Nintendo 3DS

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
واقعا به نظر شما این قیمت ها معقول ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه نیست.اما همونطور که محمد گفت بعد دست به دست شدن و تازه وارد شدن 3DS نباید فعلا انتظار کمتری داشت.اما به مرور زمان میاد پایینتر.

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
من امکان خریدش به قیمت اصلی 250 دلار رو دارم ولی به قول دوستمون نه تا حالا بازی خاصی براش اومده و هم این قضیه black screen of death یکم آدم رو به شک میندازه!
البته اینجاها هم با مالیاتش بخواین حساب کنید بالا تر از 250 دلار میشه تقریبا 280$ !

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
نمی دونم چرا این همه بحث الکی می کنید
100 درصد وقتی یه کالا این همه دست به دست می شه بایدم قیمتش بالا باشه بخصوص زمانی که تازه وارد شده و وارد کننده اعتماد چندانی به سود و یا حتی بازگشت پولش نداره برای همین مجبورن کم بیارن و گرون تر بیارن
ماهم همش نباید طرف خودمون رو بگیریم
یه خورده هم باید خودمون رو جای اون وارد کننده یا فروشنده بزاریم
بعد می بینیم که قیمتا معقول هست و نمی شه کاریش کرد
الان که اصلا به صرفه نیست خرید این کنسول
نه هک شده و نه بازی درست و درمون داره
فقط به درد کسایی می خوره که فقط می خوان باهاش دل رفیقاشون رو آب کنن و باهاش تو دانشگاه و مدرسه فیس بدن!lol

واقعا به نظر شما این قیمت ها معقول ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظر من هم قیمت تا 450 هزار تومان در ایران معقول و منطقی است
البته منظور من این نیست که آیا این قیمت برای این کنسول می ارزد یا خیر
من چیز دیگری را میگویم و آن اینست که خوبه ما واقع بین باشیم و بدون اطلاع دقیق در مورد چیزی قضاوت نکنیم و کسی را متهم نکنیم

همین 3DS که در سایت هایی مثل آمازون آمریکا 250 دلار است در آمازون انگلیس 197پوند قیمت دارد که میشود در حدود 318 دلار ( با تخفیف - بدون تخفیف و قیمت اصلی پیشنهادی شرکت برای مصرف کننده 230 پوند است )
با توجه به اینکه 80درصد کالاهای بازار گیم ایران از طریق دبی ( که مراکز پخش خاورمیانه شرکت ها در این شهر مستقر میباشند ) تامین میشوند و قیمت در دبی هم ( طبق اطلاعاتی که من گرفتم ) در حدود 350 تا 380 دلار است .
قیمت دلار هم اکنون در حدود 1110 تومان است . یعنی حتی اگر بر مبنای 350 دلار هم حساب کنیم ، میشود 389 هزار تومان .
پس با توجه با اینکه مغازه دار ها و کسانی که جنس وارد میکنند هم باید از این کار نان بخورند و سود بگیرند قیمت 430 تا 450 به نظر من با توجه به مواردی که ذکر کردم معقول و منصفانه است .

این یک قاعده کلی در همه جای دنیا است که شرکت تولید کننده در کشور مادر ( محل اصلی شرکت و یا محل تولید کالا ) یک قیمتی را بعنوان قیمت پایه اعلام میکند و قیمت در سایر کشورها توسط نمایندگی رسمی آنها ( با توجه به هزینه های حمل تا کشور مورد نظر و مسایل اقتصادی آنجا مثل مالیات و ... ) تعیین و اعلام میشود که بالاتر از قیمت کشور مادر است.
ما این موضوع را در مورد کینکت هم می بینیم که در آمریکا قیمت 150 دلار را دارد ولی در انگلیس 130 پوند است و الان پس از گذشت زمان به 105 پوند ( 170 دلار ) رسیده و در دبی قیمت 700 درهم ( معادل 190 دلار یا 210 هزار تومان ) بعنوان قیمت رسمی آن تعیین شده است .

وقتی که کینکت 700 درهمی را در ایران 320 هزار تومان میفروختند پس الان که دارند 3DS را با این قیمت میدهند آنهم در روزهای اول عرضه این محصول ، باید گفت که قیمت منطقی است

حال اینکه ما برایمان 450 تومان مبلغ زیادی است واین مبلغ را برای یک کنسول دستی نمی خواهیم بدهیم و با این پول میشه رفت و یک PS3 خرید ، بحث دیگری است و نباید فحشش را به فروشنده ها داد

سعی کنیم همیشه هم خوبی افراد را ببینیم و بگیم و هم بدی آنها را !!

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
دونه ای 70؟ایول بابا.من که از الان به فکر اینم هر چی دارم بفروشم!!!مشهدیا جایی سراغ ندارین که قیمت دقیق داشته باشه؟فروشگاه وحید تو سعدی میگه 490!!!خیلیههههه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
راستی از نظر کیفیت چطور هست و نوع بازی هاش از چه نوع سخت افزاری استفاده شده

همون کارت nds دیگه فقط حجمش شده 2 گیگ

ظاهرا دوستمون خیلی داغونش بوده که این همه براش پول داده

به این رنگ تو سایت ها می گن ابی پس چرا من سبز می بینم

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
فعلا فقط یه Dead Or Alive Dimension ارزش داره با یه Super Street Fighter IV و Nintendog +Cats
پروفسور لایتوننش که هنوز ترجمه نشده. Ocarina Of Time هم که میمیرم براش!! هنوز نیومده.
واسه همین میگم فعلا نخرید. یکم صبر کنید تا سیل جدید بازی هاش سرازیر بشه(حدود دو سه ماه دیگ فکر کنم.)
راستی من منتظر یه رنگ درست حسابی هم هستم. از این آبی سیاه هیچ خوشم نمیاد.
ولی این رنگ بنفش و طلاییش خیلی قشنگ بود.ولی معلوم نیست کی نینتندو این رنگ ها رو استفاده می کنه.

بازیاش کمی برام گرون در اومد دونه ای 70
چی خریدی؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر