کمک در god of war 2

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط yusuf, ‏Apr 29, 2007.

1. yusuf

کاربر سایت

سلام دوستان من تو یک مرحله از این بازی موندم جایی بعد کشتن مردی که نامریی میشد یک سپر بدست آوردم اون سپر رو باید جلوی چشم اون مخسمه بگیرم ولی جلوی چشم دیگشو نمیدونم چه جوری بگیرم

2. bryan

کاربر سایت

سپر رو باید روی یک مجسمه که در بالا اون کنار هست بزاری بیاری پایین بعد مجسمه رو ببری بزاری روی اون قسمتی که دست گیررو میکشی میاد بالا روی اون کنارش مربع مانند مثل یک چاله میمونه میزاری وقتی گذاشتی اهروم رو میکشی تا یره بالا وقتی رفت بالا خودت رو به سرعت میرسونی جلوی چشم دیگه کلید L1 L2 ( بود فکرکنم )رو باهم میزنی

امید وارم متوجه شده باشید

3. arash_666

کاربر سایت

دوستان عزيز اونجايکه کريتوس ميره کنار يه مجسمه و دسته راست اون مجسمه رو قطع ميکنه و روFate of amulate به دست ميآره که با فشردن L1 + R1 زمان اهسته ميشه
    اما برای من زمان اهسته نميشه و اون خط زرد هم که مربوط به مدت زمان اهسته کردن زمان هست برای من خالی هست!! ( زير Magic bar)
    در ضمن در محدوده که يه چيز سبز رنگ درخشان هم که بالای سر مجسمه می درخشد، هم هستم (در محدوده مورد نظر هستم)

چکار بايد بکنم؟ :confused: :confused: :confused:

#3 arash_666, ‏May 17, 2007
    آخرین ویرایش: ‏May 17, 2007
  4. Ali_Reza

کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    دوست عزیز...
    همه جا که قرار نیست زمان آهسته بشه;)
    فقط جاهایی میشه زمان رو آهسته کرد که اون مجسمه هایی که با رنگ سبز میدرخشن ، نزدیک ما باشن.
    یه امتحان بکن ;)

5. arash_666

کاربر سایت

من بازی رو با Code breaker 9.2 بازی کردم که اين مشکل رو که در پست بالا گفته بودم, داره :-"

6. ANBU

کاربر سایت

اي بابا
    اول يوفوس!: اول يه ضربه ميزني مجسمه ميفته بعد سپر رو ميتپي تو دستاي مجسمه.هل ميدي پايين ميبري جاي خودش.بعد اونو ميبري بالا تا اينكه جلوي يه چشمش رو بگيره.حالا تند سريع از نردبون ميپري بالا ميري جلوي اونيكي چشمش L1 رو ميگيري(دفاع ميكني) تا با Golden Fleece ترتيب اونيكي چشمشم بدي.

7. robofal

کاربر سایت

من یجا گیر کردم که میرم جایی که یک اهرم هست زمانی که اهرمه رو می زنم در بسته می شه و می ری بالا 2تا زنجیر رو می زنی 2تا در باز میشه که توی یکیش صندوق از چیزای قرمز و یکی دیگش یک سنگ که میشه تکون داد کمک می خوام باید چی ار کنم؟

8. Ali_Reza

کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    دوست عزیز خسته نباشی ;)
    اونجا باید اون به قول شما سنگه :) رو ببری بزاری همونجایی که وقتی اهرم رو میکشی میره بالا.البته باید طوری بزاری که وقتی اون قسمت میره بالا ، اون سنگه باعث بشه که بین زمین و هوا گیر کنه.بعد می پری بالا و اون به قول خودت سنگه رو میکشی به سمت خودت تا دیگه گیر نکنه و اونجایی که روش وایسادی کامل میره بالا.

موفق باشی

9. black hawk

کاربر سایت

سلام من اونجا که تازه به قولهای یک چشم میرسی گیر کردم بعد از گرفتن دوتا چشم اول قولها یکم جلو تر یه تالار هست که دوتا پایه فشاری داره که باید هر دوش پایین باشه تا در باز بشه فقط یک جنازه پشت یکی از میله ها هست گه میشه بیرونش آورد اونیکی پایه جایی هست که میله های درش تا نیمه هست و نمیشه جنازه روش گزاشت چجوری در رو باید باز کنم برای توضیح بیشتر مکان همونجل که بالای سکو یه گیره پرش هست البته زیرش هم دوتا جعبه اضافی هست و باید با کمان بزنی تا بشه ازش استفاده کرد

10. mgs4

کاربر سایت

جنازه رو از طرف راست بزار تو اب و برو از طرف چپ تحویل بگیر

11. sina eblis

کاربر سایت

god of war

dostaye man man onjayi gir kardam ke savare parandehe mishe va tire chaharomo ke mikhore soghot mikone age mishe rahnamayim konid

12. Roxas

کاربر سایت

نام:
    نامعلوم
    اونجا میوفته،بعد باید کنترلش کنید که خودشو نگه داره....بعد مستقیم میره...میرسه یک فظای باز و اونجا پیاده میشید.

13. sina eblis

کاربر سایت

salam man 2 bare ye jayi az bazzi gir kardam ye jayi miram vay mistam dar baz mishe ta miam bera az dar rad sham dare baste mishe on ahromam ke mikesham vay nemiste nemidonam chi kar konam:(

14. ramin92194

کاربر سایت

نام:
    رامین
    سلام باید بگم تو این بازی زیاد از این در ها هست. اگه میشه دقیق بگو تا کمکت کنیم
    اگه فارسی هم بنویسی که خیلی خوب میشه

pic1.jpg :laughing:

15. sina eblis

کاربر سایت

یه قلعه ی خیلی بلنده وقتی از اون میرم بالا خیلیارو میکشم یه سری از ادمها رو هم زنجیر کردن اونا رو هم میزنم بعد میرم یه جایی یه اهرومه اونم میکشم میرم بالا بعد میرم رو یه سنگ می ایستم در باز میشه تا میام رد شم دره بسته میشه یه اهرومم اونجا هست اونو با دکمه r1 میگیرم بعد میکشم ولی دره باز نمیشه:(