Nintendo 3DS

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
دیروز تو پاساژ لباف دیدم آورده بودند
هم خود کنسول را و هم بازی اورجینال
دستگاه هم نسخه آمریکا بود و می گفت هم چیش انگلیسی است و مشکل زبان ژاپنی نداره

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
این 3ds لوازم دیگه ای نمیخواد واسش خرید؟مثل r4 یا dstt ازین چیزا که کپی بشه ریخت توش؟400 باشه باز خوبه ولی فک کنم بیشتر باشه تو ایران...

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
من می خوام کنسول رو بگیرم ولی سر این قضیه black screen of death یکم شک برام به وجود اومده که آیا این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟!! :thinking: آخه بعد آپدیتی هم که انجام شده مثل اینکه همچنان این مشکل پا برجا بوده!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اقا اون اجر نیست به معنی شکستن هست فقطم وی بود که بریک می شد که اونم به خاطر دست کاریه غیر قانونی بود
عزیز منظور از آجر شدن بی مصرف شدن هست! ربطی به لغت بریک نداره
خوب مشخصه که منظور من هم زمان انجام سافت مادینگ و همون هک خودمون بود. با این کنسول میشه 2 تا کنسول که آجر میشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
عزیز منظور از آجر شدن بی مصرف شدن هست! ربطی به لغت بریک نداره
خوب مشخصه که منظور من هم زمان انجام سافت مادینگ و همون هک خودمون بود. با این کنسول میشه 2 تا کنسول که آجر میشه

مشکله نرم افزاریه اجر واقعی نمی شه باید اول اپدیت کنی بعد بشینی بازی کنی تعداد افرادی که نیاز به تعمیر داشتن خیلی کم بوده اکثرا با ری استارت حلش کردن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کلا دستگاهی که اومده ناقصه!
تمام امکانات غیر از بازیش رو گفتن بعدا آپدیت میاد را میوفته! مثل mp3 پلیر یا ویدئو و...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
تا تابستون صبر می‌کنیم. امیدوارم تا اون موقع قیمتش بیاد پایین. ما که از Wii شانس نیاوردی! خدا کنه این یکی کوفتمون نشه اقلاً!

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
تو مشهد قیمت گرفتم 490تومن!!!کلا فروشنده ها روشون زیاده..جایی نیست بریم شکایت کنیم بگیم 250 دلار کجا 490تومن کجا!!!اینارو چه جوری وارد میکنن مگه!!!تازه کپی خورم نیست هنوز...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر