Call of Juarez: The Cartel | PC

callofjuarez.jpg

امروز Ubisoft تایید کرد نسخه ی جدیدی از سری Call of Juarez در راه است.
بنابر اعلام این شرکت بازی جدید که Call of Juarez: The Cartel نام خواهد داشت توسط سازنده ی دو عنوان قبلی یعنی شرکت Techland در حال توسعه است و تابستان سال 2011 میلادی برای سه پلتفورم PC و XBOX360 ,PS3 منتشر خواهد شد.

اما نکته ی جالب در این بین پرش چندین ساله ی زمان وقوع بازی است ، به طوری که بر خلاف دو عنوان قبلی که در غرب و حشی و اواخر قرن 19 میلادی اتفاق می افتاد حلا بنابر اعلام Techland بازی در یک غرب وحشی کاملا مدرن رخ میدهد !

Techland پیش از این در سال 2006 عنوان Call of Juarez و در سال 2009 پیش در آمد بازی اصلی یعنی Call of Juarez: Bound را ساخته بود که چه از لحاظ فروش و چه استقبال منتقدین با بازخورد مناسبی روبرو شده بود.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
تمام جذابیت این بازی زمان وقوع اون در غرب وحشی بودی!
نمی دونم چه اسراریه سازنده ها بازی ها شون رو به زمان حال میارن.
بابا حالا یک کاری کرد این infinity ward !

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من كه عاشق اين بازيم تو هر زمانيم كه باشه.اتفاقا به نظر من هميشه اينجور فضاها يه تضاد خيلي قشنگي ايجاد مي كنن كه هم نظر حرفه اي هارو جلب مي كنه هم مبتدي ها.

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من زیاد به این نسخه خوشبین نیستم. هر چند اول خوشحال شدم ولی .... .:(

بيخيال بابا يه سازنده و ناشر داره در حد تيم ملي خفن ديگه واسه چي ناراحت شدي؟;)
اين شركتا ازونايي نيستن كه بدون حساب و كتاب بيان دوره ي زمانيه بازي رو عوض كنند.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بيخيال بابا يه سازنده و ناشر داره در حد تيم ملي خفن ديگه واسه چي ناراحت شدي؟;)
اين شركتا ازونايي نيستن كه بدون حساب و كتاب بيان دوره ي زمانيه بازي رو عوض كنند.
درسته. ولی باز هم جو بازی تو زمانهای قدیم لذت بخش هست، نه زمان حال که مثلا طرف یه AK47 یا یه مگنوم ساخته شده سال 2010 بگیره دستش.
لذت بازیهای غرب وحشی به این هست که مثلا تو سال 1910 میلادی و با اسلحه های اون زمان بازی کرد.
(البته من از خبرساخته شدنش بسیار خوشحال شدم فقط این مدرنیزه شدن بازی یه کم زد تو ذوقم).

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
این بهترین خبری بود که تو این ماه شنیدم:d
ولی نمیدونم میخوان چی کنن با این coj چون نسخه قبلش که خیلی فوق العاده بود.
گرافیکش که بیست بود.
فریمش دهی هم که بهتر چیزی نگم.
حالا مدرن شدنش نمیدونم خوبش میکنه یا ............:-/

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دليل اين كارهاي ubisoft را واقعا نمي دونم چيه؟
prince of persia را ورداشت اون جوري كردي!
يه far cry 2 ساخت كه هيچ ربطي نداشت به نسخه يكش و اصلا far cry نبود.)x
splinter را از يه بازي مخفي كاري يه جورايي به اكشن تبديل كرد...
حالا هم نوبت اين بازي شده....
يه زماني عاشق ubi soft بودم ولي الان با اينكه هنوزم عاشقشم ولي ميخوام خفه شون هم بكنم با اين كارهاشون.....)x

Ahmad 007

کاربر سایت
Jan 4, 2010
58
نام
احمد رضا
درسته. ولی باز هم جو بازی تو زمانهای قدیم لذت بخش هست، نه زمان حال که مثلا طرف یه AK47 یا یه مگنوم ساخته شده سال 2010 بگیره دستش.
لذت بازیهای غرب وحشی به این هست که مثلا تو سال 1910 میلادی و با اسلحه های اون زمان بازی کرد.
(البته من از خبرساخته شدنش بسیار خوشحال شدم فقط این مدرنیزه شدن بازی یه کم زد تو ذوقم).

دقیقا به من هم همین حس دست داد . :-s با تیتر خبر خیلی خیلی خوش حال شدم ولی وقت که عکس و اطلاعات رو دیدم ... کمی نا امید شدم .

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
از اتفاق خیلی هم جالب میشه به این زودی نمیشه نظر داد مثل call of duty که در شماره ی 4 جنگ جهانی رو ول کرد و به جنگ های مدرن روی اورد چقدر هم طرفدار جذب کرد و چه سودی به جیب زد به هر حال من به این بازی بسیار امیدوارم و به نظرم چیز خوبی از اب در بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر