Nintendo 3DS

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
خب یه راهنما یه لینکی چیزی به من بدین که بتونم rx tool نصب کنم من روی اس دی داشتمش اشتباهی یکی از فایل هاش رو پاک کردم
بلاخره به لطف utube و دیدن ۵ تا ویدپوی نیم ساعته تونسته هکش کنم و r4 واقعا به کار میاد و اگر بخواین یه هک بی درده سر داشته باشین که موندگار هم باشه هزینش هم کم باشه r4 گزینه خیلی خوبیه

آخرین ویرایش:

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
نیاز به r4 نیست اصلا، در واقع r4 ای برای اجرای بازی های 3ds نیست، یک فلش کارت Gateway بود که الان دیگه بی مصرفه
R4 میتونه Gateway رو شبیه سازی کنه با هزینه کم. اما فکر کنم فقط روی ورژن های قدیمی (4 و خورده ای) کار می کنه.

r4 واقعا به کار میاد و اگر بخواین یه هک بی درده سر داشته باشین که موندگار هم باشه هزینش هم کم باشه r4 گزینه خیلی خوبیه
درسته اما یوزر فرندلی ترین روش اجرا بازی های کپی٬ فلش کارت Sky3DS مخصوصا نسخه +ش (دکمه نارنجی) هست که روی تمام ورژن هایی که تاحالا اومده کار میکنه و تقریبا میشه گفت نیاز به راه اندازی نداره اما خوب هزینش کم نیست ولی قابل توجیه (دارای نو آوری توی روش و قیمت مساوی با قیمت دوتا بازی اورجینال) هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فریمور دستگاه شما چند هست ؟ مدلش ؟
البته شاید بشه 3dslink رو پیداکرد فایلهای مورد نیازش رو - ولی به نظر من روش نرم افزاری میتونه بهتر باشه

هست
با استفاده از *hax
شما با browserhax اول کنسول رو آپدیت کن به 9.2، بعد با menuhax روی کنسولت cfw بریز و coldboot اش کن

فردین جان دستگاهت چیه؟ نیو یا قدیمی؟ ورژن دستگاهت چیه؟

ببخشید دیر جواب دادم. یادم میرفت بیام چک کنم.

ورژنی که الان توی ستینگز برام نوشته اینه.

Ver. 4.3.0-10E

دستگاهم هم 3DS معمولی سیاه رنگه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
ببخشید دیر جواب دادم. یادم میرفت بیام چک کنم.

ورژنی که الان توی ستینگز برام نوشته اینه.

Ver. 4.3.0-10E

دستگاهم هم 3DS معمولی سیاه رنگه.

با browserhax و sysUpdater کنسول رو به 9.2 آپگرید کن
با menuhax روش cfw بریز
با ctrbootmanager به صورت coldboot کاستوم فرم ویری که ریختی رو اجرا کن

از این به بعد هروقت دستگاه رو روشن می کنی خودش به صورت اوتوماتیک cfw میاره بالا

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با browserhax و sysUpdater کنسول رو به 9.2 آپگرید کن
با menuhax روش cfw بریز
با ctrbootmanager به صورت coldboot کاستوم فرم ویری که ریختی رو اجرا کن

از این به بعد هروقت دستگاه رو روشن می کنی خودش به صورت اوتوماتیک cfw میاره بالا

مشکلی پیش نیاد برام؟ نزم دستگاه رو بپوکونم؟ :D یه لینک و منبعی واسه همه اینایی که گفتی میدی؟ نمیخوام سرچ کنم تو گوگل یهو از جاهای ناجور سر دربیارم بزنم بترکونم :D

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
R4 میتونه Gateway رو شبیه سازی کنه با هزینه کم. اما فکر کنم فقط روی ورژن های قدیمی (4 و خورده ای) کار می کنه.

درسته اما یوزر فرندلی ترین روش اجرا بازی های کپی٬ فلش کارت Sky3DS مخصوصا نسخه +ش (دکمه نارنجی) هست که روی تمام ورژن هایی که تاحالا اومده کار میکنه و تقریبا میشه گفت نیاز به راه اندازی نداره اما خوب هزینش کم نیست ولی قابل توجیه (دارای نو آوری توی روش و قیمت مساوی با قیمت دوتا بازی اورجینال) هست.

بدبختی کشیدم دستگاهو هک کردم با راهنماهایه نصفه نیمه الان همه دوستان اومدن اگر اینجا کیم های اوریجینال با قیمت مناسب بود هرگز دنبال هکش نمیرفتم اینقدر این هک کردنش اذیتم کرد میخوام کنسول رو بفروشم منت دستگاهم 4.5 هستش ق4 نبود نمیتونستم هک کنم خیلیم ارزون برام افتاد من الان rx tools دارم اگر روشه بهتری هست معرفی کنید ممنون میشم
من دو رووز گیر بودم هیچ کس نبود

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
مشکلی پیش نیاد برام؟ نزم دستگاه رو بپوکونم؟ :D یه لینک و منبعی واسه همه اینایی که گفتی میدی؟ نمیخوام سرچ کنم تو گوگل یهو از جاهای ناجور سر دربیارم بزنم بترکونم :D

از همین اول بگم اگر خطایی توی مراحل sysUpdater سر بزنه ممکنه مشکل پیش بیاد دستگاه بپکه
هک ها همگی به صورت آنی روی رم انجام می شن و دستگاه بعد از خاموش روشن شدن به حالت عادی بر می گرده اما کار کردن با sysUpdater یکمی خطریه چون مستقیم با Nand کار داره، این قسمت sysUpdater رو می تونید انجام ندید

Full 3DS (3DS, 3DS XL, 2DS, N3DS) hacking guide - from startup to full CFW | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community
[Tutorial] Installing rxTools Custom Firmware - (3DS and 2DS) | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از همین اول بگم اگر خطایی توی مراحل sysUpdater سر بزنه ممکنه مشکل پیش بیاد دستگاه بپکه
هک ها همگی به صورت آنی روی رم انجام می شن و دستگاه بعد از خاموش روشن شدن به حالت عادی بر می گرده اما کار کردن با sysUpdater یکمی خطریه چون مستقیم با Nand کار داره، این قسمت sysUpdater رو می تونید انجام ندید

Full 3DS (3DS, 3DS XL, 2DS, N3DS) hacking guide - from startup to full CFW | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community
[Tutorial] Installing rxTools Custom Firmware - (3DS and 2DS) | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community
یعنی فکر کنم سخت ترین هکی هست که تو زندگیم دیدم :| چشمام سیاهی رفت وقتی آموزش ها رو دیدم. فکر کنم بیخیالش بشم :(

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
یعنی فکر کنم سخت ترین هکی هست که تو زندگیم دیدم :| چشمام سیاهی رفت وقتی آموزش ها رو دیدم. فکر کنم بیخیالش بشم :(
نه اقا منم فکر میکرم خیلی سخته خیلی دنگو فنگ داره اما مشکلی پیش نماید من حدود ۶ ساعت پاشت نشسته بودم داشتم نا امید میشدم اما دیگه موفق شدم بهتره ور‌ یو‌توب راهنماهاشو ببینید فایل هاشون رو بگیرید باهاشون پیش برید فقط phyton2.7 رو دانلود کنید تو هیچ کدوم از راهنماها نمیگه که اینو لازم دارین اما خیلی واجبه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از کجا می شه فهمید هک شده یا نه؟

برای من ver 4.3.0 u هست راحت ترین هک چیه؟ این نسخه خطر هک نداره درسته؟

آخرین ویرایش:

Joe Musashi

کاربر سایت
Sep 8, 2014
1
سلام بچه ها کسی 3DS آنلاین بازی میکنه تا ادش کنیم برا فرندی
فرند کده من اینه :
2638-3947-5014
فقط هرکی ادد کرد فرند کدش رو بده تا منم ادش کنم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان عزیز هوادار نینتندو،
ما توی تلگرام یه گروهی داریم که بحث درباره نینتندو، کنسول ها و بازی هاش هست
بیشتر اعضای این گروه گیمر های قدیمی و با تجربه هستند
در کنار این ها بازارچه ای هم که بیشتر با محوریت محصولات نینتندو هست ایجاد کردیم
در صورت تمایل به عضویت به بنده پیام بدید.
خیلی خوشحال میشیم اگه جمع هواداران نینتندو با حضور تک تک شما گرم تر و گرم تر بشه

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
دوستان سه تا سوال برام پیش اومده :

1 . 3DS OLD حداکثر حجم مموری کارت رو که قبول میکنه چقدر است ؟

2 . بازی های DS رو میشه با هک نرم افزاری اجرا کرد ؟

3 . با نرم افزار Nintendo Video میشه فیلم دید و اگه میشه چطوری باید اجراش کرد ؟

• Like
Reactions: ehsanservat

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
دوستان یه راهنمایی میکنن
یه دستگاه new 3ds کپی خور شده نرم افزاری اگر بخواییم روش بازی های ds رو اجرا کنیم باید چیکار کنیم؟
کارت r4 باید خرید؟اگر بله چه مدلی؟
کارت r4 ممکنه هک رو بپرونه یا ربطی ندراه؟ هم توی emunand هم sysnand میشه از r4 استفاده کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر