کمک در god of war 2

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام
دوستان من تو مبارزه سوم با خواهران سرنوشت اونجا كه يكي ازتويه آينه بيرون مياد موندم خواهر اوليرو كه ميزنم ميفته زمين يه هاله سبز رنگ دور سرش درست ميشه اون يكيرو هر چي ميزنم نميميره البته من با حالت نرمالش تا اينج رسيدم ولي تويه مبارزه با اينا مجبورم تغييرش بدم به ايزي تا اينجا با نرمال اومدم اونوقت تبديل ميشه به ايزي دوستان راهنمايي كنيد بدونم به چه ترتيبي بايد اينارو بزنم تا آينه ترك برداره؟خيلي سپاسگذارم

سلام دوست عزیز
شما بعد از اینکه خواهر دوم بر زمین افتاد و هاله سبز رنگ دورش تشکیل شد ، L1 را بزنید تا زمان به حالت آهسته برود.حالا جلوی آینه ای که خواهر سوم درون آن است و از داخل آن به شما جادو می زند بروید.با دو-سه ضربه خواهر سوم درون آینه محبوس می شود و شما باید سریعا" با ضربات پی در پی آینه را بشکنید.تا انجام این کارها خواهر دوم مجددا" به هوش آمده و به شما حمله ور می شود که باید در مقابل حملات وی نیز جاخالی بدهید.این کار را با آینه روبرویی هم انجام دهید ، بعد از این عمل بازی دمو می شود و شما می توانید با یک کمبوی ساده دو خواهر باقی مانده را از بین ببرید.

mr_shahini

کاربر سایت
Sep 28, 2007
2

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
مشکل شما همانطور که حضورا" به خودتون گفتم از DvD بازی است.اونجایی که شما هستید در DvD سالم بازی ، باید دمو شود و شما بجای اون دو بال ، با مردی نحیف اندام روبرو می شوید که اسمش ایکاروس است و در طی یک مبارزه نفس گیر و جذاب باید شکستش دهید.

خدا از کسانی که DvD های ناقص رو به مردم و فروشنده ها میندازند نگذرد.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
تقریبا" 100% و همه نسخه هایی که ابتدا اومدند ناقص بودند و تا همین قبل از مبارزه با ایکاروس رو داشتند.
مشکل اصلی رو فقط در یک چیز میدونم.اون کسی که اومد و برای اولین بازی که به زور توی DvD 9 جا شده را روی این DvD خامهای بی کیفیت به بیان بهتر چپوند و یک لیبل هم رویش انداخت ، به خودش زحمت نداد این بازی رو تموم کند تا مطمئن بشود که کامل است.متاسفانه چون توی مملکت ما ، امروز مردم فقط و فقط دنبال پول بیشتر هستند ؛ این Cracker عزیز بلافاصله با گروهشون بازی را در تیراژ بسیار بالا به بازار فرستاد.فروشنده رو هم این وسط مقصر نمیدونم،چون خودم اون روزی که رفتم بازی رو بگیرم داخل عید بود و فروشنده که دوست صمیمی ام بود گفت حدود 2 ساعت پیش GoW II اومده و هنوز خودش نتوانسته حتی کمی ازش بازی کند و وقتی به خانه رفت بازی میکنه...

باز هم متاسفانه ، الان هنوز اون نسخه های ناقص وجود دارند.گویا فروشندگان تا فهمیدند بازی ناقص بوده ، اون تعداد نسخه ای که فروش نرفته بود را برای عرضه کنندگان پس فرستادند.حالا بشنوید از ان طرف که عرضه کنندگان محترم برای اینکه نانشان سنگ نشود همان نسخه های ناقص را در کاور GoW II که رویش نوشته شده است Complet 100% دوباره به بازار فرستادند ! همین که اکنون هم نسخه های بعضی ها ناقص از آب درمیاد بخاطر همین است.حالا اون دوستمون شانس آورده است که بازی وقتی به اونجا می رسیدند هنگ نمی کرد.چون وقتی در نسخه های ناقص به همین مکان منفور برسیم ، دو تا بال رو می بینیم و وقتی به سمتشون می رویم بازی هنگ می کند.جالب تر اینکه در این هنگام دیسک بخاطر اینکه Unreadable می شود به لنز کنسول آسیب می رساند ! این مورد برای من پیش اومد ، طوری شده بود که کنسول یکبار درمیان بازی ها رو اجرا می کرد.آخرش هم به تعمیرکار دادم که 12 هزار تومان ناقابل خرج تنظیم لنزش شد.

الان دارم به این فکر می کنم که ما ایرانی ها باید به چی افتخار کنیم ؟ در کل جهان رعایت نکردن قانون کپی رایت برابر با دزدی آشکار است و در کشور عزیزمان ، در طول یک روز میلیون ها مورد از عدم رعایت کپی رایت به چشم می خورد.بدبختانه فقط بحث بازی نیست... همین کنسول PS2 سیاه رنگ که جعبه زرد رنگ و به اصطلاح فروشندگان چینی است یا همون کنسول جعبه قرمز ژاپنی اصلشون ( ! ) داخل یک کارخانه در مشهد مونتاژ می شود و یک مدچیپ رویش میندازند که تمام هزینه هایش 20 هزار تومن هم درنمیاید ! بعدا" با قیمتهای 180 و 250 هزار تومان با ضمانت فروخته می شود !!! دارم فکر می کنم آیا همین جا بود که کوروش هخامکنشی اولین سنگ بنای عدالت در جهان را با اون کتیبه معروفش ترسیم کرد ؟ همیجاست که در افسانه های مردمانش رستم ، آرش و کاوه آهنگر باورپذیرتر از هر قهرمانی هستند ؟ مدتهاست که به گذشته و تمدن مان افتخار می کنیم در حالی که عملا" هیچ تاثیری در فرهنگ کنونی ما ندارند.فرهنگ کشور ما الان یکی از مزخرف ترین مشتقات از چند فرهنگ دیگر است.

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
دوستان اگه به منم کمک کنيد ممنون ميشم ، ( مرحله خواهران زمين ) وقتی که به يک جايی می رسيم که
زمين يک حالت نامتعال داره مثل ترازو و يه سنگی رو جا به جا ميکنيم ميريم جلو تر به يک جايی ميرسيم که گود هستش وقتی ميرم توش يه اهرم پايين هست که ميزنم دره آهنی سمت چپ باز ميشه و از توش ميتونم يه جنازه بر دارم بندازم روی سنگ وسط گودال ولی قسمت دوم که بايد يه چيزی رو سنگ بزارم چيزی نيست ، و فرصت کافی هم برای رد شدن از در آهنی گودال نيست ، در ضمن اينم بگم که چيزی نيست که بشه از آهسته کردن زمان استفاده کرد ، اگه لطف کنيد کمک کنيد ممنون ميشم :blushing::love:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شما باید دیوار داخلی دریچه سمت راست رو خراب کنی.بعدش اون دو تا دشمن رو بکشی و جسد رو توی آب رها کنی.بعد بروی سراغ دریچه سمت چپ.اونجا هم دیوار داخلی رو خراب کنی و میت رو از آب بگیری بزاری روی اون جایگاه.خودتم میری روی اون جایگاه وسطی می ایستی.زمان رو با استفاده از اون مجسمه که اون بالا وجود دارد کند میکنی و راحت از اون دریچه جلویی عبور میکنی.
فكر كنم جوابتون اين بشه!درسته?

abnuse

کاربر سایت
Oct 19, 2007
11
سلام

بچه ها سلام
من تازه این و بازی رو شرو کردم
این ورژن نمیدونم کدوم سری هستش (اول یادوم )عکس رو گزاشتم
http://news.softpedia.com/images//news2/God-of-War-II-Demo-on-the-Way-2.jpg
اولای بازی گیر کردم یه اسب بالدار رو سوار شد بعد از نبرد با اژدها های زیاد با یه عقاب مبارزه کردیم بعد یه مرده با اژدهاش که یه نیزه هم داره یه نور خیره کننده به طرف ما نشانه میگیره
از اینجا نمیتونم رد شم چیکار کنم

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من اونجایی که کریتوس می ره بین 2 تا در تیغ مانند که به هم نزدیک میشند و کریتوس میمیره از بالا سرم هم هی ادم میاد تا بکشم کمکم کنید

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
یکی بیشتر درباره مرحله توضیح بده!کریتوس از اول تا آخر لایه تیغ و اینجور چیزا بود...از اطراف هم اسکلت و مرده میریختن سرش!
دقیقا بگو کجایی.؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اره اونجایی که مرد رو نجات میدی تا 1 متن رو بخونه واست بعد 1 چیز مثه شاخ بز بهت میده میری پایین اونجا 1 در است با این کلید باز میشه وقتی تا اخرش میری 1 صدایی میگه نمیتونی از معبد مخفی فرار کنی و 2 تا در که تیغ دارن به هم نزدیک میشن تا به هم میرسن بعد همینطور اسکلت مرده میاد بهد هم در ها به هم میرسه کریتوس میمیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر