون با Penance می جنگی که سه طرف داره هر طرفشو نشمردم ولی فک کنم 50 میلیون باشه البته HP که معیار نیست وقتی Penance با هر ضربش 99999 تا کم کنه این میشه معیار;) :)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

FFX سخت تره البته فقط FFX International
تو اون با Penance می جنگی که سه طرف داره هر طرفشو نشمردم ولی فک کنم 50 میلیون باشه البته HP که معیار نیست وقتی Penance با هر ضربش 99999 تا کم کنه این میشه معیار;) :)
راستش من هنوز FFX رو بازی نکردم و نمیدونم چه جوریه! ولی در کل همونطوری که شما گفتید HP معیار مهمی نیست و این استراتژیک Boss هستش که مهمه چون بعضی از boss ها هستن که با hp اونا خیلی کمه ولی خیلی قوی هستن و باید بدونی چه جوری شکستشون بدی!

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام
به نظر من هم Ffx سختتر از X2 است
من تا اینجای کار که 75 ساعت بازی کردم زیاد برام سخت نبود ولی Ffx ...:-"
ولی به نظر من X2 یه چیز دیگه است

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام
به نظر من هم Ffx سختتر از X2 است
من تا اینجای کار که 75 ساعت بازی کردم زیاد برام سخت نبود ولی Ffx ...:-"
ولی به نظر من X2 یه چیز دیگه است
من اینطوری فکر نمیکنم چون هر چیزی سختی و اسونیش دست خوده شخصه و در یه چیز که شاید بشه گفت اسونتر و راحتتر از FFX هست Gameplay بازیه چون تو به راحتی میتونی دشمن خودت انتخاب کنی و یا اینکه از اون عبور کنی و اینکه قسمت Main story بازی هم خیلی اسونه چون boss های خیلی ضعیفی داره! ولی اگه بخوای میتونی این بازی رو واسه خودت خیلی سختترش کنی و کلی باهاش حال کنی و خودتو محک بزنی! مثل انجام دادن این کارها Optional boss و Fishing mini game و Espers و Sidequests و Hunts و Secret Weapons و.....اون موقع میشی حرفعه ای!
GoOD LucK!;)

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
من اینطوری فکر نمیکنم چون هر چیزی سختی و اسونیش دست خوده شخصه و در یه چیز که شاید بشه گفت اسونتر و راحتتر از FFX هست Gameplay بازیه چون تو به راحتی میتونی دشمن خودت انتخاب کنی و یا اینکه از اون عبور کنی و اینکه قسمت Main story بازی هم خیلی اسونه چون boss های خیلی ضعیفی داره! ولی اگه بخوای میتونی این بازی رو واسه خودت خیلی سختترش کنی و کلی باهاش حال کنی و خودتو محک بزنی! مثل انجام دادن این کارها Optional boss و Fishing mini game و Espers و Sidequests و Hunts و Secret Weapons و.....اون موقع میشی حرفعه ای!
GoOD LucK!;)

سلام اقا سهیل
اگر میشه یه کم در مورد Optional boss و Fishing mini game و Espers وsecret weapons توضیح بدید

مرسی:love:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
ما که به جز شمار 12 هیچ کدومو نداریم گیرم نمی تونیم بیاریم...
این ورژن ff x international انگلیسیه یا ورژن معمولیش؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
بله من قبلا هم به همه بچه ها گفتم مهمترین چیز Level Up هستش و واسه هر کاراکتر هم از 99 بیشتر نمیشه هرچی بیشتر هم Level بگیرید بیشتر حال میکنین!;) so hurry!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام اقا سهیل
اگر میشه یه کم در مورد Optional boss و Fishing mini game و Espers وsecret weapons توضیح بدید

مرسی:love:
اینایی که گفتی هر کدومشون یه صفحه توضیح میخواد عزیز و باید Level کاراکترهاتم بالای 80 باشه که به اینا فکر کنی! و من راستش الان نمیدونم شما کجای بازی هستی! و کدوم کارهارو انجام دادی و ... باید اول بهم بگی کجایی چیکارا کردی بعد دونه دونه سوال بپرسی من هم جوابتون رو میدم;)
Keep Playing and dont give up

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر